Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCWiiNDS
Okładka Pony Friends 2 (PC)
OkładkaPony Friends 2 (PC)

Pony Friends 2: Kochane kucyki

Pony Friends 2

Gra familijna przeznaczona głównie dla dzieci, w której opiekujemy się małym kucykiem. Wpierw wybieramy naszego podopiecznego spośród dwunastu różnorodnych zwierząt, a następnie wyposażamy go w siodło i inne niezbędne akcesoria. Ważnym aspektem jest również pielęgnacja kucyka.

Symulacje | hodowlane | o koniach | jeździectwo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pony Friends 2: Kochane kucyki Premiera

20lis2009

PC Wii NDS

Gry podobne do Pony Friends 2: Kochane kucyki

Kocham konie!

Kocham Konie 2

Barbie Horse Adventures Mystery Ride

Tytuł przeznaczony dla najmłodszych, w którym naszym zadaniem jest opieka nad końmi. Zabawę rozpoczynamy od wyboru jednego z dwunastu dostępnych w grze kucyków, a następnie personalizacji wszystkich jego cech. Możemy między innymi zdecydować o kolorze jego sierści, ulubionych zajęciach czy preferowanym jedzeniu. Dodatkowo każdy z dostępnych w Pony Friends 2 koników może zostać wyposażony w rozmaite akcesoria – różnokolorowe lejce, siodła i inne elementy wyposażenia.

Świat gry składa się z piętnastu różnorodnych lokacji. W każdej z nich znajdziemy m.in. okazy wyjątkowej przyrody do uwiecznienia na fotografiach, rozmaite sekrety do odkrycia i inne kucyki, z którymi możemy się zaprzyjaźnić. Zwiedzanie nie jest jednak jedynym istotnym elementem rozgrywki. Bardzo ważnym aspektem jest również pielęgnacja kucyka. W tym celu prowadzimy własną stajnię, gdzie źrebak może odpocząć, przespać się itd. W niej również poddajemy naszego pupila podstawowym czynnościom związanym z jego higieną i zdrowiem. Ważnym obiektem w gospodarstwie jest również wybieg, na którym możemy nauczyć konika nowych umiejętności czy sztuczek.

W grze wprowadzono również tryb dla wielu graczy, dzięki któremu możemy rywalizować z przyjaciółmi w dwóch dostępnych formach zabawy. Pierwszą z nich jest wyścig, druga to turniej hipiczny polegający na wykonywaniu wysoko punktowanych trików.

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 6,7 / 10 na podstawie 59 głosów czytelników.

Pony Friends 2: Kochane kucyki cena w dniu premiery: 59,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Pony Friends 2: Kochane kucyki

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Pony Friends 2: Kochane kucyki Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.6 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB
  • 4 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
PC
Wii
NDS