Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePCiOSANDPS4XONE
Okładka Bridge Constructor Stunts (PC)

Bridge Constructor Stunts

Gra zręcznościowo-logiczna, będąca poboczną odsłoną serii Bridge Constructor.

Logiczne | budowlane | elementy zręcznościowe

Okładka Bridge Constructor Stunts (PC)

wydawca: Headup Games

data premiery gry:

24wrz2015

iOS

8paź2015

AND

23lut2016

PC

16gru2016

XONE

27mar2018

PS4
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bridge Constructor Stunts to gra zręcznościowo-logiczna, stanowiąca produkcję poboczną w stosunku do serii Bridge Constructor. Projekt wyszedł spod ręki pracowników studia Clockstone.

Mechanika

Akcja toczy się w czasach współczesnych, a my, tradycyjnie, zajmujemy się budowaniem mostów i innych struktur, ale ich przeznaczenie oraz charakter są tym razem inne. W standardowych odsłonach serii rozgrywka toczyła się spokojnie i metodycznie, a naszym zadaniem było tworzenie budowli, które są w stanie obsłużyć normalny ruch. Natomiast w Bridge Constructor Stunts musimy budować szalone tory, które umożliwią pędzącym przez nie pojazdom wykonywanie absurdalnie niebezpiecznych manewrów i ewolucji powietrznych. Jest to niezbędne, gdyż trasy pełne są przeszkód i pułapek. Konieczne jest więc takie zaprojektowanie drogi, żeby pojazd mógł dojechać do mety w jednym kawałku.

Grafika została wykonana w pełnym 3D, ale mechanizmy zabawy są dwuwymiarowe i wszystkie maszyny zawsze jadą w prawą stronę ekranu. Co ciekawe, nasza rola nie ogranicza się do budowania. Po tym, jak zakończymy konstruowanie toru, musimy samodzielnie pokierować pojazdem, korzystając z hamulca, gazu oraz opcji przechylania maszyny w trakcie lotu.

Kwestie techniczne

Edytor służący do budowy oparto na tych samych założeniach, co w poprzednich częściach, ale jednocześnie został on trochę uproszczony, aby przyśpieszyć zabawę. Rozgrywką tradycyjnie rządzi realistyczny silnik fizyczny, obliczający wytrzymałość strukturalną postawionych obiektów oraz zachowanie pojazdów podczas jazdy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Bridge Constructor Stunts

Klasyfikacja PEGI Bridge Constructor Stunts

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Bridge Constructor Stunts

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Pentium 4 1.8 GHZ
  • 1 GB RAM
  • Windows XP/Vista/7/8
Kaskaderka, jeże i prawie-hirołsi - mobilne premiery tygodnia (Bridge Constructor Stunts, Sonic Dash 2)
Kaskaderka, jeże i prawie-hirołsi - mobilne premiery tygodnia (Bridge Constructor Stunts, Sonic Dash 2)

wiadomość9 października 2015

Sklepy App Store i Google Play wzbogaciły się w tym tygodniu o kilka ciekawych produkcji. Swoje mobilne premiery zaliczyły gry takie jak Bridge Constructor Stunts, Sonic Dash 2, Royal Bounty HD i Dust: An Elysian Tail.

Zapowiedziano Bridge Constructor Stunts - nietypową odsłonę popularnej serii
Zapowiedziano Bridge Constructor Stunts - nietypową odsłonę popularnej serii

wiadomość11 sierpnia 2015

Firma Headup Games i studio Clockstone zapowiedziały Bridge Constructor Stunts, czyli nietypową odsłonę popularnej serii, która połączy tradycyjne dla marki elementy budowlane z popisami kaskaderskimi znanymi z serii Trials czy Joe Danger.

iOS
AND
PC
XONE
PS4