Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3X360
Okładka Rocketmen: Axis of Evil (PS3)

Rocketmen: Axis of Evil

Rocketmen: Axis of Evil to pozycja, zadedykowana miłośnikom strzelanin ze sporą dozą szybkiej akcji, pełnej nieoczekiwanych zwrotów.

Zręcznościowe | FPP

Okładka Rocketmen: Axis of Evil (PS3)

producent: Capcom

wydawca: Capcom

Strona oficjalna

data premiery gry:

5mar2008

X360

6mar2008

PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rocketmen: Axis of Evil to pozycja, zadedykowana miłośnikom strzelanin ze sporą dozą szybkiej akcji, pełnej nieoczekiwanych zwrotów. Niniejszy tytuł został udostępniony w ramach usługi Xbox Live Arcade, pozwalającej na pobieranie z Internetu rozmaitych elektroniczno-rozrywkowych produkcji za uiszczeniem odpowiedniej opłaty.

Użytkownik wciela się w postać członka Ligi Wolnej Planety i staje do walki o wyzwolenie Układu Słonecznego spod tyranii złowrogiego i okrutnego Legionu Terry. Rozpoczynając zabawę w pierwszej kolejności należy stworzyć własnego bohatera. Zdecydować można o takich elementach, jak płeć i wygląd, natomiast wszelkie posiadane umiejętności rozwija się podczas wykonywania poszczególnych zadań. Postaci, napotkane w trakcie zabawy, należą do jednej z trzech ras (Ziemian, Marsjan i Wenusjan) oraz wykonują któreś z zaoferowanych zajęć (inżynier, wojownik lub wygnaniec).

Rozgrywka w głównej mierze polega na przemierzaniu wirtualnego środowiska i eliminowaniu znajdujących się tam przeciwników. Pod koniec każdego poziomu trzeba zmierzyć się z potężnym i wielokrotnie silniejszym bossem. Poza potyczkami w pojedynkę zaproponowano również rozbudowany system wieloosobowy. W multiplayerze czterech graczy ma możliwość stanąć do wspólnej walki na jednej konsoli bądź online. Nie obyłoby się też bez sposobności zamieszczenia uzyskanych wyników w globalnym rankingu.

Niniejsza pozycja odznacza się miłą dla oka oprawą wizualną w kreskówkowym stylu. Wysokiej jakości grafika, pełna widowiskowych efektów specjalnych (wybuchy, błyski etc.), obsługuje tryb 1080p. Widok całej zabawy przedstawiono z lotu ptaka, co pozwala na łatwe zorientowanie się w bieżącej sytuacji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-4  

Gry podobne do Rocketmen: Axis of Evil

Klasyfikacja PEGI Rocketmen: Axis of Evil

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Rocketmen: Axis of Evil

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Podano datę wydania Rocketmen: It Came from Your Uranus

wiadomość4 maja 2008

Capcom ogłosił, że kontynuację Rocketmen: Axis of Evil będzie można pobrać z sieci: 14 maja na Xbox Live Arcade i 15 maja PlayStation Store.

Rocketmen: Axis of Evil już za kilka dni w ofercie XBLA i PSN

wiadomość1 marca 2008

Już w tę środę i w ten czwartek doczekamy się oficjalnej premiery gry Rocketmen: Axis of Evil. Produkcja, którą będzie można nabyć za pośrednictwem serwisów Xbox Live Arcade oraz PlayStation Network, zostanie wydana kilkanaście dni wcześniej niż planowano.

Premiera Rocketman: Axis of Evil już w przyszłym miesiącu

wiadomość28 lutego 2008

Japońska firma Capcom podzieliła się z nami datą premiery Rocketman: Axis of Evil. Pozycja, znajdująca się w produkcji od ponad roku zostanie wydana na łamach serwisów Xbox Live Arcade i PlayStation Network pod koniec przyszłego miesiąca.

Rocketmen: Axis of Evil dla użytkowników Xbox Live Arcade oraz Playstation Network
Rocketmen: Axis of Evil dla użytkowników Xbox Live Arcade oraz Playstation Network

wiadomość18 kwietnia 2007

Przedwczoraj informowaliśmy Was o uaktualnieniu planów wydawniczych korporacji Capcom, wśród których widnieje pozycja zatytułowana Rocketmen: Axis of Evil, przeznaczona dla użytkowników Xbox Live Arcade oraz Playstation Network. Dzisiaj natomiast możemy uraczyć Was bardziej szczegółowymi informowacjami na temat wspomnianej gry oraz zaprezentować kilka screenów z rozgrywki.

PS3
X360