Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 stycznia 2012, 09:19

autor: Hed

Odświeżona wersja Oddworld: Munch's Oddysee pojawi się w II kwartale tego roku

W drugim kwartale tego roku pojawi się odświeżona wersja gry Oddworld: Munch's Oddysee. Informację potwierdzili twórcy konwersji ze studia Just Add Water. Produkcja trafi na PlayStation 3, PlayStation Vita oraz inne platformy.

Studio Just Add Water potwierdziło przybliżoną datę premiery Oddworld: Munch's Oddysee HD, czyli odświeżonej wersji świetnej platformówki logicznej sprzed lat. Produkcja zostanie wydana przed końcem drugiego kwartału tego roku na PlayStation 3 i PlayStation Vita oraz innych platformach. Fani serii nie powinni narzekać na brak atrakcji w tym roku.

Just Add Water zajmuje się odświeżaniem serii Oddworld od jakiegoś czasu. W grudniu ubiegłego roku gracze z Europy otrzymali Oddworld: Stranger's Wrath HD. Konwersja została przyjęta bardzo pozytywnie przez recenzentów. Munch's Oddysee może więc osiągnąć podobny sukces. Twórcy opublikowali obrazek porównujący model postaci ze starej i nowej wersji gry.

Odświeżona wersja Oddworld: Munch's Oddysee pojawi się w II kwartale tego roku - ilustracja #1

Oddworld: Munch's Oddysee zadebiutował w 2001 roku na konsoli Xbox. Gra rozgrywa się po wydarzeniach z Abe's Exoddus i opowiada o kolejnych przygodach Abe’a oraz innych istot zamieszkujących jego niezwykły świat. Po raz kolejny dostaliśmy ciekawą platformówkę z zaskakującymi zagadkami. Efekty okazały się bardzo pozytywny i przypieczętował legendarność tej serii.

  1. Oficjalna strona Oddworld
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Oddworld: Munch's Oddysee

Oddworld: Munch's Oddysee