Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeiOSPS4SwitchXONEPCAND
Okładka Clouds & Sheep 2 (iOS)

Clouds & Sheep 2

W Clouds & Sheep 2 gracz dostaje pod swoją opiekę stado owiec, a jego zadaniem jest zapewnienie im spokojnego i przyjemnego życia. Produkcja jest kontynuacją Clouds & Sheep z 2011 roku. Za jej stworzenie odpowiada studio HandyGames, a wydaniem zajęła się firma Headup Games.

Symulacje | 2D | dla dzieci | humorystyczne | hodowlane | indie | zwierzęta | side-scroll

Okładka Clouds & Sheep 2 (iOS)

data premiery gry:

27sie2015

iOS

17wrz2015

AND

24paź2016

PC

18lis2016

XONE

21lut2017

PS4

21gru2018

Switch

Stworzone przez studio HandyGames i wydane przez Headup Games Coulds & Sheep 2 jest prostą grą symulacyjną, która polega na zajmowaniu się trzodą owiec. Produkcja jest kontynuacją Clouds & Sheep z 2011 roku.

Mechanika

W Clouds & Sheep 2 gracz dostaję pod opiekę stado owiec, a jego zadaniem jest zapewnienie im spokojnego i przyjemnego życia. Do osiągnięcia celu konieczne jest zarówno dbanie o podstawowe potrzeby, jak i dobry humor naszych podopiecznych. Uprawiamy więc odpowiednie typy pożywienia oraz dbamy o stan i wystrój pastwiska (dostępne są specjalne scenerie, np. piracka czy westernowa), strzyżemy owce, bawimy się z nimi i obdarowujemy je różnorakimi zabawkami, takimi jak trampolina czy huśtawka. Z czasem trzoda powiększa się, konieczne staje się więc również zadbanie o młode. Gra posiada też cykl dnia i nocy, dzięki czemu możliwe jest obserwowanie zachowania naszych podopiecznych (i ich wzajemnych interakcji) w różnych sytuacjach.

Kwestie techniczne

Clouds & Sheep 2 charakteryzuje się kolorową, rysunkową oprawą graficzną, której styl z pewnością spodoba się dzieciom – podobnie jak pełne humoru udźwiękowienie. Świat gry obserwujemy z boku, niczym w klasycznych grach dwuwymiarowych, plansze posiadają jednak głębię i mamy możliwość wchodzenia w interakcję także z przedmiotami i postaciami znajdującymi się na drugim planie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Clouds & Sheep 2

Wymagania wiekowe Clouds & Sheep 2

odpowiednia dla każdego wieku

PC
XONE
iOS
AND
PS4
Switch