Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

6. crafting - Gry Xbox One

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 6. Gry o tematyce crafting na platformę Microsoft XBOX ONE ułożone według popularności.

Akcji73 Zręcznościowe2
Bijatyki
RPG27 Strategiczne2 Przygodowe12
Sportowe
Wyścigi
Symulacje8
Logiczne
Towarzyskie
The Culling
The Culling

Akcji 6 października 2017

Opracowana przez studio Xaviant Games, twórców Lichdom: Battlemage, pierwszoosobowa gra akcji, koncentrująca się na wieloosobowych potyczkach w sieci. Mechanika The Culling zainspirowana została popularnymi filmowymi seriami, takimi jak Igrzyska Śmierci czy Battle Royale. W grze bierzemy udział w tytułowych zawodach, podczas których grupa maksymalnie 16 graczy zostaje przeniesiona do jednej lokacji, a zadaniem każdego z nich jest przetrwanie i zabicie wszystkich rywali.

Don't Starve: Shipwrecked
Don't Starve: Shipwrecked

Akcji 2 sierpnia 2016

Kolejny dodatek DLC do bestsellerowego, survivalowego sandboksa Don’t Starve. W przeciwieństwie do dwóch wydanych wcześniej rozszerzeń, został on jednak opracowany nie przez twórców oryginału, lecz przez zespół Capybara Games, znany m.in. z takich gier jak Below czy Superbrothers: Sword & Sworcery. Don’t Starve: Shipwrecked koncentruje się wyłącznie na zawartości dla pojedynczego gracza, czerpiąc przy tym inspiracje z kultowych powieści przygodowych, takich jak Przypadki Robinsona Crusoe.

Obcy: Izolacja - The Trigger
Obcy: Izolacja - The Trigger

Akcji 3 marca 2015

Piąty i ostatni dodatek DLC, udostępniany w ramach przepustki sezonowej do pierwszoosobowego horroru science fiction Obcy: Izolacja studia Creative Assembly. Akcja rozszerzenia zatytułowanego The Trigger osadzona została przed wydarzeniami z gry podstawowej, a podczas zabawy wcielamy się w stacjonującego w Sewastopolu Ricardo, który wraz ze swoim przełożonym próbuje pozbyć się z pokładu ksenomorfa.

Fallout 4: Wasteland Workshop
Fallout 4: Wasteland Workshop

RPG 12 kwietnia 2016

Drugie, niewielkie rozszerzenie DLC do sandboksowego RPG akcji Fallout 4 z 2015 roku. Największą nowością dodatku zatytułowanego Wasteland Workshop jest możliwość zmuszania do posłuszeństwa rozmaitych wrogich stworzeń przemierzających pustkowia – począwszy od bestii pokroju szpona śmierci, aż do humanoidalnych przeciwników np. bandytów. Pochwycone w ten sposób istoty możemy zamykać we własnoręcznie zaprojektowanych klatkach, a następnie wypuszczać je w wybranym momencie, np.