Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCiOSWPAND
Okładka Bridge Constructor Playground (PC)

Bridge Constructor Playground

Bridge Constructor 2

Casualowa gra logiczno-symulacyjna stworzona przez zespół deweloperski studia Clockstone Software we współpracy z wydawnictwem Headup Games. Gracz ma okazję wcielić się w rolę inżyniera i zbudować mosty, po których poruszać się będą samochody i ciężarówki.

Symulacje | casual | elementy logiczne | budowlane

Okładka Bridge Constructor Playground (PC)

wydawca: Headup Games

data premiery gry:

20gru2012

iOS

7lut2013

AND

2lip2014

PC

27kwi2015

WP
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bridge Constructor Playground to podjęta przez ekipę studia Clockstone Software próba popularyzacji gier „inżynieryjnych” wśród casualowych graczy. Twórcy Bridge Constructor z roku 2011, zdecydowali się na uproszczenie zasad rozgrywki i zastosowanie przyciągającej uwagę, kreskówkowej oprawy graficznej.

W trakcie zabawy gracz wciela się ponownie w rolę inżyniera, który na prośbę ministra transportu musi zbudować mosty pozwalające na swobodne podróżowanie pomiędzy różnymi częściami fikcyjnego wyspiarskiego państewka. Zabawa toczy się w pięciu różnych sceneriach, takich jak miasto, kanion, plaża, wysokie góry i bardziej płaskie wzgórza.

Twórcy przygotowali łącznie 32 poziomy, których stopień trudności rośnie w miarę postępów rozgrywki. Zadanie zostaje zaliczone, jeśli zbudowany most pomyślnie przetrwa próbę obciążeniową z udziałem samochodów osobowych i ciężarówek. Konstrukcje wznosić można w oparciu o cztery rodzaje materiałów budowlanych: drewno, stal, stalowe liny oraz cementowe filary. W przeciwieństwie do znacznie bardziej rozbudowanego pierwowzoru, Bridge Constructor Playground nie wprowadza wyraźnych limitów budżetowych. Oszczędność w stosowaniu surowców nagradzana jest jednak odpowiednim bonusem pieniężnym.

Zarówno interfejs, jak i system sterowania w grze zaprojektowane zostały z myślą o casualowych graczach. Dla mniej doświadczonych konstruktorów twórcy przygotowali również przystępny samouczek, pozwalający opanować podstawowe zasady budowania wirtualnych mostów. Od strony wizualnej Bridge Constructor Playground przyciąga uwagę intensywną kolorystyką oprawy graficznej, wykonanej w typowo kreskówkowym stylu. Wbudowane funkcje społecznościowe pozwalają pochwalić się w gronie znajomych obrazkami skonstruowanych mostów, zdobytymi trofeami oraz osiągniętymi wynikami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 39,90 PLN

Gry podobne do Bridge Constructor Playground

Wymagania wiekowe Bridge Constructor Playground

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Bridge Constructor Playground

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.8 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta graficzna (zgodna z DirectX 9.0c)
  • Windows XP/Vista/7
PC
iOS
AND
WP