Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePCiOSANDPS4XONE
Okładka Bridge Constructor Stunts (PC)
OkładkaBridge Constructor Stunts (PC)

Bridge Constructor Stunts

Gra zręcznościowo-logiczna, będąca poboczną odsłoną serii Bridge Constructor.

Logiczne | budowlane | elementy zręcznościowe

Bridge Constructor Stunts Premiera

24wrz2015

iOS

8paź2015

AND

23lut2016

PC

16gru2016

XONE

27mar2018

PS4

producent: Clockstone Software wydawca: Headup Games

Gry podobne do Bridge Constructor Stunts

Bad Piggies

Angry Birds: Star Wars II

When Ski Lifts Go Wrong

Bridge Constructor Stunts to gra zręcznościowo-logiczna, stanowiąca produkcję poboczną w stosunku do serii Bridge Constructor. Projekt wyszedł spod ręki pracowników studia Clockstone.

Mechanika

Akcja toczy się w czasach współczesnych, a my, tradycyjnie, zajmujemy się budowaniem mostów i innych struktur, ale ich przeznaczenie oraz charakter są tym razem inne. W standardowych odsłonach serii rozgrywka toczyła się spokojnie i metodycznie, a naszym zadaniem było tworzenie budowli, które są w stanie obsłużyć normalny ruch. Natomiast w Bridge Constructor Stunts musimy budować szalone tory, które umożliwią pędzącym przez nie pojazdom wykonywanie absurdalnie niebezpiecznych manewrów i ewolucji powietrznych. Jest to niezbędne, gdyż trasy pełne są przeszkód i pułapek. Konieczne jest więc takie zaprojektowanie drogi, żeby pojazd mógł dojechać do mety w jednym kawałku.

Grafika została wykonana w pełnym 3D, ale mechanizmy zabawy są dwuwymiarowe i wszystkie maszyny zawsze jadą w prawą stronę ekranu. Co ciekawe, nasza rola nie ogranicza się do budowania. Po tym, jak zakończymy konstruowanie toru, musimy samodzielnie pokierować pojazdem, korzystając z hamulca, gazu oraz opcji przechylania maszyny w trakcie lotu.

Kwestie techniczne

Edytor służący do budowy oparto na tych samych założeniach, co w poprzednich częściach, ale jednocześnie został on trochę uproszczony, aby przyśpieszyć zabawę. Rozgrywką tradycyjnie rządzi realistyczny silnik fizyczny, obliczający wytrzymałość strukturalną postawionych obiektów oraz zachowanie pojazdów podczas jazdy.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Bridge Constructor Stunts

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Bridge Constructor Stunts Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Pentium 4 1.8 GHZ
  • 1 GB RAM
  • Windows XP/Vista/7/8
iOS
AND
PC
XONE
PS4