Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Wydane gry

Wiadomości dotyczące Digital Reality


Games with Gold w czerwcu (m.in. Shantae and the Pirate's Curse i Sine Mora)
Games with Gold w czerwcu (m.in. Shantae and the Pirate's Curse i Sine Mora)

Ender, 26 maja 2020, 19:11

Microsoft podał listę tytułów, które w czerwcu trafią do abonentów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate. Są to gry Shantae and the Pirate's Curse, Coffee Talk, Destroy All Humans! oraz Sine Mora.

Imperium Galactica, Sine Mora i inne marki zostały przejęte przez Nordic Games
Imperium Galactica, Sine Mora i inne marki zostały przejęte przez Nordic Games

Adrian Werner, 3 lutego 2016, 09:17

Firma Nordic Games wykupiła prawa do sporego zestawu marek węgierskiego studia Digital Reality, w tym serii Imperium Galactica oraz gier Sine Mora i Black Knight Sword.

Powstaje Imperium Galactica: Stargazer
Powstaje Imperium Galactica: Stargazer

Adrian Werner, 14 lutego 2013, 10:17

Studio Digital Reality ogłosiło, że pracuje nad grą Imperium Galactica: Stargazer, czyli nową odsłoną popularnego przed laty cyklu. Wypuszczono już pierwsze technologiczne demo, choć wciąż nie wiemy nawet do jakiego gatunku należeć będzie projekt.

Świetna horyzontalna strzelanka Sine Mora również na PC
Świetna horyzontalna strzelanka Sine Mora również na PC

Adrian Werner, 2 listopada 2012, 11:38

Mamy dobre wieści dla pecetowych miłośników horyzontalnych strzelanek. Jedna z najlepszych produkcji z tego gatunku, czyli Sine Mora, już wkrótce doczeka się wersji komputerowej. Premiera nastąpi jeszcze w tym miesiącu.

Sine Mora - data premiery, cena i najnowszy zwiastun
Sine Mora - data premiery, cena i najnowszy zwiastun

sathorn, 28 lutego 2012, 12:27

Brakuje Wam horyzontalnych strzelanin? Jeżeli tak, to powinniście mieć na oku Sine Mora, które już wkrótce pojawi się na Xbox Live Arcade. Gra zapowiada się interesująco, a pieczę nad jej produkcją sprawuje sam Suda 51.

Wieści z targów gamescom (The Last Guardian, CryENGINE 3, Black Knight Sword) 18/08/11

Jiker, 18 sierpnia 2011, 14:16

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o darmowym CryENGINE SDK, nowej grze twórców Shadows of the Damned, europejskich debiutach japońskich RPG na Wii, a także dewelopingu The Last Guardian. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Minecraft, King's Bounty: Legions, World of Warcraft) 4/08/11

Jiker, 4 sierpnia 2011, 15:04

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o konwencie MineCon dla fanów Minecrafta, strzelance Sine Mora, becie King’s Bounty: Legions, kontrowersyjnych zapisach w regulaminie Origin, a także hojności fanów Blizzarda. Zapraszamy do lektury.

Ujawniono wyścigową grę lotniczą SkyDrift

Adrian Werner, 20 maja 2011, 09:26

Digital Reality, czyli najstarsze węgierskie studio deweloperskie, ujawniło swój najnowszy projekt. Okazała się nim wyścigowa gra lotnicza zatytułowana SkyDrift.

Dead Block - śmiertelna kooperacja z zombiakami w tle

Sarge, 6 maja 2011, 11:20

Firma Digital Reality zapowiedziała Dead Block – humorystyczną grę akcji, w której staniemy w szranki z kolejnymi falami zombiaków. Tytuł jest tworzony przez studio Candygun Games zlokalizowane w Hamburgu.

Przegląd@rkowe Granie - arabskie noce, Wiedźmin i trująca farma
Przeglą[email protected] Granie - arabskie noce, Wiedźmin i trująca farma

Rock Alone, 13 września 2010, 10:24

Dzisiaj mam dla Was trzy większe gry i kilka prostych zręcznościówek. Po pierwsze Wiedźmin Versus, który działa już na rynku od jakiegoś czasu, dalej Poisonville - dosyć ciekawa gra zainspirowana przez czasopismo Playboy, obecnie w fazie bety. A na koniec Nadrim, nieźle zapowiadająca się produkcja MMO. Ta ostatnia zbliża się dopiero do zamkniętych testów, więc na pełną wersję przyjdzie nam jeszcze odrobinkę poczekać.

Wieści ze świata (World of Warcraft, Crysis, Motorstorm) 14/08/09
Wieści ze świata (World of Warcraft, Crysis, Motorstorm) 14/08/09

Jiker, 14 sierpnia 2009, 12:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowe dodatki do Dark Age of Camelot, CCP potwierdza deweloping World of Darkness, daty premiery Beateratora i Mini Ninjas, darmowy tydzień z Crysis Wars, 3,5 miliona egzemplarzy pierwszego Motorstorm, druga część Wilczego Szańca w planie wydawniczym City Interactive i inne. Zapraszamy do lektury.

Gry firmy Dreamcatcher w systemie elektronicznej dystrybucji TotalGaming

Vercetti, 30 sierpnia 2007, 16:10

Zespół Stardock Entertainment, właściciel serwisu TotalGaming.net poinformował, że zawarł umowę partnerską z korporacją wydawniczą Dreamcatcher Interactive. Dzięki podpisanemu porozumieniu sztandarowe produkty drugiej z firm już wkrótce doczekają się dystrybucji nie tylko w formie tradycyjnych, sklepowych pudełek, ale także za pośrednictwem wygodniejszego dla wielu klientów kanału sieciowego.

Pierwsza anglojęzyczna premiera gry War Front: Turning Point
Pierwsza anglojęzyczna premiera gry War Front: Turning Point

Basza, 21 lutego 2007, 10:10

Przedstawiciele firm CDV Software Entertainment i 10tacle Studios ogłosili, że gra War Front: Turning Point reprezentująca gatunek strategii czasu rzeczywistego, której akcja osadzona została w alternatywnych realiach II wojny światowej, dostępna jest już w sprzedaży na terenie Ameryki Północnej.

Wydawca Field-Opsa poszukuje modelki do kampanii reklamowej
Wydawca Field-Opsa poszukuje modelki do kampanii reklamowej

Vercetti, 19 lutego 2007, 16:01

Firma The Games Company, pełniąca rolę niemieckiego wydawcy strzelanki o nazwie Field-Ops, ogłosiła dzisiaj, że poszukuje modelki, która nadawałaby się do wzięcia udziału w internetowej oraz prasowej kampanii, reklamującej grę studia Digital Reality. W celu wyłonienia odpowiedniej kandydatki nasi sąsiedzi zza Odry zorganizowali specjalny konkurs.

War Front: Punkt Zwrotny - drugie demo już jutro
War Front: Punkt Zwrotny - drugie demo już jutro

Krystian Smoszna, 10 stycznia 2007, 09:07

Wersja demonstracyjna gry War Front: Punkt Zwrotny, która została udostępniona w Internecie pod koniec listopada ubiegłego roku, pozwalała na zabawę w trybie multiplayer. Odpowiedzialna za powstanie programu firma Digital Reality zapowiedziała wczoraj, że już niebawem w sieci pokaże się kolejne demo, tym razem umożliwiające samotne zmagania.