Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Questy (cz.1) | Jupiter w Stalker Zew Prypeci poradnik S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

0. Magazyn Powinności

Lokalizacja startowa: punkty 34, lub 35 na mapie

Lokalizacja docelowa: punkt 42 na mapie

Opis ukończenia questu:

Aby otrzymać to zadanie, musimy oddać PDA zdobyty w zadaniu 11 (Transakcja) sektora Zaton, jednemu z przywódców frakcji w bazie Stalkerów w Jupiter (punkt 35 - Wolność, 34 - Powinność). Decyzja jest o tyle ważna, że poniekąd definiuje naszą przyjaźń z daną stroną (sytuacja 1:1 gdzie lubią nas wszyscy, jest niemożliwa. Możemy co prawda pozostać neutralni, ale wtedy m.in. nie ukończymy zadania 21 (Ocaleni z Monolitu). Bez względu na to, do kogo przystaniemy - będziemy musieli udać się do magazynu (punkt 42) i wybić członków frakcji przeciwnej (atakujących - jeśli Wolność, atakowanych - jeśli Powinność). Kiedy przestaniemy strzelać, powinniśmy dobrać się do zapasów w schronie (screen). Jeśli trzymamy z Wolnością, kolejność jest odwrócona - najpierw zapasy, potem strzelanie.

Zleceniodawca: Vano - Questy (cz.1) | Jupiter w Stalker Zew Prypeci - S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

1. Długi

Zleceniodawca: Vano

Lokalizacja startowa: punkt 1 na mapie

Lokalizacja docelowa: punkt 2 na mapie

Opis ukończenia questu:

Vano przekaże nam 5 000 i poprosi o spłacenie długu u bandytów. Musimy dostać się do zaznaczonego na naszej mini-mapie delikwenta. Przechodzimy przez bramkarza wspominając, że chodzi o spłatę długu. Jack (screen) podniesie wysokość "zadłużenia" do 7 000. Mamy trzy opcje - rzeź niewiniątek, targowanie się (jeśli mamy przy sobie jakąś sensowną broń, uda się zejść do 5 000), lub dołożenie 2 000 z własnej kieszeni i spokojny powrót do zleceniodawcy. Osobiście polecam rozwiązanie pokojowe. Jeśli misję tą (i kolejną) rozwiążemy "na spokojnie", odblokujemy osiągnięcie, dzięki któremu zyskamy respekt w całej społeczności Stalkerów. Oczywiście nikt nie mówi, że po odblokowaniu tegoż nie możemy wrócić tu i sobie spokojnie postrzelać... tym bardziej, że Jack ma przy sobie rzadką i dobrą strzelbę.

Zostało jeszcze 53% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie