Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Camelot Co., Ltd.


Konferencja Nintendo - zapowiedź Nintendo 3DS, nowa Zelda, Golden Sun, Kirby i Donkey Kong Country

Jiker, 15 czerwca 2010, 22:15

Zakończyła się kolejna z wielkich konferencji tegorocznych targów E3. Spotkanie z japońskim koncernem Nintendo okazało się nad wyraz ciekawych doświadczeniem, którego zdecydowanie najjaśniejszym punktem była zapowiedź nowej przenośnej konsoli – Nintendo 3DS. Zgodnie z obietnicami nie zabrakło również ujawnienia kolejnej odsłony cyklu The Legend of Zelda na Nintendo Wii.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (11 grudnia 2008)

Jiker, 11 grudnia 2008, 14:10

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: pecetowe Space Giraffe już za tydzień, Uniwersytet Nowojorski otwiera kierunek dla ludzi chcących produkować gry, Xbox Originals z nowymi tytułami, Havok obchodzi 10 urodziny i inne. Zapraszamy do lektury.

Capcom amerykańskim i europejskim wydawcą gry We Love Golf!

Jiker, 15 września 2007, 14:31

Doskonała znajomość zasad rządzących golfem będzie już niedługo jedną z domen posiadaczy konsoli Nintendo Wii. Wszystko to za sprawą zapowiedzi gier poświęconych temu właśnie sportowi. Niebawem dołączy do nich We Love Golf! – pozycja będąca efektem porozumienia zawartego pomiędzy firmami Camelot Software i Capcom.

Kolejna odsłona cyklu Golden Sun w produkcji?

Vercetti, 12 lipca 2007, 10:15

Jak donosi serwis MaxConsole, jeden z dziennikarzy obecnych na niewielkim spotkaniu z przedstawicielami Nintendo poprzedzającym konferencję tegoż koncernu na E3, uzyskał kilka informacji na temat kolejnej odsłony cRPG Golden Sun. Zgodnie z niepotwierdzonymi jeszcze oficjalnie wiadomościami gra ukaże się na handheldzie NDS, a jej nazwa brzmieć będzie Golden Sun: The Solar Soothsayer.

Mamma Mia!!! Mario, obchodzi swe dwudzieste (20) urodziny!

Jiker, 14 listopada 2005, 15:29

Najsłynniejsza postać firmy Nintendo, stworzona przez jednego z największych projektantów gier, Pana Shigeru Miyamato (twórca takich pozycji, jak The Legend of Zelda: Ocarina of Time, Paper Mario, Pikmin, Metroid Prime i wielu, wielu innych) narodziła się w roku 1980.

Perełki od Nintendo

Elrond, 9 grudnia 2004, 15:29

Firma Nintendo w końcu zlitowała się nad biednymi graczami i podała do wiadomości terminy premier reprezentantów trzech ze swoich najlepszych serii: Mario Power Tennis, DK King of Swing i Donkey Kong: Jungle Beat. Niestety, pograć w nie będziemy mogli dopiero w lutym przyszłego roku.