Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

84. Gry Xbox 360

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 84. Najpopularniejsze gry na platformę XBOX 360.

X360

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Amped 3
Amped 3

Sportowe 16 listopada 2005

Amped 3 to kolejna odsłona dobrze już poznanej przez rzesze miłośników białego szaleństwa serii symulatorów snowboardu. Co warte podkreślenia, gra oprócz zmagań typowo sportowych oferuje także specyficzną atmosferę jazdy na desce. Na skutek takiej mieszaniny, użytkownik programu dostaje szansę zapoznania się z ową kulturą i czuje się jak prawdziwy snowboardzista nie wychodząc nawet z domu.

Hardwood Hearts
Hardwood Hearts

Logiczne 2 grudnia 2005

Hardwood Hearts to pozycja, traktująca o jednej z bardziej popularnych gier karcianych, występującej też pod nazwą Kierki.

Lumines Live!
Lumines Live!

Logiczne 18 października 2006

Lumines Live! jest grą logiczną, należącą do znanego cyklu, początkowo przeznaczonego dla posiadaczy konsol firmy Sony. Popularność serii sprawiła, że developerzy postanowili rozszerzyć grono jej fanów o użytkowników Xboxa 360.

Hexic HD
Hexic HD

Logiczne 22 listopada 2005

Hexic HD to kolejna gra logiczna, przygotowana przez twórcę kultowego Tetrisa, początkowo dostępna jedynie w ramach The Microsoft Network. Jej ogromny sukces przyczynił się do podjęcia decyzji o rozszerzeniu grona użytkowników. Developerzy udostępnili niniejszą pozycję posiadaczom konsoli Xbox 360.

Scene It? Lights, Camera, Action
Scene It? Lights, Camera, Action

Towarzyskie 6 listopada 2007

Scene It? Lights, Camera, Action to produkcja typu party-game. Wcielamy się w nią w rolę uczestnika teleturnieju, w którym testowana jest nasza znajomość filmów. Grę opracowała firma Screenlife Games, a jej wydawcą został Microsoft.

Gridrunner+++
Gridrunner+++

Zręcznościowe prace wstrzymane

Zwariowana strzelanka będąca odświeżoną wersją klasyka z 1982 roku. Kierujemy małym kosmicznym statkiem i naszym zadaniem jest eliminacja hord przeciwników. W osiągnięciu sukcesu kluczową rolę odgrywa sprawne wykorzystanie specjalnych ruchów oraz staranne zbieranie power-upów. Grafika została unowocześniona i wzbogacona wieloma szalonymi efektami świetlnymi, ale mimo to wciąż zachowuje klimat pierwowzoru.

Lost Cities
Lost Cities

Logiczne 23 kwietnia 2008

Lost Cities to elektroniczna wersja popularnej gry karcianej. Wcielamy się w postać badacza, zajmując się eksploracją najróżniejszych zakątków świata. Do zabawy wykorzystujemy talię składającą się z 60 kart.

Shred Nebula
Shred Nebula

Zręcznościowe 3 września 2008

Efektowna strzelanina, w której wydarzenia obserwowane są z lotu ptaka. Wcielamy się w postać pilota statku kosmicznego, eliminując jednostki wroga.

Harms Way
Harms Way

Wyścigi 9 grudnia 2010

Zręcznościowe wyścigi w post-apokaliptycznym świecie. Zasiadamy za kierownicami mocno opancerzonych oraz solidnie uzbrojonych pojazdów i wyjeżdżamy rozprawić się w rywalami biorącymi udział w brutalnych zawodach. Ciekawą opcją jest możliwość wcielenia się nie tylko w kierowcę, ale również w pasażera wyposażonego w karabin snajperski.

Centipede/Millipede
Centipede/Millipede

Zręcznościowe 2 maja 2007

Centipede/Millipede to dwie pozycje o charakterze zręcznościowym, które po raz pierwszy zostały przygotowane odpowiednio w 1980 i 1983 r. z myślą o popularnych w tamtym czasie automatach.

PopCap Arcade Hits Vol. 2
PopCap Arcade Hits Vol. 2

Logiczne 26 marca 2009

Zestaw świetnych gier logicznych sygnowanych przez firmę PopCap Games. W skład pakietu wchodzą: Peggle, Heavy Weapon oraz Feeding Frenzy 2.

