Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

87. Gry Xbox 360

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 87. Najpopularniejsze gry na platformę XBOX 360.

X360

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Joe Danger 2: The Movie
Joe Danger 2: The Movie

Zręcznościowe 14 września 2012

Joe Danger 2: The Movie to druga część zręcznościówki z kaskaderem-motocyklistą w roli głównej. Kontynuacja, poza jazdą na motocyklach oferuje także inne formy zabawy: na nartach, skuterze śnieżnym czy nawet plecak odrzutowy.

Ugly Americans: Apocalypsegeddon
Ugly Americans: Apocalypsegeddon

Akcji 31 sierpnia 2011

Ugly Americans: Apocalypsegeddon to strzelanina na motywach popularnego serialu animowanego nadawanego przez stację Comedy Central. Gracze wcielają się w członków Departamentu Integracji i przy użyciu wszelkich dostępnych środków starają się powstrzymać zbliżającą się apokalipsę.

NASCAR Unleashed
NASCAR Unleashed

Wyścigi 1 listopada 2011

Zręcznościowa gra wyścigowa, korzystająca z licencji rajdów NASCAR. Wcielając się w jednego ze słynnych kierowców biorących udział w tych zawodach ścigamy się na najważniejszych torach w Stanach Zjednoczonych.

Wizorb
Wizorb

Zręcznościowe 28 września 2011

Wizorb to gra niezależnego studia Tribute Games, łącząca w sobie cechy zręcznościówki i gry RPG. Wcielamy się w Cyrusa, którego zadaniem jest uratowanie królestwa Gorudo przed siłami zła. Za Wizorb odpowiedzialny jest Jonathan Lavigne, twórca takich tytułów jak Ninja Seneki i Scott Pilgrim vs. the World: The Game.

Mercury Hg
Mercury Hg

Logiczne 28 września 2011

Kontynuacja gry logiczno-zręcznościowej, w której celem jest poprowadzenie płynnej rtęci do celu na wielu różnych planszach. Czynimy to poprzez poruszanie całą planszą tak, aby odpowiednio ukierunkować kroplę.

Grease Dance
Grease Dance

Towarzyskie 25 października 2011

Grease Dance to zręcznościowa gra taneczna, której tytuł jakże słusznie należy kojarzyć z popularnym w latach siedemdziesiątych rock 'n' roll'owym musicalem scenicznym, jak i równie dobrze przyjętą adaptacją filmową z udziałem gwiazdy kina Johnem Travoltą.

Puddle
Puddle

Logiczne 25 stycznia 2012

Gra logiczna studia Neko Entertainment. Zadaniem graczy jest przeprowadzenie niewielkiej ilości cieczy z jednego końca mapy na drugi. Dokonują tego przekrzywiając cały poziom i w ten sposób pozwalając cieczy spływać w dół w wybranym kierunku. Wszystko to odbywa się pod kontrolą zaawansowanego silnika fizycznego symulującego .

Orbitron: Revolution
Orbitron: Revolution

Akcji 1 grudnia 2011

Utrzymana w klasycznym automatowym stylu strzelanka. Zasiadamy ze sterami niewielkiego, ale solidnie uzbrojonego statku kosmicznego i toczymy bitwy z hordami wrogów. Poruszanie się jest ograniczone do dwóch wymiarów, ale jednocześnie grafika oferuje bogate w detale obiekty 3D i spektakularne efekty świetlne.

The Adventures of Shuggy
The Adventures of Shuggy

Zręcznościowe 15 czerwca 2011

Sympatyczna platformówka, która łączy pomysły z paru innych gier (np. Braid, VVVVVV, czy N+). Wcielamy się w niej małego wampira Shuggy’ego, aby oczyścić jego rodową posiadłość z potworów. Każdy z poziomów przynosi nowe wyzwania zręcznościowo-logiczne. Produkcja zawiera też pokaźną liczbę etapów kooperacyjnych dla dwóch osób.

Arkedo Series: 03 PIXEL!
Arkedo Series: 03 PIXEL!

Akcji 21 grudnia 2010

Pixel to platformówka 2D stylizowana na oprawę retro. Gracz wciela się w rolę kota Pixela, którego zadaniem jest przebycie kilkunastu etapów celem zebrania skarbów oraz uratowania własnego świata. Tytuł jest w pewien sposób kontynuacją bardzo popularnego Pix’n Love Rush oferującą tego samego bohatera oraz podobną oprawę graficzną.

Alien Spidy
Alien Spidy

Zręcznościowe 20 marca 2013

Gra platformowa z rozbudowanym systemem fizyki. Wcielamy się w pochodzącego z kosmosu pająka i próbujemy odnaleźć jego porwanego towarzysza. Przemierzamy kolejne, naszpikowane przeszkodami poziomy wykorzystując specjalne zdolności głównego bohatera.

Babel Rising
Babel Rising

Zręcznościowe 13 czerwca 2012

Babel Rising to niecodzienna gra zręcznościowa, w której wcielamy się w boga i powstrzymujemy ludzi przed zbudowaniem Wieży Babel, korzystając z różnorodnych nadprzyrodzonych mocy. Wersja pecetowa odznacza się ponadto ulepszoną, w stosunku do pierwowzoru przeznaczonego na urządzenia mobilne, oprawą graficzną.

