Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Hodowlane

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce hodowlane ułożone według popularności.

PC
PC Windows6
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 51 Sony PlayStation 43
Sony PlayStation 3
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita1
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S1 Microsoft XBOX ONE2
Microsoft Xbox 360
Microsoft Xbox
Mobile
Android2 Apple iOS2
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch5 Nintendo Wii1 Nintendo DS5
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS2
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ
Akcji
Zręcznościowe2
Bijatyki
RPG4 Strategiczne1
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje7
Logiczne
Towarzyskie
Pokemon Quest
Pokemon Quest

RPG 29 maja 2018

Dedykowana konsoli Nintendo Switch oraz platformom mobilnym, nietypowa gra akcji z pokemonami w roli głównej, w której zabawa toczy się w świecie złożonym z wokseli. Za opracowanie Pokemon Quest odpowiada firma The Pokemon Company.

SwitchANDiOS

Temtem
Temtem

RPG 2021 (wczesny dostęp od 21 stycznia 2020)

Temtem to gra typu MMORPG czerpiąca z kultowych Pokemonów. Jako hodowca i trener tytułowych stworków przemierzamy malownicze wyspy i stajemy do walki z innymi trenerami. Gra jest dziełem studia Crema, twórców Immortal Redneck.

PCPS5XSXSwitch

Re:Legend
Re:Legend

RPG maj 2021 (wczesny dostęp od 30 sierpnia 2019)

Re: Legend to nietypowa gra RPG, w której pierwsze skrzypce – zamiast, jak to na ogół bywa w tym gatunku, walki lub dialogów – odgrywają łapanie i tresowanie potworów, budowanie oraz uprawa roli. Gracze mają możliwość schwytania i wytresowania wielu różnych gatunków bestii zamieszkujących rozległą krainę Ethia, rozbudowania wioski, a także nawiązania relacji z jej mieszkańcami. Gra jest zaprojektowana z myślą o 4-osobowym, kooperacyjnym trybie multiplayer.

PCPS4XONESwitch

Wesołe Ranczo
Wesołe Ranczo

Strategiczne 8 września 2006

Pony Ranch to symulacja życia na rancho. Gra należy do gatunku strategii ekonomicznych, wobec czego można w niej dostrzec podobieństwo chociażby do Wildlife Park. Zabawa w głównej mierze polega na zbudowaniu własnego gospodarstwa i opiekowaniu się zwierzętami, mieszkającymi na jego terenie.

PC

Pony Friends 2: Kochane kucyki
Pony Friends 2: Kochane kucyki

Symulacje 20 listopada 2009

Gra familijna przeznaczona głównie dla dzieci, w której opiekujemy się małym kucykiem. Wpierw wybieramy naszego podopiecznego spośród dwunastu różnorodnych zwierząt, a następnie wyposażamy go w siodło i inne niezbędne akcesoria. Ważnym aspektem jest również pielęgnacja kucyka. W tym celu prowadzimy własną stajnię, gdzie źrebak może odpocząć, przespać. Jest to również miejsce zabiegów higienicznych.

PCWiiNDS

Little Dragons Cafe
Little Dragons Cafe

RPG 24 sierpnia 2018

Produkcja łącząca elementy RPG, gry przygodowej oraz symulacji rolniczej. Główni bohaterowie Little Dragons Cafe muszą wychować smoka, by dzięki temu uratować swoją chorą matkę. Gra jest dziełem studia Toybox Games.

PCPS4Switch

Clouds & Sheep 2
Clouds & Sheep 2

Symulacje 27 sierpnia 2015

W Clouds & Sheep 2 gracz dostaje pod swoją opiekę stado owiec, a jego zadaniem jest zapewnienie im spokojnego i przyjemnego życia. Produkcja jest kontynuacją Clouds & Sheep z 2011 roku. Za jej stworzenie odpowiada studio HandyGames, a wydaniem zajęła się firma Headup Games.

PCPS4XONESwitchANDiOS

Pony Friends
Pony Friends

Symulacje 18 maja 2007

Pony Friends to kolejna gra symulacyjno-familijna, traktująca o opiece nad konkretnym zwierzakiem. Zadedykowano ją raczej młodszym posiadaczom konsoli Nintendo DS, aczkolwiek starsi również mogą czerpać z niej wiele przyjemności.

NDS

Bratz Ponyz
Bratz Ponyz

Symulacje 7 kwietnia 2007

Bratz Ponyz to symulacja opieki nad koniem, przygotowana przede wszystkim z myślą o najmłodszych posiadaczach dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. W niniejszej grze spotyka się zabawki, pochodzące od jednego z czołowych producentów w owej dziedzinie.

NDS

Championship Pony
Championship Pony

Symulacje 20 marca 2008

Gra o charakterze symulacyjnym, dzięki której możemy zaprzyjaźnić się z jednym z wirtualnych kucyków. Uczestniczymy w zawodach jeździeckich, wygrywając cenne nagrody.

NDS

Bratz Ponyz 2
Bratz Ponyz 2

Zręcznościowe 16 września 2008

Gra opracowana z myślą o małych dziewczynkach. Młode użytkowniczki stają przed okazją wchodzenia w interakcje z kucykami, upiększając wygląd zwierzaków jak również obdarowując je nowymi akcesoriami.

NDS

SunFlowers
SunFlowers

Zręcznościowe 9 października 2012

SunFlowers to gra zręcznościowa przygotowana przez studio The Game Atelier z myślą o użytkownikach konsoli PlayStation Vita. Gracz operuje oddziaływaniem słońca, a jego zadanie polega na dbaniu o wzrost roślin ozdobnych. W trakcie zabawy wyhodować można 300 rodzajów fantazyjnych kwiatów, które dzięki wbudowanym funkcjom społecznościowym rozesłać można do znajomych.

PSV

The Whitakers Presents Milton & Friends 3D
The Whitakers Presents Milton & Friends 3D

Symulacje 17 lutego 2012

Kolejny tytuł, który pozwala zająć się hodowlą zwierzęcia na swojej przenośnej konsoli. Tym razem do dyspozycji gracza oddano kilka gatunków koni, które wymagają troskliwej opieki ze strony użytkowników przenośnej maszynki Nintendo.

3DS

Riding Stables 3D
Riding Stables 3D

Symulacje 20 grudnia 2012

Gra hodowlana, w której posiadacze przenośnej konsoli Nintendo mogą zaopiekować się stworzonym wcześniej źrebakiem i bawić się z nim w kilkunastu dostępnych mini-grach.

3DS