Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweSwitchXONEPCPS4
Okładka Guts and Glory (PC)

Guts and Glory

Guts & Glory

Guts and Glory to zabawne i bardzo brutalne, zręcznościowe wyścigi 3D, w których największym wyzwaniem jest… samo dotarcie do mety.

Zręcznościowe | samochodowe | humorystyczne | indie

Guts and Glory jest nietypową, trójwymiarową grą wyścigową, w której głównym wyzwaniem jest samo skończenie wyścigu. Tory usiane są przeróżnymi przeszkodami, takimi jak kamienie, spadające z nieba belki, bomby czy ostrza, które mogą w ułamku sekundy zakończyć naszą przygodę. Omawiany tytuł jest bardzo brutalny i krwawy. Za stworzenie tej produkcji odpowiada studio HakJak Productions.

Mechanika

Guts and Glory to gra bardzo prosta. Swojego bohatera obserwujemy z tyłu, z perspektywy trzeciej osoby. Wybieramy pojazd, trasę, a następnie staramy się dojechać do końca, omijając wszystkie przeszkody, które spróbują nam to uniemożliwić. Przygotowane przez twórców tory są zabawne i zróżnicowane (mamy tu m.in. lasy, autostrady, miasteczka), jednak nie jesteśmy ograniczeni do ścigania się tylko po nich – stanowiący część gry rozbudowany edytor pozwala tworzyć własne plansze.

Tryby gry

Gra Guts and Glory posiada wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne

Tytuł oferuje prostą, ale funkcjonalną, trójwymiarową oprawę graficzną. Na tle całości wyróżniają się głównie animacje postaci, ze szczególnym uwzględnieniem wyjątkowo groteskowych i krwawych scen śmierci.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9,6 / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Gry podobne do Guts and Glory

Klasyfikacja PEGI Guts and Glory

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Guts and Glory

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 750 lub lepsza, 10 GB HDD, Windows 7
Minimalne: Dual Core 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GT 650M lub lepsza, 4 GB HDD, Windows 7

PC
PS4
XONE
Switch