Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 8 lipca 2021, 14:20

autor: AlexB

Bridge Constructor The Walking Dead i Ironcast od dziś za darmo w EGS [Aktualizacja]

Dziś, konkretnie o godzinie 17:00 czasu polskiego, na platfromie Epic Games Store udostępnione za darmo zostaną dwie kolejne gry - Bridge Constructor The Walking Dead i Ironcast. Tytuły będzie można odebrać do 15 lipca.

[Aktualizacja] Bridge Constructor The Walking Dead i Ironcast można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu, zgodnie z plotkami, udostępnione zostanie Obduction, a także Offworld Trading Company

Minął niemal równo tydzień odkąd w Epic Games Store udostępniona za darmo została gra logiczna The Spectrum Retreat. Swój egzemplarz tej produkcji możecie zdobyć jeszcze przez pewien czas. Natomiast później, punkt 17:00 czasu polskiego, na tej platformie cyfrowej dystrybucji udostępnione bezpłatnie zostaną dwie kolejne pozycje. Tym razem będą to Bridge Constructor The Walking Dead i Ironcast.

Bridge Constructor The Walking Dead jest opracowaną przez studio Clockstone Software kolejną odsłoną popularnego w niektórych kręgach cyklu gier logicznych, w którym naszym zadaniem jest budowanie odpowiednio wytrzymałych mostów z dostępnych komponentów. Jak sam tytuł wskazuje, ta część rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie znanym z serialu i komiksów Żywe Trupy. Wiąże się to z dodatkowymi atrakcjami. Na przykład do naszych zdań, prócz wznoszenia przepraw, należeć będzie także wabienie szwendaczy w pułapki czy rozkładanie ładunków wybuchowych w odpowiednich miejscach.

  1. Bridge Constructor The Walking Dead na platformie Epic Games Store

Z kolei Ironcast to przygotowana przez ekipę Dreadbit strategia, mocno nawiązująca do popularnej serii Puzzle Quest. W ramach zabawy przenosimy się do alternatywnej wersji wiktoriańskiej Anglii, w której skonstruowano potężne mechy bojowe. Naszym zadaniem jest poprowadzenie ich w walce. Zabawa polega na braniu udziału w układankach opartych na zasadach „dopasuj 3”, rozbudowywaniu za zbierane surowce zarówno naszej maszyny, jak i towarzyszącej jej armii oraz uczestniczeniu w losowo generowanych misjach.

  1. Ironcast na platformie Epic Games Store

Bridge Constructor The Walking Dead i Ironcast będzie można odebrać za darmo w Epic Games Store do 15 lipca. Jak na razie oficjalnie nie wiemy, jaka produkcja zostanie udostępniona na tej platformie jako kolejna. Plotki mówią jednak, że będzie to Obduction, czyli przygodówka od twórców kultowego cyklu Myst. Gdy otrzymamy oficjalne potwierdzenie, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store