Sea Life Safari
Sea Life Safari

Towarzyskie 18 czerwca 2008

Sea Life Safari jest oryginalną, pozbawioną przemocy produkcją, w której wcielamy się w nurka i fotografujemy mieszkańców morza.

Frogger 2
Frogger 2

Zręcznościowe 11 czerwca 2008

Zręcznościowa gra platformowa z widokiem z góry, będąca odświeżeniem oryginalnej wersji z 1984 roku, wyprodukowana przez firmę Voltex. W grze przeprowadzamy żabki na drugą stronę planszy w określonym limicie czasu. Oprócz poziomów pełnych przeszkód i wrogów, możemy odbyć przygody w trybie fabularnym. Do tego pojawił się również tryb multiplayer dla czterech graczy.

Meteos Wars
Meteos Wars

Zręcznościowe 10 grudnia 2008

Meteos Wars to gra logiczna przygotowana przez mistrza gatunku, Tetsuyę Mizoguchiego, będąca wznowieniem produkcji znanej z mobilnej platformy Nintendo. Rozwija ona zasady przedstawione w oryginale i zapewnia zabawę przez sieć.

Daytona USA
Daytona USA

Wyścigi 25 października 2011

Daytona USA to wyścigi samochodowe z 1994 roku, które pierwotnie dostępne były wyłącznie na automatach coin-op. Kilkanaście miesięcy później koncern SEGA Corporation zdecydował się stworzyć dwie konwersje tej gry na domowe platformy. Jedną edycję otrzymali użytkownicy konsol Saturn, drugą posiadacze „blaszaków”.

Time Pilot
Time Pilot

Zręcznościowe 30 sierpnia 2006

Time Pilot to strzelanina, stanowiąca remake klasycznej gry o tym samym tytule. Po raz pierwszy pojawiła się ona za sprawą Konami w 1982 r. i została zadedykowana popularnym w tamtym czasie automatom. Wcielając się w postać dzielnego pilota należy uratować żołnierzy, będących w niebezpieczeństwie w różnych punktach czasu.

Comix Zone
Comix Zone

Akcji 10 czerwca 2009

Oryginalna gra akcji opowiadająca o rysowniku komiksów, który został wciągnięty do swojego dzieła. Tytuł imponuje ciekawymi rozwiązaniami w zakresie mechaniki rozgrywki.

Spyglass Board Games
Spyglass Board Games

Logiczne 1 sierpnia 2007

Zbiór czterech różnych gier planszowych - szachów, warcabów, mancali oraz reversi (othella). Na uwagę zasługuje rozbudowany multiplayer, wykorzystujący możliwość dołączenia kamerki USB.

Schizoid
Schizoid

Zręcznościowe 9 lipca 2008

Innowacyjna strzelanina, w której dwie osoby sterują różnokolorowymi statkami kosmicznymi. Nadrzędnym celem staje się eliminowanie statków Obcych z tego samego koloru.

Tron
Tron

Akcji 9 stycznia 2008

Remake klasycznej gry zręcznościowej, bazującej na kultowym filmie science-fiction. Przystępujemy do róznorakich zabaw w cyberprzestrzeni, między innymi wyścigów motocykli świetlnych.

Outpost Kaloki X
Outpost Kaloki X

Strategiczne 22 listopada 2005

Outpost Kaloki X to strategia ekonomiczna, traktująca o budowie nieco fantastycznej stacji kosmicznej, bo w grze mamy do czynienia z kosmiczną knajpką, serwującą najlepsze lemoniady w galaktyce.

GEON: Emotions
GEON: Emotions

Zręcznościowe 1 października 2007

Połączenie gry logicznej oraz dynamicznej zręcznościówki. Przejmujemy kontrolę nad jedną z ośmiu różnych kostek, symbolizujących tytułowe uczucia, zbierając znajdujące się na planszy kolorowe kulki.

Mutant Storm Empire
Mutant Storm Empire

Zręcznościowe 31 października 2007

Mutant Storm Empire to klasyczna strzelanina, w której sterujemy małym stateczkiem i niszczymy wszystko na swojej drodze. Tytuł został wyprodukowany został przez studio PoMPoM Games.

Asteroids & Asteroids Deluxe
Asteroids & Asteroids Deluxe

Zręcznościowe 28 listopada 2007

Reedycja dwóch wersji klasycznej gry zręcznościowej. Wcielamy się w postać pilota niewielkiego statku kosmicznego, niszcząc pojawiające się na planszy meteoryty.