Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 17 sierpnia 2010, 11:59

autor: Crash

Cała prawda o wymaganiach Mafii II

Długo wyczekiwany debiut Mafii II nastąpi już za niespełna dwa tygodnie, przez co przygotowania na wyprawę do Empire Bay czas zacząć. Warto odświeżyć historię pierwszej odsłony gry, zanurzyć się w charakterystycznym klimacie powojennej Ameryki słuchając muzyki z lat 50 ubiegłego stulecia, czy też wymienić komputer. Tak, nowa odsłona serii wymagania ma niemałe, o czym przekonali się redaktorzy serwis

Długo wyczekiwany debiut Mafii II nastąpi już za niespełna dwa tygodnie, przez co przygotowania na wyprawę do Empire Bay czas zacząć. Warto odświeżyć historię pierwszej odsłony gry, zanurzyć się w charakterystycznym klimacie powojennej Ameryki słuchając muzyki z lat 50 ubiegłego stulecia, czy też wymienić komputer. Tak, nowa odsłona serii wymagania ma niemałe, o czym przekonali się redaktorzy serwisu nvision.pl.

Cała prawda o wymaganiach Mafii II - ilustracja #1

Redaktorzy zaprzyjaźnionego serwisu nvision.pl przeprowadzili interesujący test wspomnianej gry, badając jej wymagania pod kątem maksymalnych ustawień graficznych. Pamiętacie niebotyczne wymagania sprzętowe rekomendowane przez twórców do obsługi PhysX, które przedstawiliśmy już jakiś czas temu? Jeżeli jesteście zainteresowani poznaniem całej prawdy o wymogach sprzętowych najnowszej Mafii, zapraszam do artykułu (link poniżej).

Na koniec warto nadmienić, że najnowsze dzieło czeskiego studia 2K Czech zostanie wydane również na konsolach obecnej generacji, tj. PlayStation 3 i Xbox 360. W przypadku wspomnianych urządzeń kosztowna wymiana podzespołów nie wchodzi w grę (na czym ucierpi efektowność fizyki, a nie sama gra).