Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

83. Gry Xbox 360

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 83. Najpopularniejsze gry na platformę XBOX 360.

X360

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Gridrunner+++
Gridrunner+++

Zręcznościowe prace wstrzymane

Zwariowana strzelanka będąca odświeżoną wersją klasyka z 1982 roku. Kierujemy małym kosmicznym statkiem i naszym zadaniem jest eliminacja hord przeciwników. W osiągnięciu sukcesu kluczową rolę odgrywa sprawne wykorzystanie specjalnych ruchów oraz staranne zbieranie power-upów. Grafika została unowocześniona i wzbogacona wieloma szalonymi efektami świetlnymi, ale mimo to wciąż zachowuje klimat pierwowzoru.

Scene It? Lights, Camera, Action
Scene It? Lights, Camera, Action

Towarzyskie 6 listopada 2007

Scene It? Lights, Camera, Action to produkcja typu party-game. Wcielamy się w nią w rolę uczestnika teleturnieju, w którym testowana jest nasza znajomość filmów. Grę opracowała firma Screenlife Games, a jej wydawcą został Microsoft.

Fatal Fury Special
Fatal Fury Special

Bijatyki 5 września 2007

Fatal Fury Special to klasyczna bijatyka firmy SNK, która święciła triumfy w okolicach roku 1993, kiedy to pojawiła się na automatach i konsoli NeoGeo. Pojedynki toczymy w dwuwymiarowej scenerii, wykonując różnorodne kombinacje ciosów. Program swego czasu starał się być konkurencją dla głośnej serii Street Fighter.

Screwjumper!
Screwjumper!

Akcji 14 listopada 2007

W grze Screwjumper! wcielamy się w byłego pracownika firmy górniczej, który stracił pracę z powodu postępującej i wszechobecnej automatyzacji. Dlatego też wstępuje do organizacji renegatów, którzy w zamian za gotówkę niszczą szyby górnicze wielkich korporacji. Tym razem zleceniodawcą są obywatele czterech światów, a celem kopalnie byłego pracodawcy, firmy EAC.

Mutant Storm Empire
Mutant Storm Empire

Zręcznościowe 31 października 2007

Mutant Storm Empire to klasyczna strzelanina, w której sterujemy małym stateczkiem i niszczymy wszystko na swojej drodze. Tytuł został wyprodukowany został przez studio PoMPoM Games.

Asteroids & Asteroids Deluxe
Asteroids & Asteroids Deluxe

Zręcznościowe 28 listopada 2007

Reedycja dwóch wersji klasycznej gry zręcznościowej. Wcielamy się w postać pilota niewielkiego statku kosmicznego, niszcząc pojawiające się na planszy meteoryty.

Double D Dodgeball
Double D Dodgeball

Sportowe 16 lipca 2008

Futurystyczna odmiana gry w popularnego zbijaka. Przejmujemy kontrolę nad drużyną robotów, eliminując członków przeciwnej drużyny poprzez rzucanie w ich stronę piłkami.

Rocky & Bullwinkle
Rocky & Bullwinkle

Zręcznościowe 16 kwietnia 2008

Rocky & Bullwinkle to pozycja, w której znani z telewizji bohaterowie zmagają się w rozmaitych minigrach.

Coffeetime Crosswords
Coffeetime Crosswords

Logiczne 16 lipca 2008

Gra logiczna, w której zajmujemy się rozwiązywaniem ponad 150 różnych krzyżówek. Bawimy się w pojedynkę, bądź też zapraszamy do zabawy drugą osobę.

Time Pilot
Time Pilot

Zręcznościowe 30 sierpnia 2006

Time Pilot to strzelanina, stanowiąca remake klasycznej gry o tym samym tytule. Po raz pierwszy pojawiła się ona za sprawą Konami w 1982 r. i została zadedykowana popularnym w tamtym czasie automatom. Wcielając się w postać dzielnego pilota należy uratować żołnierzy, będących w niebezpieczeństwie w różnych punktach czasu.

Meteos Wars
Meteos Wars

Zręcznościowe 10 grudnia 2008

Meteos Wars to gra logiczna przygotowana przez mistrza gatunku, Tetsuyę Mizoguchiego, będąca wznowieniem produkcji znanej z mobilnej platformy Nintendo. Rozwija ona zasady przedstawione w oryginale i zapewnia zabawę przez sieć.

Outpost Kaloki X
Outpost Kaloki X

Strategiczne 22 listopada 2005

Outpost Kaloki X to strategia ekonomiczna, traktująca o budowie nieco fantastycznej stacji kosmicznej, bo w grze mamy do czynienia z kosmiczną knajpką, serwującą najlepsze lemoniady w galaktyce.