Let's Cheer
Let's Cheer

Towarzyskie 7 listopada 2011

Przygotowana specjalnie dla Kinecta gra taneczno-sportowa pozwalająca wcielić się w rolę członkini zespołu cheerleaderek. Gra pozwala także na wydawanie poleceń głosowych pozostałym wirtualnym zawodniczkom.

Zombie Apocalypse: Never Die Alone
Zombie Apocalypse: Never Die Alone

Akcji 26 października 2011

Kontynuacja zręcznościowej gry akcji z zombiakami w roli głównej. Wcielamy się w czwórkę śmiałków, którym przyszło walczyć o przetrwanie z hordami tytułowych przeciwników. Akcję obserwujemy z kamery umieszczonej nad bohaterami.

Mad Riders
Mad Riders

Wyścigi 30 maja 2012

Mad Riders to gra wyścigowa będąca dziełem wrocławskiego studia Techland znanego z innej gry tego typu nail'd. Tytuł stawia na zręcznościowe, pełne dynamiki wyścigi odbywające się na różnorodnych i bogatych w atrakcje trasach. Gra rozpowszechniana jest wyłącznie drogą elektroniczną.

Bang Bang Racing
Bang Bang Racing

Wyścigi 12 czerwca 2012

Bang Bang Racing to gra wyścigowa o zabawkowej stylistce, pozwalająca kierować najróżniejszymi autkami, przypominającymi karykatury prawdziwych super samochodów. Studio Digital Reality kieruje swoją grę do wszystkich użytkowników komputerów i konsol, niezależnie od wieku. Gra podsyca współzawodnictwo dzięki usługom pozwalającym śledzić osiągnięcia graczy.

Tales from Space: Mutant Blobs Attack
Tales from Space: Mutant Blobs Attack

Zręcznościowe 18 czerwca 2014

Humorystyczna platformówka z elementami gry logicznej. Wcielamy się w postać żarłocznego Bloba, który pochłania elementy otoczenia w celu pokonania stojących na jego drodze przeszkód. Charakter tytułu podkreśla komiksowa oprawa graficzna.

NFL Blitz
NFL Blitz

Sportowe 4 stycznia 2012

Humorystyczna odmiana futbolu amerykańskiego. Bierzemy udział w zawodach ligi NFL ukazanych z przymrużeniem oka – naprzeciwko siebie stają np. drużyny małp lub androidów, a zawodnicy popisują się niesamowitymi zagrywkami.

Your Doodles Are Bugged!
Your Doodles Are Bugged!

Logiczne 1 lutego 2010

Prosta gra logiczna wykorzystująca mechanikę kreślenia po ekranie za pomocą cienkopisu. Staramy się w ten sposób utworzyć przejście dla uwięzionych w kartce papieru robaków i doprowadzić je do pojemnika z magicznym miodem.

Hexic 2
Hexic 2

Logiczne 15 sierpnia 2007

Hexic 2 to kontynuacja popularnej gry logicznej z Xbox Live, której twórcą jest słynny Alexey Pajitnov (znany między innymi jako „ojciec” Tetrisa). Pierwsza część Hexic była dostępna za darmo dla wszystkich, którzy zdecydowali się zakupić Xboxa 360 w wersji Premium (czyli z dyskiem twardym). Sequel tymczasem jest możliwy do pobrania za odpowiednią ilość punktów z serwisu Xbox Live Arcade.

Street Trace: NYC
Street Trace: NYC

Wyścigi 22 sierpnia 2007

Street Trace: NYC jest grą wyścigową, rozprowadzaną w ramach sieciowej usługi Xbox Live Arcade. Wszyscy bohaterowie ścigają się na unoszących się w powietrzu deskach i korzystają z broni palnej do eliminowania swoich rywali.

Pirates vs. Ninjas Dodgeball
Pirates vs. Ninjas Dodgeball

Sportowe 3 września 2008

Połączenie gry sportowej oraz dynamicznej zręcznościówki. Bawimy się w tzw. zbijaka, próbując wyeliminować członków innych drużyn. Mogą to być m.in. tytułowi wojownicy ninja czy piraci.

Speedball 2: Brutal Deluxe
Speedball 2: Brutal Deluxe

Sportowe 17 października 2007

Reedycja klasycznej gry sportowej, łączącej w sobie elementy piłki ręcznej oraz footballu amerykańskiego. Całość podano w bardzo brutalnej formie, premiującej atakowanie zawodników z przeciwnej drużyny.

Otomedius Excellent
Otomedius Excellent

Zręcznościowe 24 marca 2011

Otomedius Excellent to klasyczna strzelanina 2D w stylu znanym choćby z serii Gradius czy R-Type. Jest to kontynuacja wydanej w 2008 roku produkcji Otomedius Gorgeous. Fabuła opowiada o walce szwadronu kobiet-pilotów o przyszłość Ziemi. W porównaniu z częścią pierwszą ulepszono grafikę i znacznie rozbudowano dostępny arsenał.