Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przewodnicy | Podstawy Stalker Zew Prypeci poradnik S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

Przewodnicy

Gra oferuje nam trzy rozległe sektory - Zaton, Jupiter i Prypeć. Przemieszczamy się między nimi z pomocą specjalnych postaci- przewodników, oczywiście po uiszczeniu stosownej opłaty za usługę.

Pilota spotykamy w bazie Stalkerów w Zaton (punkt 25 na mapie questów) - Przewodnicy | Podstawy Stalker Zew Prypeci - S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

Pilota spotykamy w bazie Stalkerów w Zaton (punkt 25 na mapie questów). Już na samym początku gry może zabrać nas do Jupiter w zamian za kwotę 3 000. Po wykonaniu zadania 15 (Mapy Terenu) sektora Zaton, cena spadnie do 1 000. Kiedy dostaniemy się do Prypeci, Pilot zacznie oferować nam zorganizowanie transportu również do tego sektora.

Drugim przewodnikiem jest Garry (punkt 8 na mapie Prypeć). Pierwszy raz wystąpi w takiej roli w sektorze Prypeć (dostajemy się do niego wykonując misję 27 (Prypeć 1) z sektora Jupiter). Garry zabierze nas stamtąd osobiście do bazy w Jupiter, lub zorganizuje transport do Zaton.

Obaj przewodnicy (Garry dopiero w późniejszym etapie gry) w sektorze Jupiter będą czekać w pobliżu wejścia do bazy (punkt 46 na mapie).

TRASA PODRÓŻY

PRZEWODNIK

KOSZT

Zaton - Jupiter

Pilot

1 000 / 3 000 (patrz - zad. 15 - Zaton)

Jupiter - Zaton

Pilot

1 000 / 3 000 (patrz - zad. 15 - Zaton)

Jupiter - Prypeć

Garry

5 000

Prypeć - Jupiter

Garry

-

Prypeć - Zaton

Garry i Pilot

1 000

Zaton - Prypeć

Pilot i Garry

4 000