Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Lone Echo II (PC)
OkładkaLone Echo II (PC)

Lone Echo II PC

Opracowana z myślą o rzeczywistości wirtualnej pierwszoosobowa gra przygodowa, w której zajmujemy się eksplorowaniem lokacji znajdujących się na pierścieniach Saturna. Lone Echo II zostało stworzone przez studio Ready at Dawn (God of War: Ghost of Sparta, The Order: 1886).

Przygodowe | FPP | science fiction | Oculus Rift | rzeczywistość wirtualna

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Lone Echo II Premiera PC

12października2021

producent: Ready At Dawn Studios wydawca: Ready At Dawn Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Lone Echo II to przygotowana z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift pierwszoosobowa gra akcji, utrzymana w konwencji science-fiction. Dzieło to zostało opracowane przez studio Ready At Dawn (znane również z takich produkcji, jak God of War: Ghost of Sparta czy The Order: 1886) i stanowi sequel produkcji o tym samym tytule. Po serii opóźnień, wynikających z pandemii koronawirusa, datę premiery ustalono na 24 sierpnia 2021 roku.

Fabuła

W Lone Echo II ponownie wcielamy się w obdarzonego sztuczną inteligencją androida Echo One o pseudonimie „Jack”, który wspólnie z kapitan Olivią „Liv” Rhodes przebywa na pokładzie stacji wydobywczej Kronos II, zlokalizowanej na pierścieniach Saturna. Akcja gry rozpoczyna się po wydarzeniach, zaprezentowanych w pierwszej części, przenosząc dwójkę naszych bohaterów 400 lat w przyszłość. Po tym, jak z niewiadomego powodu doszło do anomalii przestrzennej, główny bohater musi poradzić sobie w środowisku pozbawionym grawitacji, zidentyfikować nieznane zagrożenie i zapewnić bezpieczeństwo kapitan Rhodes.

Mechanika

Głównym założeniem tytułu jest odkrywanie kolejnych elementów opracowanej przez twórców historii. Rozgrywka nie tylko umożliwia nam przemierzanie wirtualnej przestrzeni kosmicznej w stanie nieważkości, ale też pozwala wykazać się podczas rozwiązywania różnych wymagających zagadek logicznych. W trakcie gry przychodzi nam zmierzyć się z wieloma wyzwaniami i dokonywać zaskakujących odkryć, które pozwolą popchnąć fabułę do przodu. Ponadto mamy do swojej dyspozycji futurystyczne wyposażenie, a za pomocą rąk możemy operować różnymi interaktywnymi obiektami w grze.

Kwestie techniczne

Lone Echo II posiada trójwymiarową oprawę graficzną, charakteryzującą się wysoką jakością i dbałością o detale. Gra odwzorowuje ruch dłoni 1:1 i pozwala na nieprzerwany ruch gracza, bez efektu teleportacji, z obecnością całego ciała w rozgrywce. Tytuł ten wymaga gogli wirtualnej rzeczywistości i dodatkowych kontrolerów ruchowych.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Lone Echo II: 12+

Lone Echo II Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Intel Core i7-6700K 4.0 GHz
  • 16 GB RAM
  • karta grafiki 8 GB GeForce GTX 1080 lub lepsza
  • 21 GB HDD
  • Windows 7/8/10