Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Bridge Constructor - seria gier

Bridge Constructor: The Walking Dead
Bridge Constructor: The Walking Dead

Logiczne 19 listopada 2020

Gra logiczna wchodząca w skład cyklu Bridge Constructor, której akcję osadzono w uniwersum The Walking Dead. W Bridge Constructor: The Walking Dead zajmujemy się tworzeniem wytrzymałych konstrukcji, ale musimy też m.in. radzić sobie z atakami żywych trupów.

PCPS5XSXPS4XONESwitchANDiOS

Bridge Constructor Stunts
Bridge Constructor Stunts

Logiczne 24 września 2015

Gra zręcznościowo-logiczna, będąca poboczną odsłoną serii Bridge Constructor. W Bridge Constructor Stunts ponownie zajmujemy się budowaniem mostów i innych struktur, jednak w odróżnieniu od realistycznych, bardziej stonowanych poprzedników, tym razem chodzi o konstruowanie szalonych torów, na których kierowcy mogliby wykonywać niebezpieczne akrobacje powietrzne. Ponieważ trasy przejazdowe są najeżone przeszkodami i pułapkami, konieczne jest takie zaprojektowanie drogi, żeby pojazd mógł dojechać do mety w jednym kawałku. Należy przy tym pamiętać o dostosowaniu wytrzymałości struktur, gdyż w przeciwnym razie mogą się one zawalić. Gdy uda nam się ukończyć budowę toru, możemy samodzielnie się po nim przejechać superszybkim autem. Sterowanie nim sprowadza się do dodawania gazu, hamowania i przechylania go w trakcie lotu. Bridge Constructor Stunts oferuje w pełni trójwymiarową grafikę, choć mechanizmy zabawy są przedstawione w perspektywie 2D, a wszystkie maszyny poruszają się w prawą stronę.

PCPS4XONEANDiOS

Bridge Constructor Medieval
Bridge Constructor Medieval

Symulacje 1 maja 2014

Trzecia odsłona serii casualowych gier symulacyjnych, w których wcielamy się w rolę budowniczego mostów. Tym razem twórcy fundują graczom podróż w przeszłość, do czasów warownych zamków i nieustraszonych rycerzy. Mechanika rozgrywki została dostosowana do realiów średniowiecznych, a w grze pojawiły się całkiem nowe tryby zabawy, stanowiące nie lada wyzwanie dla weteranów cyklu.

PCANDiOSWP

Bridge Constructor Playground
Bridge Constructor Playground

Symulacje 20 grudnia 2012

Casualowa gra logiczno-symulacyjna stworzona przez zespół deweloperski studia Clockstone Software we współpracy z wydawnictwem Headup Games. Gracz ma okazję wcielić się w rolę inżyniera i zbudować mosty, po których poruszać się będą samochody i ciężarówki. Produkcja odznacza się prostotą mechaniki rozgrywki oraz kreskówkową oprawą wizualną.

PCANDiOSWP

Bridge Constructor
Bridge Constructor

Logiczne 22 maja 2012

Bridge Constructor to gra logiczna, wyprodukowana przez austriackie studio Clokstone Software. Gracz wciela się w rolę inżyniera, którego zadaniem jest pomóc mieszkańcom wyspiarskiego kraju Camatuga odbudować mosty zniszczone przez potężne trzęsienie ziemi. Zabawa polega na wznoszeniu konstrukcji przy użyciu rozmaitych materiałów i z uwzględnieniem podstawowych praw fizyki.

PCPS4XONEANDiOSWPPSV