Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Questy (cz.4) | Zaton Stalker Zew Prypeci poradnik S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

8. Zaginieni Stalkerzy

Zleceniodawca: Grouse

Lokalizacja startowa: punkt 14 na mapie

Lokalizacja docelowa: punkt 15, 16 na mapie

Opis ukończenia questu:

Po dotarciu na wskazane miejsce, otrzymamy komunikat radiowy kierujący nas do punktu 16. Nieopodal zaznaczonego budynku spotykamy Grouse'a (screen), który prowadzi nas do środka. Nie zapomnijmy zapisać stanu gry, czeka nas bowiem walka z dwoma niewidzialnymi potworami (stworzenia pojawiają się na chwilę przed atakiem).

W trakcie walki cały czas pozostajemy w ruchu - Questy (cz.4) | Zaton Stalker Zew Prypeci - S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

W trakcie walki cały czas pozostajemy w ruchu. Mamy jednak na uwadze, aby nie kierować się do części budynku których jeszcze nie odwiedziliśmy, dopóki walka trwa. Jeden przeciwnik na raz, to i tak dużo. Nie tracimy amunicji na darmo, strzelamy tylko w momentach w których przeciwnika widzimy i mamy na celowniku. Możemy użyć strzelby, ponieważ z reguły i tak atakujemy z bliska. Po pokonaniu kreatur (screen), nasz partner otworzy szyb windy którym dostaniemy się do piwnic.

W małym pomieszczeniu przeszukujemy trzy ciała Stalkerów, a następnie podążając za zleceniodawcą, ruszamy w głąb siedliska potworów (screen) - Questy (cz.4) | Zaton Stalker Zew Prypeci - S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

W małym pomieszczeniu przeszukujemy trzy ciała Stalkerów, a następnie podążając za zleceniodawcą, ruszamy w głąb siedliska potworów (screen). Przez cały czas schylamy się i dodatkowo zwalniamy (domyślnie - ctrl + shift). Wychodzimy na zewnątrz i chwilowo rozstajemy się z partnerem.

FAZA 2 - potwór - Questy (cz.4) | Zaton Stalker Zew Prypeci - S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

FAZA 2 - potwór

Lokalizacja docelowa: punkty 2, 22 na mapie

Po kilku dniach zadanie zostanie uaktualnione, a my udamy się do bazy Stalkerów, gdzie będziemy musieli zapytać Beard'a o los Grouse'a. Zostaniemy skierowani do Dock Cranes. Na miejscu, w małym budynku odnajdujemy ciało i otwieramy drzwi po prawej (screen)

Rozmawiamy z żołnierzem grzebiącym przy zwłokach - Questy (cz.4) | Zaton Stalker Zew Prypeci - S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

Rozmawiamy z żołnierzem grzebiącym przy zwłokach. Bez względu na przebieg konwersacji, życie Stalkera dobiega końca. Przeszukujemy ciała i wracamy do bazy i Beard'a. Ukończenie zadania odblokuje osiągnięcie.