Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS4XONE
Okładka Super Cloudbuilt (PC)

Super Cloudbuilt

Odświeżona wersja trójwymiarowej platformówki CloudBuilt studia Coilworks z 2014 roku. Fabuła gry opowiada historię ciężko rannej w boju żołnierki imieniem Demi, która trafia do specjalnego ośrodka, mającego uzdrowić nie tylko jej ciało, ale i psychikę.

Akcji | TPP | platformówki 3D

Okładka Super Cloudbuilt (PC)

data premiery gry:

25lip2017

PC PS4

28lip2017

XONE

Super Cloudbuilt to wydany na platformę PC, XONE i PS4 remaster trójwymiarowej platformówki CloudBuilt z 2014 roku. Obie edycje opracowało szwedzkie studio Coilworks.

Fabuła

Gra oferuje dokładnie tę samą fabułę, co pierwowzór. Super Cloudbuilt opowiada więc historię młodej żołnierki imieniem Demi, która została ciężko ranna i przebywa w ośrodku mającym uleczyć nie tylko jej ciało, ale również psychikę. Większość akcji rozgrywa się wewnątrz umysłu bohaterki, a pokonywanie kolejnych wyzwań pomaga jej pogodzić się z traumatycznymi przeżyciami.

Mechanika

Wydane na platformę PC, XONE i PS4 Super Cloudbuilt to trójwymiarowa platformówka, w której akcję obserwujemy z kamery umieszczonej za plecami bohaterki. Na przejście czeka zestaw abstrakcyjnych poziomów, składających się z zawieszonych w powietrzu ruin.

Rozgrywka kładzie nacisk na sprawne wykorzystywanie systemu parkouru, pozwalającego biegać po ścianach oraz wykonywać dalekie skoki i różnorodne akrobacje. Wiele wyzwań wymaga również posługiwania się bronią palną.

Super Cloudbuilt zawiera podstawową wersję gry wraz ze wszystkimi DLC. W porównaniu z pierwowzorem otrzymujemy ulepszoną grafikę i poprawiony interfejs. Autorzy podeszli do tworzenia remastera ambitnie i zmodyfikowali również rozgrywkę, tak aby zabawa była ciekawsza, bardziej różnorodna i oferowała więcej głębi.

Kwestie techniczne

Gra oferuje nietypowy styl wizualny, w którym obiekty wyglądają jak pokryte plamami koloru szkice wykonane ołówkiem. Sprawia to, że grafika w Super Cloudbuilt ma unikalny charakter, korzystanie wyróżniający produkcję na tle konkurencji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Super Cloudbuilt

Klasyfikacja PEGI Super Cloudbuilt

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Super Cloudbuilt

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5-2400 3.1 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 1 GeForce GTX 560 lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 7
Minimalne: Intel Dual Core 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 7

Super Cloudbuilt - zapowiedziano remaster trójwymiarowej platformówki
Super Cloudbuilt - zapowiedziano remaster trójwymiarowej platformówki

wiadomość23 lutego 2017

Studio Coilworks i firma Double Eleven zapowiedziały Super Cloudbuilt, czyli remaster trójwymiarowej platformówki sprzed trzech lat. Gra zaoferuje ulepszenia grafiki, interfejsu oraz rozgrywki i ukaże się na PC, Xboksa One i PlayStation 4.

PC
PS4
XONE