Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

82. Gry Xbox 360

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 82. Najpopularniejsze gry na platformę XBOX 360.

X360

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Karaoke Revolution Presents: American Idol Encore 2
Karaoke Revolution Presents: American Idol Encore 2

Towarzyskie 18 listopada 2008

Kolejna odsłona popularnej serii gier muzycznych, podejmujących tematykę karaoke. Tym razem mamy okazję wzięcia udziału w amerykańskiej wersji popularnego programu "Idol".

Dragon Age: Początek - Powrót do Ostagaru
Dragon Age: Początek - Powrót do Ostagaru

RPG 29 stycznia 2010

Trzeci duży dodatek DLC do wydanej w listopadzie 2009 roku gry Dragon Age: Początek. Przewidziane na ok. 60-90 minut rozgrywki rozszerzenie Powrót do Ostagaru przenosi nas ponownie do znanej z gry podstawowej twierdzy, u stóp której rozegrała się wielka bitwa pomiędzy armią ludzi i mrocznych pomiotów. Nowa przygoda zaczyna się w chwili uzyskania informacji o osobie, która rzekomo przetrwała owo starcie, a teraz szuka pomocy u Szarych Strażników.

Fear & Respect
Fear & Respect

Akcji prace wstrzymane

Któż nie zna firmy Rockstar i ich koronnych produkcji z serii Grand Theft Auto? Edge of Reality wyprodukowało bardzo podobną gatunkowo grę pt. Fear & Respect.

NCAA Football 10
NCAA Football 10

Sportowe 14 lipca 2009

Gra sportowa NCAA Football 10 to symulacja jednych z najważniejszych turniejów futbolu amerykańskiego między uniwersyteckimi drużynami.

Fallen Frontier
Fallen Frontier

Akcji prace wstrzymane

Zręcznościowa, platformowa strzelanka akcji, osadzona w przyszłości. Jako doświadczony stróż prawa wybieramy się w okolice Alpha Centauri, aby wymierzyć sprawiedliwość. W dwuwymiarowym świecie możemy zagrać z innymi za pośrednictwem trybu kooperacji.

NPPL Championship Paintball 2009
NPPL Championship Paintball 2009

Akcji 18 listopada 2008

NPPL Championship Paintball 2009 to pozycja sportowa, dzięki której gracz może wziąć udział w wirtualnych zawodach w paintball. Symulacja została wyprodukowana przez firmę Activision, przy fachowym wsparciu ze strony organizatorów NPPL, jednej z dwóch profesjonalnych, amerykańskich lig paintballowych.

Surf's Up
Surf's Up

Sportowe 29 maja 2007

Surf's Up to dynamiczna gra sportowa, traktująca o niezbyt łatwiej i wymagającej dyscyplinie, jaką jest surfing. Inspirację do stworzenia niniejszej pozycji developerzy zaczerpnęli z filmu animowanego ze stajni Sony Pictures Animation (polski tytuł: Na fali). Zarówno omawiana produkcja, jak i jej pierwowzór w rolach głównych przestawia pingwiny, ślizgające się po falach.

World Championship Poker Featuring Howard Lederer: All In
World Championship Poker Featuring Howard Lederer: All In

Logiczne 17 listopada 2006

Gra o tematyce hazardowej. Przystępujemy do dziewiętnastu różnych odmian tytułowego pokera. Uczestniczymy zarówno w profesjonalnych turniejach pokerowych, jak i bawimy się rozgrywając proste mini-gry.

Samurai Warriors 2: Empires
Samurai Warriors 2: Empires

Akcji 27 lutego 2007

Samurai Warriors 2: Empires to sequel tytułu wydanego w 2006 r. Niniejsza pozycja wchodzi w skład popularnego cyklu, traktującego o dalekowschodnich bijatykach. Ponadto doskonale łączy w sobie aspekty walki i akcji z elementami strategicznymi.

Rapala Fishing Frenzy
Rapala Fishing Frenzy

Sportowe 30 sierpnia 2008

Gra sportowa, podejmująca tematykę wędkarstwa. Uczestniczymy w połowie ponad 20 rzadkich gatunków ryb. Bawimy się dla własnej satysfakcji lub przystępujemy do turniejów wędkarskich.

NCAA Football 11
NCAA Football 11

Sportowe 13 lipca 2010

Następna odsłona cyklu o lidze futbolu amerykańskiego złożonej z drużyn uczelnianych z USA i Kanady. Wśród nowości można wymienić pojawienie się na boisku sędziów oraz usprawniony system drużynowych zwodów i akcji. Rozbudowano też moduł Team Builder, który pozwala na tworzenie drużyn szkół nieobecnych w grze i wprowadzono wiele innych poprawek.

Telltale's King's Quest
Telltale's King's Quest

Przygodowe prace wstrzymane

Stworzona przez studio Telltale Games seria gier epizodycznych stanowiąca wskrzeszenie legendarnego cyklu przygodówek. Jako przedstawiciel szlacheckiej rodziny wyruszamy na pełną niebezpieczeństw wyprawę, podczas której zwiedzimy wiele lokacji, poznamy masę ciekawych postaci i rozwiążemy mnóstwo pomysłowych zagadek.

