Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2010, 19:55

autor: Kamilos

Na święta wszystkie gry ze świata Oddworld dostępne na PC

Jak donosi serwis Gaming Everything, już niedługo na Steama trafi paczka wszystkich części gier z uniwersum Oddworld. Prezent, jaki będą mogli zafundować sobie posiadacze pecetów, zawierać będzie pozycje: Abe's Oddysee, Abe's Exoddus, Munch's Oddysee i Stranger's Wrath.

Jak donosi serwis Gaming Everything, już niedługo na Steama trafi paczka wszystkich części gier z uniwersum Oddworld. Prezent, jaki będą mogli zafundować sobie posiadacze pecetów, zawierać będzie pozycje: Abe's Oddysee , Abe's Exoddus , Munch's Oddysee i Stranger's Wrath . Wiadomość ta nie powinna być zaskoczeniem dla uważnych czytelników GRYOnline, ponieważ sygnalizowaliśmy już wcześniej możliwość pojawienia się na PC remake'ów Abe'a i spółki.

Warto przypomnieć, że historia zręcznościowych (w przypadku Stranger's Wrath – FPP) produkcji liczy już trzynaście lat. Pierwsze dwa tytuły zostały wydane na PlayStation i PC: Abe's Oddysee w 1997 roku, a Abe's Exoddus w 1998. Trzecia część, Munch's Oddysee powstała pierwotnie na Xboksa (2001), później wydana także na Gameboy'a Advance (2003). Ostatnia część – Stranger's Wrath – była exclusivem na Xboksa (2005). Warto odświeżyć sobie pamięć klasycznymi produkcjami właśnie dlatego, że trzecia i czwarta część nigdy wcześniej nie gościły na pecetach.

Kompilacja produkcji ze świata Oddworld zaoferuje graczom stare, znane rozwiązania z serii, oraz nowe możliwości przechodzenia pamiętnych gier. Zawartość rozszerzeń i dodatków zostanie prawdopodobnie zapowiedziana przed premierą paczki.