Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier ART Co.

Wydawcy gier wyprodukowanych przez ART Co.:


pQube

THQ Inc.

Wiadomości dotyczące ART Co.


Ujawnienie Oddworld: Hand of Odd coraz bliżej

Adrian Werner, 15 kwietnia 2012, 09:41

Ruszyła oficjalna strona strategii Oddworld: Hand of Odd. Obecnie jej zawartość jest wyjątkowo skromna, ale już wkrótce możemy się spodziewać wysypu informacji na temat tego projektu.

Odświeżona wersja Oddworld: Munch's Oddysee pojawi się w II kwartale tego roku

Hed, 15 stycznia 2012, 09:19

W drugim kwartale tego roku pojawi się odświeżona wersja gry Oddworld: Munch's Oddysee. Informację potwierdzili twórcy konwersji ze studia Just Add Water. Produkcja trafi na PlayStation 3, PlayStation Vita oraz inne platformy.

Rozpoczęła się jesienna promocja na Steam (Portal 2, Call of Duty: Black Ops, Mass Effect)

Soviet, 23 listopada 2011, 20:10

Rozpoczyna się jedsienna promocja w usłudze Steam - pierwszego dnia przeceniono między innymi Portal 2 i Call of Duty: Black Ops.

Nowe przeróbki gier z serii Oddworld zapowiedziane

Hed, 29 kwietnia 2011, 14:55

Studio Just Add Water ujawniło kilka informacji o serii Oddworld. Producent zdecydował się opóźnić premierę Oddworld: Stranger's Wrath na PlayStation 3, która miała nastąpić w najbliższych dniach. Fani przygód Abe’a i spółki nie mogą jednak narzekać, bo w przyszłości dostaniemy odświeżoną wersję Munch's Oddysee i powstającą z grobu Hand of Odd.

Poznaliśmy cenę pecetowego zestawu gier z serii Oddworld

Jiker, 16 grudnia 2010, 08:08

Firma Oddworld Inhabitants, słynąca z produkcji gier z Abem, Munchem i Nieznajomym w rolach głównych, ujawniła cenę specjalnej, pecetowej kompilacji Oddboxx, w skład której wejdą wszystkie dotychczasowe opowieści osadzone w świecie Oddworld: Abe’s Oddysee, Abe’s Exoddus, Munch’s Oddysee oraz Stranger’s Wrath.

Na święta wszystkie gry ze świata Oddworld dostępne na PC

Kamilos, 6 grudnia 2010, 19:55

Jak donosi serwis Gaming Everything, już niedługo na Steama trafi paczka wszystkich części gier z uniwersum Oddworld. Prezent, jaki będą mogli zafundować sobie posiadacze pecetów, zawierać będzie pozycje: Abe's Oddysee, Abe's Exoddus, Munch's Oddysee i Stranger's Wrath.

Reaktywacja serii Oddworld - Abe powróci!

Sarge, 16 lipca 2010, 10:23

Jeśli pamiętacie jeszcze postać sympatycznego Abe’a, który szczycił się dużą popularnością w czasach pierwszego PlayStation to zapewne ucieszycie się na wieść o jego powrocie. Wprawdzie nie wiadomo, czy w postaci grywalnej, ale jest już pewne, że znane uniwersum znowu pojawi się na naszych konsolach.

Nowy Oddworld zawieszony, starsze gry z serii wciąż zmierzają na peceta

Adrian Werner, 26 kwietnia 2010, 09:54

Dwa lata temu świat obiegła wiadomość, że w produkcji znajduje się nowa gra osadzona w uniwersum Oddworld. Od tego czasu nie mieliśmy żadnych nowych informacji o tym projekcie. Aż do dzisiaj. Szkoda tylko, że pierwsza nowina od lat jest z gatunku tych złych.

Kompilacja wszystkich odsłon cyklu Oddworld już wkrótce na PC

Jiker, 9 października 2009, 12:25

Szykuje się nie lada gratka dla fanów uniwersum Oddworld. Już wkrótce użytkownicy pecetów otrzymają bowiem szansę nabycia i zagrania we wszystkie dotychczasowe produkcje tworzące tę niezwykła serię.

Oddworld Inhabitants i filmowo-growy project Citizen Siege

Filip „fsm” Grabski, 13 listopada 2008, 15:02

O Oddworld Inhabitants było głośno pod koniec zeszłego tysiąclecia – gry studia z serii Oddworld zdobyły rzesze oddanych fanów. W 2005 roku firma stworzyła swoją rzekomo ostatnią grę, po czym o chłopakach ucichło.

Nowa gra z cyklu Oddworld w produkcji

Przemysław Zamęcki, 23 maja 2008, 14:48

Jeden z założycieli firmy Maxis, Jeff Braun, podczas wykładu na Wilfrid Laurier University poinformował, że produkcji znajduje się nowa gra z akcją umiejscowioną w uniwersum Oddworld.

Prezes Oddworld Inhabitants o uczuciach, sztuce i Nintendo

Jiker, 14 listopada 2006, 16:18

Lorne Lanning, prezes firmy Oddworld Inhabitants (ostatnio zaliczyła ona wielki powrót), stwierdził w rozmowie udzielonej serwisowi GameIndustry, że zdecydowana większość gier komputerowych nie odzwierciedla tego, czego oczekują po nich gracze.

Wielki powrót Oddworld Inhabitants!

Jiker, 30 października 2006, 16:48

Oddworld Inhabitants, kultowy zespół developerski mający w swym dorobku m.in. serię przygód pociesznego Abe’a, wraca do żywych. Świadczy o tym poinformowanie opinii publicznej o zawarciu umowy z firmą Vanguard Animation (producenci Shreka), na mocy której wyprodukowany zostanie film pt. Citizen Siege – animowany thriller, utrzymany w konwencji science-fiction.

Zbliża się moment ujawnienia planów na przyszłość twórców cyklu Oddworld

eLKaeR, 29 czerwca 2006, 12:55

Słynny zespół Oddworld Inhabitants nie działa już w branży elektroniczno-rozrywkowej, o czym informowaliśmy Szanownych Czytelników w drugiej połowie kwietnia bieżącego roku. Autorzy Abe's Oddysee, Abe's Exoddus, Munch's Oddysee i Stranger's Wrath chcą teraz wkroczyć do świata kinematografii, aczkolwiek plany trzymają na razie w głębokiej tajemnicy.

Oddworld Inhabitants kończy z grami

Łosiu, 18 kwietnia 2005, 11:18

Skończył się jedenastoletni okres egzystencji studia developerskiego Oddworld Inhabitants w branży gier wideo – tą smutną nowinę przekazał serwisowi The Hollywood Reporter, Lorne Lanning, jeden z jego współzałożycieli. Sześćdziesięcioosobowe studio w San Luis Obispo zostało co prawda zamknięte, ale to nie koniec tej firmy. Przenosi się ona do Bay Area i rozpoczyna produkcję filmów animowanych.