Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

91. Gry Xbox 360

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 91. Najpopularniejsze gry na platformę XBOX 360.

X360

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

The Dark Triad: Dragon's Death
The Dark Triad: Dragon's Death

RPG prace wstrzymane

The Dark Triad: Dragon's Death jest turową grą cRPG z widokiem izometrycznym, osadzoną w świecie fantasy. W produkcji studia Autoloot Games wcielamy się w jednego z najlepszych wojowników w krainie, by następnie stanąć przeciwko tytułowej Mrocznej Trójcy i uratować uprowadzonego króla.

Dunamis15
Dunamis15

Przygodowe 15 września 2011

Gra z gatunku przygodówek / visual novel, osadzona w niedalekiej przyszłości i skupiająca się na motywie pętli czasowej, którą gracz musi zakończyć. W ten sposób tytuł nawiązuje do kilku niezwykle popularnych produkcji, jak na przykład The Legend of Zelda: Majora's Mask.

Call of Duty: Black Ops II - Revolution
Call of Duty: Black Ops II - Revolution

Akcji 29 stycznia 2013

Pierwszy większy dodatek do Call of Duty: Black Ops II, zawierający standardową porcję zawartości. Autorzy gry przygotowali cztery mapy multiplayer (Hydro, Downhill, Mirage, Grind) oraz nowy tryb (Turned) i arenę Zombie (Die Rise). Do tego dodano niedostępny wcześniej pistolet maszynowy Peacekeeper.

Dream Pinball 3D II
Dream Pinball 3D II

Zręcznościowe prace wstrzymane

Druga odsłona popularnego fliperowego symulatora, opracowanego przez węgierskie studio ASK Homework, znane także z gry Pure Pinball. Rozgrywka toczy się zgodnie z współczesnymi standardami na w pełni trójwymiarowych stołach, wypełnionych całą masą mechanicznych odbijaczy, ramp i zręcznościowych mini-gierek.

Hunter's Trophy 2: Europe
Hunter's Trophy 2: Europe

Akcji 16 października 2012

Hunter's Trophy 2: Europe to zaawansowana symulacja myśliwska, wyprodukowana przez studio deweloperskie Kylotonn Entertainment. Gracze mogą spróbować swoich sił w polowaniu na ponad 20 gatunków dzikich zwierząt zamieszkujących różne zakątki Starego Kontynentu. Wśród ciekawych opcji rozgrywki pojawia się m.in. możliwość tropienia z użyciem psa myśliwskiego.

Harley Pasternak's Hollywood Workout
Harley Pasternak's Hollywood Workout

Sportowe 18 września 2012

Harley Pasternak's Hollywood Workout to program treningowy firmowany nazwiskiem amerykańskiego instruktora fitnessu. Produkcja studia Heavy Iron adresowana jest do osób, które chciałby poprawić swoją kondycję fizyczną i ukształtować sylwetkę. Poza zestawem ćwiczeń aplikacja zawiera również przydatne wskazówki dotyczące prawidłowej diety i zdrowego stylu życia, z których na co dzień korzystają gwiazdy Hollywood.

The Price Is Right: Decades
The Price Is Right: Decades

Towarzyskie 3 kwietnia 2012

The Price Is Right: Decades to stworzona przez studio Ludia gra towarzyska, stanowiąca adaptację popularnego teleturnieju firmy FremantleMedia. Gracze wcielają się w role uczestników telewizyjnego show, a ich zadaniem jest odgadywanie właściwych cen produktów i usług. Twórcy przygotowali ponad 40 konkurencji ilustrujących rozwój programu na przestrzeni czterech dekad.

Guilty Gear XX Accent Core Plus
Guilty Gear XX Accent Core Plus

Bijatyki 24 października 2012

Kolejna odsłona popularnej serii dwuwymiarowych bijatyk, stworzonej przez japońskie studio Arc System Works. Tytuł jest rozszerzoną i poprawioną wersją gry Guilty Gear XX Accent Core, która ukazała się w 2007 roku.

National Geographic Challenge!
National Geographic Challenge!

