Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeX360WiiPS3
Okładka Deadliest Catch: Sea of Chaos (X360)
OkładkaDeadliest Catch: Sea of Chaos (X360)

Deadliest Catch: Sea of Chaos

Gra na bazie popularnego programu "Deadliest Catch". Jako kapitan kutra rybackiego zajmujemy się połowem krabów, rywalizując lub współpracując z właścicielami innych jednostek pływających.

Symulacje | wędkarstwo | seriale TV | PlayStation Move

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Deadliest Catch: Sea of Chaos Premiera

29lis2010

X360 Wii PS3

Deadliest Catch: Sea of Chaos to kolejna po Deadliest Catch: Alaskan Storm produkcja bazująca na popularnym programie telewizyjnym stacji Discovery, który polskim widzom znany jest jako Najniebezpieczniejszy zawód świata. W trakcie rozgrywki wcielamy się w postać kapitana kutra rybackiego, zajmując się połowem krabów na Morzu Beringa.

Zmagania rozpoczynamy od wyboru jednostki pływającej, a także od doboru członków załogi. Warto dodać, że nazwiska wszystkich marynarzy oraz pozostałych kapitanów biorących udział w wirtualnych połowach są autentyczne i powinny być dobrze znane fanom programu telewizyjnego. Po sfinalizowaniu przygotowań do wypłynięcia w morze należy ustalić miejsce oraz okres prowadzenia działań, tak by zapewnić sobie możliwie jak najlepsze rezultaty połowu.

Rozgrywka urozmaicana jest na wiele sposobów. Jako że jesteśmy kapitanem jednostki pływającej musimy dbać o wysokie morale załogi, na które wpływ mają takie czynniki jak głód czy zmęczenie. Dodatkowo należy sobie radzić z różnorakimi utrudnieniami. Atrakcje obejmują w tym względzie między innymi konieczność umiejętnego dowodzenia statkiem w trakcie potężnego sztormu, ratowanie członków załogi, którzy wypadli za burtę, rozbijanie kry lodowej czy naprawianie uszkodzonego kutra. Istotny element gry stanowi umiejętne rozrzucanie sieci rybackich i następnie właściwe sortowanie zławianych krabów.

Do naszej dyspozycji oddano sześć rozbudowanych kampanii, choć producent przewidział również możliwość projektowania własnych scenariuszy. Na połowy możemy wypływać w pojedynkę lub z udziałem innych graczy. Lista trybów sieciowych obejmuje zarówno rywalizację między uczestnikami zabawy (m.in. w profesjonalnych ligach), jak i długoterminową współpracę pomiędzy właścicielami jednostek pływających.

Na oprawę wizualną gry składają się przede wszystkim dokładnie wykonane modele kutrów rybackich, na pokładzie których wyruszamy na kolejne połowy. Dowodzony statek może być obserwowany z wielu różnych ujęć kamery, a na ekranie wyświetlane są przydatne informacje, między innymi na temat kierunku, w którym płyniemy, zapasów paliwa czy pory dnia.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Deadliest Catch: Sea of Chaos: Odpowiednia dla każdego wieku.

Deadliest Catch: Sea of Chaos Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Move
X360
Wii
PS3