Strike Force: Red Cell
Strike Force: Red Cell

Akcji prace wstrzymane

Strike Force: Red Cell jest pozycją, będącą de facto rozwiniętą wersją popularnej modyfikacji pecetowej gry Unreal Tournament 2004. Na tapecie znalazł się ponownie temat wojny z terroryzmem, którą toczymy z perspektywy pierwszej osoby.

WWE All Stars
WWE All Stars

Sportowe 29 marca 2011

Gra traktująca o zmaganiach na ringu w dyscyplinie zwanej wrestlingiem. Podejmuje ona luźno temat tego sportu i jest skierowana przede wszystkim do ludzi nastawionych na dobrą zabawę, nie zwracających zbyt dużej uwagi na odwzorowanie realizmu w tego typu produkcjach.

Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness
Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness

RPG 21 maja 2008

Połączenie bardzo zabawnej przygodówki oraz klasycznie zrealizowanej gry role-playing. Całość bazuje oczywiście na cieszących się ogromną popularnością komiksach internetowych.

Eclosion
Eclosion

Zręcznościowe prace wstrzymane

Zręcznościowa strzelanka w realiach sci-fi, będąca arcade’owym shoot’em up z widokiem z góry. Jako wysłannik państwa Altas stajemy do walki z setkami przeciwników, zdobywając przy tym liczne bonusy. Świetne efekty świetlne, klimatyczna oprawa dźwiękowa oraz tryb kooperacji czynią tytuł atrakcyjnym i wartym polecenia.

Deadliest Catch: Sea of Chaos
Deadliest Catch: Sea of Chaos

Symulacje 29 listopada 2010

Gra na bazie popularnego programu "Deadliest Catch". Jako kapitan kutra rybackiego zajmujemy się połowem krabów, rywalizując lub współpracując z właścicielami innych jednostek pływających.

Axel & Pixel
Axel & Pixel

Przygodowe 14 października 2009

Surrealistyczna gra przygodowa o malarzu Axelu i jego czworonożnym kompanie Pixelu. Bohaterowie trafiają przypadkowo do świata obrazów i muszą odszukać drogę powrotną. Zabawa została podzielona na 24 poziomy, na których musimy rozwiązywać proste łamigłówki i bezpiecznie przeprowadzić postacie do wyjścia.

NBA 2K6
NBA 2K6

Sportowe 22 listopada 2005

NBA 2K6 to kolejny epizod z popularnego cyklu gier sportowych, których producentem jest firma Visual Concepts, a wydawcą 2K Games. Mimo, że w tym roku gra nie posiada licencji ESPN, jako że stacja dogadała się z firmą EA Sports, ma wiele ulepszeń i zaimplementowanych drobiazgów, które przemawiają na jej korzyść.

Urban Mysteries
Urban Mysteries

Akcji prace wstrzymane

Urban Mysteries to nieliniowa gra akcji z elementami przygodowymi, w której rozgrywkę obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Za tytuł odpowiedzialne jest studio ZeitGuyz Game Development.

Voodoo Dice
Voodoo Dice

Logiczne 26 maja 2010

Voodoo Dice to stworzona przez studio Exkee gra logiczna z elementami zręcznościowymi. Przy wykorzystaniu tytułowej kostki wudu gracze pokonują najeżone pułapkami i łamigłówkami plansze, starając się dotrzeć do sześcianu wieńczącego rozgrywkę. Twórcy gry przewidzieli 60 zróżnicowanych poziomów w 4 sceneriach, na których rywalizować mogą maksymalnie 4 osoby.

Disney Sing It
Disney Sing It

Towarzyskie 14 października 2008

Gra muzyczna, nawiązująca do produktów z serii "SingStar". Stajemy przed możliwością wyśpiewania ponad 30 piosenek, znanych z takich programów jak "High School Musical", "Hannah Montana" czy "Aly & AJ".

Jimmie Johnson's Anything with an Engine
Jimmie Johnson's Anything with an Engine

Wyścigi 25 października 2011

Filozofia Jimmiego Johnsona mówi, że mógłby on ścigać się na czymkolwiek, co ma tylko silnik. Zgodnie z tą myślą, gra stworzona przez Isopod Labs pozwala na wyścigi wymyślnych pojazdów po zakręconych trasach.

Alien Breed 2: Assault
Alien Breed 2: Assault

Akcji 22 września 2010

Alien Breed 2: Assault to sequel wydanej w 2009 roku futurystycznej strzelaniny TPP - Alien Breed Impact. Gracz kieruje poczynaniami Conrada, głównego inżyniera na opanowanym przez obcych statku kosmicznym Leopold. Gra stworzona została przez zespół deweloperski studia Team 17 Software i korzysta z silnika Unreal Engine 3.