Towarzyskie 23 listopada 2011

National Geographic Challenge! to gra towarzyska wyprodukowana przez studio Gusto Games na licencji słynnego towarzystwa geograficznego. Gracze mają okazję wykazać się wiedzą z zakresu historii, przyrody i geografii odpowiadając na pytania, rozwiązując zagadki oraz układając puzzle. Rozgrywka odznacza się walorami edukacyjnymi, a do ilustracji zadań wykorzystano bogate materiały zdjęciowe i filmowe.

Super Amazing Wagon Adventure
Super Amazing Wagon Adventure

Akcji 6 lipca 2012

Super Amazing Wagon Adventure to niezależna gra akcji. Produkcja opowiada za każdym razem inną historię, gdyż ta generowana jest losowo. Większość sekwencji polega na strzelaniu w sceneriach pełnych dyliżansów, węży, bandytów i kosmitów.

ToeJam & Earl in Panic on Funkotron
ToeJam & Earl in Panic on Funkotron

Zręcznościowe 7 listopada 2012

Wznowienie drugiej odsłony serii humorystycznych gier z parą kosmitów-raperów w rolach głównych, stworzonej pierwotnie na konsolę Sega Mega Drive. W konwencji klasycznej scrollowanej platformówki staramy się wyłapać wszystkie ziemskie istoty, które po kryjomu przedostały się na rodzimą planetę dwójki bohaterów.

Borderlands 2: Captain Scarlett and Her Pirate's Booty
Borderlands 2: Captain Scarlett and Her Pirate's Booty

Akcji 16 października 2012

Pierwszy z czterech dużych DLC do drugiej części postapokaliptycznej serii strzelanin FPP z elementami RPG. Podobnie jak podstawową wersję Borderlands 2, rozszerzenie stworzyło studio Gearbox Software. Akcja Captain Scarlett and her Pirate's Booty toczy się na nieznanym dotąd pustynnym obszarze, gdzie pośród wydm leży niewielka osada Oasis. Niedaleko niej obozują bandyci pod wodzą tytułowej kapitan Scarlett. Co ciekawe, członkowie tej grupy zachowują się, wyglądają i mówią jak prawdziwi piraci.

Truth or Lies
Truth or Lies

Towarzyskie 19 listopada 2010

Truth or Lies jest grą towarzyską, stworzoną przez amerykańską firmę Imagination International Corporation. Gracze mają okazję wziąć udział w zabawie przypominającej telewizyjne show, którego uczestniczy muszą odpowiadać na rozmaite pytania, a algorytmy sztucznej inteligencji analizują ich głos pod kątem prawdomówności lub kłamstwa.

Cute Things Dying Violently
Cute Things Dying Violently

Logiczne 24 sierpnia 2011

Cute Things Dying Violently to gra logiczna z elementami zręcznościowej platformówki, stworzona przez niezależne studio deweloperskie ApathyWorks. Zadaniem gracza jest bezpiecznie przeprowadzić sympatyczne stworki do windy transportującej je na kolejne pełne zabójczych mechanizmów plansze.

Sonic the Fighters
Sonic the Fighters

Bijatyki 28 listopada 2012

Sonic the Fighters to zręcznościowa bijatyka 3D, stanowiąca konwersję hitu z salonów z automatami do gier. Gracze wcielają się w ulubionych bohaterów z uniwersum serii Sonic the Hedgehog i biorą udział w turnieju, w którym stawką jest prawo do pilotowania kosmicznego statku i pokrzyżowania planów złego Doktora Robotnika. Tytuł wyprodukowany został przez studio Sega AM2.

Battlepaths
Battlepaths

RPG 1 listopada 2012

Battlepaths to wyprodukowana przez niezależne, niemieckie studio deweloperskie Key17 Games gra z gatunku cRPG. Gracz tworzy własnego bohatera, a następnie stara się rozwinąć jego atrybuty psychofizyczne oraz zebrać ekwipunek, dzięki którym będzie w stanie stawić czoła nikczemnemu Władcy Chaosu.

Chaos;Head Love Chu Chu!
Chaos;Head Love Chu Chu!

