Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 stycznia 2012, 09:49

autor: Hed

Znamy datę premiery europejskiego wydania gry Atelier Meruru: The Apprentice of Arland

Europejscy fani serii Atelier wkrótce doczekają się finału trylogii Arland. Gra Atelier Meruru: The Apprentice of Arland trafi na zachodnie rynki w maju tego roku dzięki firmie NIS.

Firma NIS poinformowała, że gra Atelier Meruru: The Apprentice of Arland zostanie wydana w Europie i Ameryce Północnej w maju tego roku (na PlayStation 3). To dobra wiadomość dla fanów uznanej serii RPG studia Gust. Parę tygodni temu podano, że zlokalizowana wersja japońskiej produkcji pojawi się na zachodnich rynkach wiosną 2012 roku.

Atelier Meruru: The Apprentice of Arland trafi do europejskich i amerykańskich sklepów w rok po premierze w Japonii (gdzie gra jest znana jako Atelier Meruru: The Alchemist of Arland 3). Dla fanów tej niszowej, ale dobrej serii nie będzie to przeszkodą. W końcu będziemy mogli poznać zakończenie trylogii Arland, która rozpoczęła się w 2010 roku.

Świetnym wprowadzeniem do uniwersum Atelier jest powyższy filmik, przybliżający podstawowe koncepcje i fabułę. W grze wcielimy się w księżniczkę Veruru, która spróbuje zostać najlepszym alchemikiem i rozwinąć swoje królestwo. Seria cechuje się nietypowym podejściem do rozgrywki – na pierwszym planie jest tutaj tworzenie własnych przedmiotów alchemicznych.

  1. Oficjalna strona firmy NIS
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Atelier Meruru: The Apprentice of Arland

Atelier Meruru: The Apprentice of Arland