Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Plany wydawnicze na przyszłość

Rust2021

Współpracujący z Double Eleven producenci gier

Lista producentów gier wydawanych przez Double Eleven


Coilworks

Facepunch Studios

Wiadomości dotyczące Double Eleven


Rust z dużymi dochodami i kolejnym rekordem aktywności na Steam

aadamus, 10 stycznia 2021, 18:27

Rust nadal cieszy się ogromną popularnością. W sobotę gra ustanowiła trzeci w tym tygodniu rekord aktywności. Taki obrót spraw okazał się również owocny dla producentów, którzy zanotowali ogromne dochody.

Rust już pobił swój rekord na Steamie. Gra rządzi też na Twitchu

Adrian Werner, 8 stycznia 2021, 12:14

Rekord aktywności Rust przetrwał tylko kilka dni. Nowy został ustanowiony zeszłej nocy. W grę na Steamie bawiło się po raz pierwszy ponad 200 tys. osób.

Rust - eksplozja popularności na Twitch, nowy rekord na Steamie

Adrian Werner, 5 stycznia 2021, 12:37

Rust przeżywa obecnie złoty okres. Gra przebiła próg miliona widzów na Twitchu i ustanowiła nowy rekord aktywności na Steamie.

Wysyp zapowiedzi na PDXCON 2019 (m.in. Hearts of Iron 4: La Resistance, Stellaris: Federations)

Adrian Werner, 19 października 2019, 14:58

Podczas imprezy PDXCON 2019 firma Paradox Interactive zaszalała. Wydawca m.in. pokazał pierwszy zwiastun Werewolf: The Apocalypse - Earthblood, a także zapowiedział dodatki Hearts of Iron IV: La Resistance, Age of Wonders: Planetfall - Revelations, Stellaris: Federations, Prison Architect - Psych Ward: Warden's Edition oraz BattleTech: Heavy Metal.

Rust uczcił piąte urodziny nową aktualizacją, dodającą elektryczność

Jakub Mirowski, 8 grudnia 2018, 11:06

Survivalowy sandbox studia Facepunch, Rust, za trzy dni będzie obchodził piątą rocznicę debiutu w Steam Early Access. Przy tej okazji twórcy podzielili się paroma informacjami na temat gry (np. wynikami sprzedaży) i wypuścili nową łatkę, dodającą komponenty elektryczne.

Latające balony przyciągnęły rekordową liczbę graczy w Rust

Aquma, 5 listopada 2018, 11:26

W Rust gra w ostatnich dniach rekordowa liczba osób – licznik graczy dobił do 71 tys. Wszystko dzięki nowej aktualizacji, która dodała do gry latające balony.

Rust - dziś premiera wersji 1.0 [news zaktualizowany]

Góral, 8 lutego 2018, 16:12

Rust, jedna z najgłośniejszych gier typu survival sandbox, zadebiutuje dziś na Steamie w wersji 1.0. Wraz z nią cena produkcji wzrośnie do około 120 zł.

Rust w lutym opuści fazę wczesnego dostępu

AlexB, 23 stycznia 2018, 10:05

Rust ostatecznie opuszcza wczesny dostęp. Wersja 1.0 popularnej gry survivalowej nastawionej na rozgrywkę wieloosobową od studia Facepunch zadebiutuje 8 lutego. Jak zdradził jednak przedstawiciel studia, odbędzie się to „bez większego zamieszania”.

Rust – 6% graczy zwróciło tytuł

Movis, 29 czerwca 2017, 08:10

Garry Newman – jeden z czołowych deweloperów gry Rust – ogłosił na Twitterze, ile osób zdecydowało się zwrócić jego grę survivalową po mniej niż dwóch godzinach rozgrywki. Jak się okazuje, swoje pieniądze odzyskało prawie 330 tys. graczy.

Rust wkrótce opuści fazę wczesnego dostępu

Jakub Mirowski, 23 maja 2017, 09:25

Garry Newman, założyciel studia Facepunch, zapowiedział na swoim blogu, że gra Rust wkrótce opuści fazę wczesnego dostępu, w której znajduje się od końcówki 2013 roku.

Super Cloudbuilt - zapowiedziano remaster trójwymiarowej platformówki

Adrian Werner, 23 lutego 2017, 09:59

Studio Coilworks i firma Double Eleven zapowiedziały Super Cloudbuilt, czyli remaster trójwymiarowej platformówki sprzed trzech lat. Gra zaoferuje ulepszenia grafiki, interfejsu oraz rozgrywki i ukaże się na PC, Xboksa One i PlayStation 4.

Rust – ponad 3,5 miliona sprzedanych egzemplarzy

Arantasar, 15 kwietnia 2016, 13:35

Szef studia Facepunch – Garry Newman – w rozmowie z dziennikiem The Guardian ujawnił, że gra Rust, choć wciąż tkwi w Early Access, znalazła już ponad 3,5 miliona nabywców. Jednocześnie odniósł się do krytyki ze strony graczy, którym nie podoba się losowo przydzielona płeć i kolor skóry postaci, wprowadzona wraz z niedawną aktualizacją.

Prison Architect zmierza na konsole; wersja PC-towa z 1,5 mln sprzedanych egzemplarzy

Góral, 20 stycznia 2016, 18:35

Studio Introversion Software poinformowało, że wiosną bieżącego roku więzienna gra strategiczna Prison Architect ukaże się na konsolach Xbox One, Xbox 360 oraz PlayStation 4 (port przygotuje ekipa Double Eleven). Dodatkowo ujawniono, że wersja PC-towa rozeszła się w ponad 1,5 milionie egzemplarzy.

Rust - sprzedano ponad 3 mln egzemplarzy

Adrian Werner, 27 grudnia 2015, 10:59

Twórcy survivalowego sandboksa Rust pochwalili się, że sprzedaż gry przekroczyła próg trzech milionów egzemplarzy. Tytuł ten od kilku lat pozostaje w fazie alfa w ramach programu Steam Early Access.

Na Steamie otworzono pierwszy sklep z wirtualnymi przedmiotami

Góral, 5 listopada 2015, 12:51

Facepunch Studios, zespół odpowiedzialny za popularną survivalową produkcję Rust, otworzył na Steamie sklepik z rozmaitymi wirtualnymi przedmiotami do wykorzystania w grze. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa, która ma ułatwić życie deweloperom wykorzystującym w swoich tytułach mikropłatności.