Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

90. Gry Xbox 360

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 90. Najpopularniejsze gry na platformę XBOX 360.

X360

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Dynasty Warriors: Gundam
Dynasty Warriors: Gundam

Akcji 25 września 2007

Dynasty Warriors: Gundam to gra, która powstała w wyniku współpracy dwóch uznanych w branży elektronicznej rozrywki firm. Namco Bandai jest właścicielem praw do marki Gundam (popularne anime o wielkich robotach), a Koei znana jest dzięki serii Dynasty Warriors (bijatyki, pozwalające graczom na wzięcie udziału w największych bitwach starożytnych Chin).

NASCAR 2011: The Game
NASCAR 2011: The Game

Wyścigi 29 marca 2011

Kolejne wydanie symulatora popularnej szczególnie w Stanach Zjednoczonych serii wyścigów. Jest to pierwsza od wielu lat gra z cyklu NASCAR, za którą nie jest odpowiedzialna firma Electronic Arts.

NCAA Basketball 09
NCAA Basketball 09

Sportowe 17 listopada 2008

NCAA Basketball 09 jest kolejną odsłoną serii symulatorów koszykówki autorstwa Electronic Arts Sports. Pod wieloma względami przypomina inny cykl tej firmy - NBA Live, z tymże tutaj zamiast drużyn światowej elity profesjonalistów prowadzimy amerykańskie zespoły uniwersyteckie.

Pac-Man Championship Edition DX
Pac-Man Championship Edition DX

Zręcznościowe 17 listopada 2010

Specjalna edycja klasycznej gry automatowej. Do naszej dyspozycji oddanych zostaje 100 różnych aren i kilkanaście trybów rozgrywki, wśród których znajdziemy m.in. wyzwania czasowe oraz potyczki z większą liczbą duchów. Wszystko to uatrakcyjnia nowoczesna oprawa graficzna.

NBA 2K10: Draft Combine
NBA 2K10: Draft Combine

Sportowe 26 sierpnia 2009

Produkt stanowiący wstęp do zabawy w NBA 2K10. Przystępujemy do zaawansowanego procesu kreacji nowego zawodnika, dążąc do zapewnienia jego awansu do rozgrywek ligi NBA.

Nitrous Undefeated
Nitrous Undefeated

Wyścigi prace wstrzymane

Nitrous Undefeated to zręcznościowa gra wyścigowa, w której głównym bohaterem jest zabójcza prędkość. Autorzy (studio Game Mechanics) położyli nacisk na rozbudowany aspekt fabularny. Nie brakuje też zaawansowanych opcji tuningowania samochodów.

Madden NFL 11
Madden NFL 11

Sportowe 10 sierpnia 2010

Następna część najbardziej znanej serii gier sportowych o futbolu amerykańskim. Autorzy w pełni wykorzystali licencję Ligii NFL, dzięki czemu dostajemy wszystkie drużyny, zawodników i stadiony znane z prawdziwych rozgrywek. Wśród nowości warto wymienić system GameFlow pozwalający na szybkie tworzenie planów taktycznych oraz tryb multiplayer, w którym zawodników każdej z drużyn kontroluje tercet graczy.

NeoGeo Battle Coliseum
NeoGeo Battle Coliseum

Bijatyki 9 czerwca 2010

NeoGeo Battle Coliseum to tradycyjna bijatyka 2D stworzona przez SNK Playmore - jedną z najbardziej znanych firm, przygotowujących gry na automaty i konsole. Ze stajni SNK na świat wyszły tak znane serie, jak King of Fighters, Samurai Shodown i Metal Slug. NeoGeo Battle Coliseum to tytuł, w którym twórcy zebrali ponad 40 najbardziej charakterystycznych postaci z gier SNK.

Voodoo Nights
Voodoo Nights

Akcji prace wstrzymane

Voodoo Nights to dynamiczna gra akcji, za której realizację odpowiada czeski zespół developerski Mindware Studios. W opisywanym tytule osoby siedzące przed monitorami komputerów dostają do poprowadzenia dwóch gliniarzy - partnerów o imionach: Jack i Samuel. Ich zadaniem jest rozbicie niebezpiecznego gangu wyznawców okultyzmu.

Final Fantasy XI: A Crystalline Prophecy - Ode of Life Bestowing
Final Fantasy XI: A Crystalline Prophecy - Ode of Life Bestowing

RPG 22 marca 2009

Pierwszy dodatek do słynnego, japońskiego MMORPG o nazwie Final Fantasy XI. Ten krótki dodatek oferuje jeden scenariusz, składający się z 12 zadań. Ponadto, znajdziemy w nim mnóstwo nowych przedmiotów i usprawnień. Dodatek był rozprowadzany tylko drogą cyfrową.

Thrillville: Off the Rails
Thrillville: Off the Rails

Strategiczne 9 października 2007

Druga część popularnej strategii ekonomicznej. Ponownie zajmujemy się tworzeniem własnego parku rozrywki. Na uwagę zasługuje obecność ponad dwudziestu rozbudowanych kolejek górskich.

