Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Surviving Mars (PC)

Surviving Mars: Below and Beyond
Surviving Mars: Below and Beyond

dodatek do gry7 września 2021

Surviving Mars: Below and Beyond jest kolejnym rozszerzeniem do kosmicznej strategii ekonomicznej, w którym rozwijamy marsjańską kolonię. Tym razem studio Haemimont Games i Abstraction Games pozwoliło na zakładanie podziemnych miast oraz eksploatację asteroid.

Surviving Mars: Green Planet
Surviving Mars: Green Planet

dodatek do gry16 maja 2019

Surviving Mars: Green Planet to drugie duże rozszerzenie do strategii ekonomicznej typu city builder osadzonej na Marsie. Dodatek stawia przed graczem możliwość zazielenienia Czerwonej Planety, aby stała się ona drugim po Ziemi domem dla ludzkości.

Surviving Mars: Space Race
Surviving Mars: Space Race

dodatek do gry15 listopada 2018

Surviving Mars: Space Race to rozszerzenie do strategii Surviving Mars. Dzięki niemu na Czerwonej Planecie pojawiają się inne kolonie, kontrolowane przez sztuczną inteligencję, z którymi musimy rywalizować o surowce i sympatię sponsorów. Nie zabrakło jednak również możliwości współpracy z tymi grupami.

Project Laika

cena: 21,99 zł

DLC16 maja 2019

DLC wprowadza 25 gatunków zwierząt – od typowych przedstawicieli świata fauny w postaci kotów, psów i królików, świń lub krów, aż po nieco bardziej ekstrawaganckie okazy: lamy, pingwiny czy dziobaki.

Marsvision Song Contest

DLC19 grudnia 2018

Dodatek wprowadza do gry stację radiową z najlepszymi popowymi piosenkami krajów sponsorujących.

Colony Design Set

DLC20 listopada 2018

Dodatek wprowadza 25 nowych budynków, nadających nowy wygląd przestrzeni mieszkalnej, roboczej oraz rozrywkowej.

Mysteries Resupply Pack

cena: za darmo

DLC12 czerwca 2018

Darmowy dodatek wnoszący do gry trzy nowe tajemnice, które należy zbadać i przetrwać (ognie św. Elma, kamień filozoficzny, Metatron).

Stellaris Dome Set

cena: 14,49 zł

DLC15 marca 2018

Zestaw oferuje alternatywny, futurystyczny wygląd kopuł marsjańskich z elementami w kształcie gwiazdy (podstawowe, średniej, owalnej, megakopuły).