Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 28 listopada 2007, 13:25

Kolejne informacje o jesiennej aktualizacji interfejsu użytkownika Xboxa 360

Japoński oddział Microsoftu podzielił się z graczami informacją na temat kolejnych usprawnień, które pojawią się w jesiennej aktualizacji interfejsu użytkownika Xboxa 360. O przeglądaniu list przyjaciół naszych znajomych już pisaliśmy, teraz możemy poinformować o zapowiedzianych nowinkach.

Japoński oddział Microsoftu podzielił się z graczami informacją na temat kolejnych usprawnień, które pojawią się w jesiennej aktualizacji interfejsu użytkownika Xboxa 360. O przeglądaniu list przyjaciół naszych znajomych już pisaliśmy, teraz możemy poinformować o innych zapowiedzianych nowinkach.

  • Jedną z najważniejszych innowacji będzie możliwość usunięcia ze swojej karty gracza zapisanych w niej informacji o uruchomionych na konsoli demach ściąganych z usługi Xbox Live Arcade. Pozwoli to w końcu pozbyć się dziesiątek niepotrzebnych ikonek, do tej pory jedynie przeszkadzających w przeglądaniu zdobytych achievementów.
  • Reorganizacji ulegnie zakładka Games, na której pojawi się sekcja Game Library, zamiast występujących obecnie Achievements, Played Games i Xbox Live Arcade. Ułatwione zostanie przeglądanie zawartości sekcji dzięki możliwości sortowania i filtrowania.
  • Marketplace zostanie zredukowany do czterech kategorii. Będą to Recommended Content, What’s New, Game Store i Video Store.
  • Do profilu gracza dodany zostanie profil osobisty. Pozwali to na uzupełnienie Gametraga o informacje dotyczące imienia, narodowości, kraju pochodzenia oraz możliwość napisania kilku zdań o sobie.