Przygodowe 25 marca 2010

Japońska przygodówka, należąca do podgatunku visual novel. Jest ona pobocznym tytułem wydanego w 2008 roku Chaos;Head. W przeciwieństwie do niego, nie jest fantastyczno-naukowym thrillerem, a komedią romantyczną, w której główną role odgrywają bohaterowie i bohaterki oryginału.

Borderlands 2: Sir Hammerlock's Big Game Hunt
Borderlands 2: Sir Hammerlock's Big Game Hunt

Akcji 15 stycznia 2013

Trzeci pakiet dodatkowej zawartości do Borderlands 2, pierwszoosobowej strzelaniny z elementami RPG od studia Gearbox Software. Gra zaprasza nas na nieprzyjazną planetą Pandora, łącząc przy tym klimaty science fiction, humor i rozgrywkę napakowaną akcją. W DLC Sir Hammerlock's Big Game Hunt wybieramy się na tytułowe polowanie u boku sir Hammerlocka, a naszą zwierzyną są egzotyczne bestie, zamieszkujące niezbadany dotąd kontynent Aegrus, złożony z kilku nowych lokacji.

Bass Pro Shops: The Hunt
Bass Pro Shops: The Hunt

Akcji 1 czerwca 2010

Bass Pro Shops: The Hunt to symulacja łowiecka z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Tytuł wyprodukowany został przez studio Piranha Games przy współpracy z amerykańską siecią sklepów ze sprzętem dla wędkarzy i myśliwych – Bass Pro Shops. Gracze mają okazję spróbować swoich sił w wirtualnym polowaniu na dorodne okazy amerykańskiej flory.

Mensa Academy
Mensa Academy

Logiczne 12 grudnia 2012

Mensa Academy to kolekcja mini-gierek pozwalających graczom sprawdzić swój iloraz inteligencji, rozwijać umiejętności intelektualne i rywalizować ze znajomymi. Tytuł wyprodukowany został przez studio Silverball i korzysta z oficjalnej licencji stowarzyszenia Mensa International, zrzeszającego osoby o bardzo wysokim współczynniku IQ.

Backyard Sports: Rookie Rush
Backyard Sports: Rookie Rush

Sportowe 26 października 2010

Backyard Sports: Rookie Rush to wyprodukowana przez zespół deweloperski Powerhead Games gra sportowa skierowana do młodych odbiorców. Gracze poznają perypetie młodych amatorów futbolu amerykańskiego, którzy zawzięcie trenują, by wziąć udział w widowiskowych meczach podwórkowych drużyn. Rozgrywka nastawiona jest na elementy zręcznościowe.

Borderlands 2: Mr. Torgue’s Campaign of Carnage
Borderlands 2: Mr. Torgue’s Campaign of Carnage

Akcji 20 listopada 2012

Drugie duże DLC do Borderlands 2, postapokaliptycznej strzelaniny pierwszoosobowej z elementami RPG, przygotowanej przez studio Gearbox Software. Fabuła dodatku Mr. Torgue’s Campaign of Carnage obraca się wokół nowego Skarbca, której otwarcie wymaga odprawienia specyficznego rytuału. W tym celu należy wyłonić czempiona planety Pandora na drodze brutalnego turnieju, toczonego na specjalnie przygotowanej arenie. Mr.

Red Bull Crashed Ice Kinect
Red Bull Crashed Ice Kinect

Zręcznościowe 30 listopada 2012

Red Bull Crashed Ice Kinect to firmowana marką znanego producenta napojów energetyzujących zręcznościowa gra sportowa, wyprodukowana przez austriackie studio Bongfish z myślą o użytkownikach konsoli Xbox 360 i kontrolera Kinect. Gracze mają okazję spróbować swoich sił w widowiskowych wyścigach na łyżwach wzorowanych na autentycznych zawodach z cyklu Red Bull Crashed Ice Kinect.

NCAA March Madness 07
NCAA March Madness 07

Sportowe 7 stycznia 2007

Gra sportowa skierowana do entuzjastów akademickich rozgrywek koszykarskich na licencji stowarzyszenia NCAA. Edycja z numerem 07 wprowadza drobne zmiany dotyczące mechaniki rozgrywki i nie odbiega w większym od poprzedniej odsłony serii sygnowanej logo EA Sports.