Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2012, 12:27

autor: sathorn

Sine Mora - data premiery, cena i najnowszy zwiastun

Brakuje Wam horyzontalnych strzelanin? Jeżeli tak, to powinniście mieć na oku Sine Mora, które już wkrótce pojawi się na Xbox Live Arcade. Gra zapowiada się interesująco, a pieczę nad jej produkcją sprawuje sam Suda 51.

Sine Mora, dieselpunkowa, horyzontalna strzelanina powstająca pod okiem samego Goichiego Suda, twórcy m.in. Killer 7 i No More Heroes, znanego jako Suda 51, doczekała się swojej daty premiery, ceny, a także nowego trailera.

Sine Mora - data premiery, cena i najnowszy zwiastun - ilustracja #1

Tytuł powstający we współpracy Grasshopper Manufacture i Digital Reality pojawi się na platformie Xbox Live Arcade 21 marca 2012 roku. Na produkcję tę przyjdzie nam wydać 1200 Punktów Microsoftu.

Mam nadzieję, że narrator występujący w powyższym zwiastunie pojawi się w pełnej wersji gry. Wyobrażacie sobie ten głos komentujący nasze poczynania, podobnie jak miało to miejsce w Bastionie?

Czy w kwestii horyzontalnych strzelanin można wymyślić coś nowego? Suda 51 wierzy, że tak. Sine Mora będzie grą osadzoną w dieselpunkowym świecie, ze świetną grafiką i możliwością spowalniania czasu, pytanie tylko czy to wystarczy, aby przekonać konsumentów do zakupu? Jeżeli ktoś jest w stanie tchnąć nowego ducha w ten specyficzny i mający bardzo długą tradycję gatunek gier wideo, to jest nim tylko Suda 51. Czy mu się to uda, przekonamy się już za około trzy tygodnie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Sine Mora

Sine Mora