Retro City Rampage
Retro City Rampage

Akcji 2 stycznia 2013

Retro City Rampage to tryskająca humorem gra akcji stworzona przez studio Vblank Entertainment. Tytuł stanowi parodię takich serii jak Grand Theft Auto. Gracze przenoszą się do 1980 roku i wcielają w psychicznie niezrównoważonego kryminalistę z miasta Theftropolis. Gra stylizowana jest na produkcję z epoki komputerów 8-bitowych i zawiera wiele odniesień do kultury masowej.

Fret Nice
Fret Nice

Towarzyskie 24 lutego 2010

Niecodzienne połączenie platformówki i gry muzycznej. Wcielamy się w członków rockowego zespołu The Vibrant Chordblasters i walczymy z okrutnymi heavy metalowcami w celu przwrócenia pokoju na świecie.

Monster Jam: Path of Destruction
Monster Jam: Path of Destruction

Wyścigi 9 listopada 2010

Kolejna część wyścigów potężnych monster trucków, sygnowana przez Activision i oparta na licencji Monster Jam. Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich częściach gry twórcy zadbali o realizm. Gracz może wybierać spośród 30 dostępnych pojazdów, w tym takich legend jak Grave Digger czy Maximum Destruction. Ponadto możliwe jest również tworzenie własnych maszyn.

Tiger Woods PGA Tour 08
Tiger Woods PGA Tour 08

Sportowe 28 sierpnia 2007

Tiger Woods PGA Tour 08 to kolejna odsłona najpopularniejszej na świecie gry traktującej o sporcie dla bogaczy, czyli elitarnym golfie. Za produkcją tytułu stoi należący do koncernu Electronic Arts zespół Hypnotix, który dotąd zaznaczył swoją obecność w branży stworzeniem serii Outlaw Golf.

Cabela's Big Game Hunter 2010
Cabela's Big Game Hunter 2010

Akcji 22 września 2009

Wcielamy się w postać młodego myśliwego, wykonując powierzone przez grę zadania. Do polowań przystępujemy w najróżniejszych zakątkach naszego globu.

Dragon Age: Poczatek - Pieśń Leliany
Dragon Age: Poczatek - Pieśń Leliany

RPG 6 lipca 2010

Skupiający się na losach tytułowej Leliany dodatek DLC do przebojowej gry RPG studia BioWare z 2009 roku. Fabuła rozszerzenia rozwija zarysowany w grze podstawowej wątek bohaterki, od której prowadzona przez gracza postać mogła nauczyć się specjalizacji barda, przy okazji poznając jej przeszłość i trudne relacje z mentorką Marjolaine. Grając w DLC, wcielamy się w samą Lelianę, która wraz z nauczycielką wyrusza na niebezpieczną misję i wpada w poważne tarapaty.

Tecmo Bowl Throwback
Tecmo Bowl Throwback

Sportowe 29 kwietnia 2010

Odświeżona odsłona klasycznej gry z automatów i starszych konsol. Produkcja stawia na zręcznościowe podejście do futbolu amerykańskiego.

Bejeweled 2
Bejeweled 2

Logiczne 22 listopada 2005

Druga odsłona kultowej serii gier logicznych, które stały się wyznacznikiem dla wielu innych tytułów. Twórcy rozbudowali trochę rozgrywkę, chociaż starali się nie utrudniać jej za bardzo. W dalszym ciągu grupujemy różnokolorowe klejnoty i rozwiązujemy łamigłówki. Parę nowych trybów i mnóstwo poziomów powinny zaspokoić potrzeby fanów gatunku. Bejeweled 2 jest utrzymany w stylistyce bardzo przyjemnej dla oka.

Drug Wars
Drug Wars

Akcji prace wstrzymane

Drug Wars to pierwszoosobowa strzelanina (FPS), stanowiąca debiutancki projekt studia Paleo Entertainment. Akcja gry osadzona została w 3100 roku. Gracz wciela się w Matteo Savio, wojownika z brooklyńskich slumsów, który pragnie uwolnić swoich pobratymców i przejąć kontrolę nad elitarnymi strefami miasta. Gra stworzona została z wykorzystaniem silnika CryEngine 2.

Mega Man 10
Mega Man 10

Zręcznościowe 31 marca 2010

Kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii platformówek. Wcielasz się w nieustraszonego Mega Mana i walczysz z zastępami przeciwników - ludzi oraz robotów.

Voltage
Voltage

Wyścigi prace wstrzymane

Futurystyczne wyścigi bolidów zasilanych trzema różnymi rodzajami napędów. Producent przygotował kilkanaście rozbudowanych tras, oferujących możliwość korzystania z alternatywnych ścieżek, skrótów czy teleportów.

NHL 2K7
NHL 2K7

Sportowe 12 września 2006

NHL 2K7 to kolejny symulator hokejowy z serii, konkurencyjnej w stosunku do cyklu, pochodzącego ze stajni Electronic Arts. Możemy się tutaj wcielić w trenera dowolnej drużyny z najpopularniejszej ligi świata, czyli tytułowej National Hockey League.

Major League Baseball 2K7
Major League Baseball 2K7

Sportowe 5 marca 2007

Major League Baseball 2K7 jest realistyczną symulacją baseballu, stworzoną przez studio Kush Games – producenta odpowiedzialnego za stworzenie m.in. serii NBA 2K czy NHL 2K. Wydaniem gry zajmuje się Take-Two Interactive.