Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3X360
Okładka Rocketmen: It Came from Your Uranus (PS3)

Rocketmen: It Came from Your Uranus

Oficjalny dodatek do gry "Rocketmen: Axis of Evil". Zajmujemy się eksploracją trzech nowych poziomów (między innymi planety Saturn), eksterminując pojawiających się na planszy wrogów.

To jest dodatek do gry Rocketmen: Axis of Evil.

Zręcznościowe | FPP

Okładka Rocketmen: It Came from Your Uranus (PS3)

producent: Capcom

wydawca: Capcom

data premiery gry:

14maj2008

X360

15maj2008

PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rocketmen: It Came from Your Uranus to pełnoprawne rozszerzenie do wydanej w marcu 2008 roku gry Rocketmen: Axis of Evil. Ponownie mamy do czynienia z bardzo dynamiczną strzelaniną, koncentrującą się niemal wyłącznie na masowej eksterminacji sił wroga. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku podstawowej wersji, It Came from Your Uranus opracowany został z myślą o klientach sieciowych usług Xbox Live Arcade oraz PlayStation Network.

Gracz po raz kolejny wciela się w postać walecznego bohatera, będącego członkiem Ligi Wolnej Planety i dążącego do zwalczenia Legionu Terry. Z myślą o posiadaczach omawianego rozszerzenia przygotowane zostały trzy zupełnie nowe poziomy. Dotyczą one między prób odnalezienia statku kosmicznego będącego własnością Nicka, oczyszczenia pola asteroidów czy zbadania zamku zlokalizowanego na Saturnie celem przekonania do współpracy tamtejszej przywódczyni Angeliny.

Do dyspozycji gracza oddane zostały trzy nowe modele broni. Blobber wystrzeliwuje charakterystyczną maź, która osadza się na dłuższy okres czasu na pobliskich powierzchniach. Beamer umożliwia porażanie przeciwników prądem. Bomber zamiast standardowych pocisków wystrzeliwuje z kolei granaty, które eksplodują w momencie wejścia w kontakt z innym obiektem. Oprócz tego można wybierać pomiędzy dwoma drugorzędnymi narzędziami zagłady (między innymi mechaniczny sokół).

Widoczne na ekranie postaci (w dalszym ciągu w rozgrywce może brać udział maksymalnie czterech graczy) napotykają na swojej drodze nowych przeciwników. Większość tych wrogów pojawia się podczas eksploracji powierzchni Saturna. Nie zabrakło również charakterystycznych dla tego typu strzelanin bossów, ujawniających się pod koniec każdego poziomu. Oprawa audiowizualna It Came from Your Uranus prezentuje bardzo zbliżony poziom wykonania do podstawowej wersji programu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Gry podobne do Rocketmen: It Came from Your Uranus

Klasyfikacja PEGI Rocketmen: It Came from Your Uranus

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Rocketmen: It Came from Your Uranus

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Podano datę wydania Rocketmen: It Came from Your Uranus

wiadomość4 maja 2008

Capcom ogłosił, że kontynuację Rocketmen: Axis of Evil będzie można pobrać z sieci: 14 maja na Xbox Live Arcade i 15 maja PlayStation Store.

PS3
X360