GEON: Emotions
GEON: Emotions

Zręcznościowe 1 października 2007

Połączenie gry logicznej oraz dynamicznej zręcznościówki. Przejmujemy kontrolę nad jedną z ośmiu różnych kostek, symbolizujących tytułowe uczucia, zbierając znajdujące się na planszy kolorowe kulki.

3D Ultra Mini Golf Adventures
3D Ultra Mini Golf Adventures

Sportowe 18 kwietnia 2007

3D Ultra Mini Golf Adventures to pozycja o charakterze sportowym, w której wbijamy piłeczkę do dołków w lokacjach stylizowanych na przestrzeń kosmiczną, Dziki Zachód i lunapark.

Rock Band 2
Rock Band 2

Towarzyskie 14 września 2008

Rock Band 2 jest kontynuacją gry muzycznej, stworzonej przez studio Harmonix – autorów dwóch pierwszych części Guitar Hero i wielu innych podobnych produkcji.

Backbreaker: Vengeance
Backbreaker: Vengeance

Sportowe 29 czerwca 2011

Zręcznościowa gra sportowa o futbolu amerykańskiej. Vengeance to łatwa w obsłudze produkcja, którą opartą na jednym z podstawowych trybów gry – Tackle Alley. Zadaniem gracza jest dokonanie jak najdłuższej serii przyłożeń, w czym przeszkadzają kolejni przeciwnicy. Tytuł korzysta z silnika Euphoria, zapewniającego efektowne zachowanie postaci.

Cabela's Dangerous Hunts 2009
Cabela's Dangerous Hunts 2009

Akcji 13 marca 2009

Wcielamy się w postać odważnego myśliwego, który staje do walki z niebezpiecznymi drapieżnikami. Do pokonywania bestii używamy pokaźnego arsenału broni.

John Daly's ProStroke Golf
John Daly's ProStroke Golf

Sportowe 5 listopada 2010

Realistyczny symulator golfa, cechujący się zaawansowanym silnikiem odpowiedzialnym za odwzorowanie warunków panujących na polu golfowym.

The Misadventures of P.B. Winterbottom
The Misadventures of P.B. Winterbottom

Zręcznościowe 17 lutego 2010

Zabawna platformówka o zwariowanym złodzieju ciast, który potrafi manipulować czasem. Produkcja została zrealizowana w konwencji filmu niemego.

Frogger
Frogger

Zręcznościowe 12 lipca 2006

Frogger to klasyczna zręcznościówka, która zadebiutowała w roku 1981. Dzięki ludziom ze studia Digital Eclipse, także posiadacze "trzystasześćdziesiątek" mogą zagrać w ten dość wiekowy tytuł. Sposób zabawy nie zmienił się w stosunku do oryginału – w dalszym ciągu naszym zadaniem jest przeprowadzenie tytułowej żabki w bezpieczne miejsce.

Amped 3
Amped 3

Sportowe 16 listopada 2005

Amped 3 to kolejna odsłona dobrze już poznanej przez rzesze miłośników białego szaleństwa serii symulatorów snowboardu. Co warte podkreślenia, gra oprócz zmagań typowo sportowych oferuje także specyficzną atmosferę jazdy na desce. Na skutek takiej mieszaniny, użytkownik programu dostaje szansę zapoznania się z ową kulturą i czuje się jak prawdziwy snowboardzista nie wychodząc nawet z domu.

1XR
1XR

Wyścigi prace wstrzymane

1XR studia Infinite Games to gra z gatunku wyścigów, zawierająca pewne elementy właściwe strzelaninom. Ścigamy się w dalekiej przyszłości, a zajęcie czołowego miejsca w stawce jest tak samo ważne, jak dbanie o ocalenie własnej głowy.

Hexic HD
Hexic HD

Logiczne 22 listopada 2005

Hexic HD to kolejna gra logiczna, przygotowana przez twórcę kultowego Tetrisa, początkowo dostępna jedynie w ramach The Microsoft Network. Jej ogromny sukces przyczynił się do podjęcia decyzji o rozszerzeniu grona użytkowników. Developerzy udostępnili niniejszą pozycję posiadaczom konsoli Xbox 360.

Hardwood Hearts
Hardwood Hearts

Logiczne 2 grudnia 2005

Hardwood Hearts to pozycja, traktująca o jednej z bardziej popularnych gier karcianych, występującej też pod nazwą Kierki.