Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS4SwitchXONE
Okładka Goat Simulator: The GOATY (PS4)

Goat Simulator: The GOATY

Goat Simulator: The GOATY to kompletna wersja Goat Simulator – zręcznościowej gry od Coffee Stain Studio. W skład wydania oprócz podstawowej wersji gry wchodzą także wszystkie dodatki, jakie ukazały się na przestrzeni ostatnich lat.

Zręcznościowe | TPP | sandbox | humorystyczne | indie | zwierzęta | elementy symulacyjne

Okładka Goat Simulator: The GOATY (PS4)

data premiery gry:

19gru2017

PS4

21gru2017

XONE

23sty2019

Switch

Goat Simulator: The GOATY to kompletne wydanie humorystycznej gry zręcznościowej, w której wcielamy się w kozę. W jej skład wchodzi podstawowa wersja Symulatora Kozy oraz cztery dodatki: MMO Simulator, PayDay, GoatZ i Waste of Space. Za produkcję oraz wydanie odpowiada studio Coffee Stain Studio.

Mechanika

W Goat Simulator: The GOATY gracz wciela się w kozę imieniem Pilgor. Celem rozgrywki jest dokonanie jak największych zniszczeń. Głównym narzędziem służącym do tego celu jest język, którym można chwytać najróżniejsze obiekty z interaktywnego środowiska. W celu zwiększenia zniszczeń udostępniono nam także teoretycznie niedostępne dla kozy mechaniki, jak np. możliwość wspinaczki po drabinie czy jazdy na rowerze.

Pilgor opuszcza także swoje pierwotne miasto w celu siania zniszczenia w nowych miejscach. Tak więc w dodatku MMO Simulator przenosi się on do świata fantasy rodem z Władcy Pierścieni, a w Waste of Space znajduje się w kosmosie.

Każdy dodatek oferuje także nowe sposoby siania destrukcji, jak np. broń palna z dodatku GoatZ, oraz kolejne postacie do wyboru.

Tryby gry

W Goat Simulator: The GOATY możliwa jest rozgrywka w trybie single player oraz w maksymalnie czteroosobowej kooperacji.

Kwestie techniczne

Goat Simulator: The GOATY działa na silniku Unreal Engine. Wynikiem tego jest potęgująca wrażenie absurdu, realistyczna oprawa graficzna.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Cena gry w dniu premiery: 99,00 PLN

Gry podobne do Goat Simulator: The GOATY

Wymagania wiekowe Goat Simulator: The GOATY

12+

Switch
PS4
XONE