Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2012, 12:27

autor: sathorn

Sine Mora - data premiery, cena i najnowszy zwiastun

Brakuje Wam horyzontalnych strzelanin? Jeżeli tak, to powinniście mieć na oku Sine Mora, które już wkrótce pojawi się na Xbox Live Arcade. Gra zapowiada się interesująco, a pieczę nad jej produkcją sprawuje sam Suda 51.

Sine Mora, dieselpunkowa, horyzontalna strzelanina powstająca pod okiem samego Goichiego Suda, twórcy m.in. Killer 7 i No More Heroes, znanego jako Suda 51, doczekała się swojej daty premiery, ceny, a także nowego trailera.

Tytuł powstający we współpracy Grasshopper Manufacture i Digital Reality pojawi się na platformie Xbox Live Arcade 21 marca 2012 roku. Na produkcję tę przyjdzie nam wydać 1200 Punktów Microsoftu.

Mam nadzieję, że narrator występujący w powyższym zwiastunie pojawi się w pełnej wersji gry. Wyobrażacie sobie ten głos komentujący nasze poczynania, podobnie jak miało to miejsce w Bastionie?

Czy w kwestii horyzontalnych strzelanin można wymyślić coś nowego? Suda 51 wierzy, że tak. Sine Mora będzie grą osadzoną w dieselpunkowym świecie, ze świetną grafiką i możliwością spowalniania czasu, pytanie tylko czy to wystarczy, aby przekonać konsumentów do zakupu? Jeżeli ktoś jest w stanie tchnąć nowego ducha w ten specyficzny i mający bardzo długą tradycję gatunek gier wideo, to jest nim tylko Suda 51. Czy mu się to uda, przekonamy się już za około trzy tygodnie.