Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3X360
Okładka Rocketmen: Axis of Evil (PS3)
OkładkaRocketmen: Axis of Evil (PS3)

Rocketmen: Axis of Evil

Rocketmen: Axis of Evil to pozycja, zadedykowana miłośnikom strzelanin ze sporą dozą szybkiej akcji, pełnej nieoczekiwanych zwrotów.

Zręcznościowe | FPP

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rocketmen: Axis of Evil Premiera

5mar2008

X360

6mar2008

PS3

producent: Capcom wydawca: Capcom Strona oficjalna

Gry podobne do Rocketmen: Axis of Evil

Resistance 2

Warhawk

Blast Factor

Rocketmen: Axis of Evil to pozycja, zadedykowana miłośnikom strzelanin ze sporą dozą szybkiej akcji, pełnej nieoczekiwanych zwrotów. Niniejszy tytuł został udostępniony w ramach usługi Xbox Live Arcade, pozwalającej na pobieranie z Internetu rozmaitych elektroniczno-rozrywkowych produkcji za uiszczeniem odpowiedniej opłaty.

Użytkownik wciela się w postać członka Ligi Wolnej Planety i staje do walki o wyzwolenie Układu Słonecznego spod tyranii złowrogiego i okrutnego Legionu Terry. Rozpoczynając zabawę w pierwszej kolejności należy stworzyć własnego bohatera. Zdecydować można o takich elementach, jak płeć i wygląd, natomiast wszelkie posiadane umiejętności rozwija się podczas wykonywania poszczególnych zadań. Postaci, napotkane w trakcie zabawy, należą do jednej z trzech ras (Ziemian, Marsjan i Wenusjan) oraz wykonują któreś z zaoferowanych zajęć (inżynier, wojownik lub wygnaniec).

Rozgrywka w głównej mierze polega na przemierzaniu wirtualnego środowiska i eliminowaniu znajdujących się tam przeciwników. Pod koniec każdego poziomu trzeba zmierzyć się z potężnym i wielokrotnie silniejszym bossem. Poza potyczkami w pojedynkę zaproponowano również rozbudowany system wieloosobowy. W multiplayerze czterech graczy ma możliwość stanąć do wspólnej walki na jednej konsoli bądź online. Nie obyłoby się też bez sposobności zamieszczenia uzyskanych wyników w globalnym rankingu.

Niniejsza pozycja odznacza się miłą dla oka oprawą wizualną w kreskówkowym stylu. Wysokiej jakości grafika, pełna widowiskowych efektów specjalnych (wybuchy, błyski etc.), obsługuje tryb 1080p. Widok całej zabawy przedstawiono z lotu ptaka, co pozwala na łatwe zorientowanie się w bieżącej sytuacji.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Rocketmen: Axis of Evil

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Rocketmen: Axis of Evil Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PS3
X360