Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Uszkodzenia | Podstawy Stalker Zew Prypeci poradnik S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

Uszkodzenia

W świecie gry każda broń, pancerz i hełm może ulec uszkodzeniu. Granica pomiędzy przedmiotem nadającym się do sprzedaży, a takim który powinien wylądować w koszu jest bardzo cienka. Jeśli pasek stanu naszej zdobyczy nie ma tylko dwóch kresek (patrz- tabela poniżej), możemy ją zatrzymać i przeznaczyć na handel, jednak gdy uszkodzenia są większe - z reguły nie powinniśmy tracić na nią naszego cennego i mocno ograniczonego udźwigu, bo i tak sprzedać się tego nie uda. Możemy co prawda naprawić przedmiot, ale zysk będzie znikomy, a i całkiem możliwe, że odnotujemy stratę przy sprzedaży (naprawa droższa od ceny którą zaproponuje nabywca).

Jeśli chcemy sprzedać broń, pancerz lub hełm, powinniśmy porozmawiać z Owl'em (punkt 11 na mapie Zaton), lub Hawaiian'em (punkt 53 na mapie Jupiter). Skupują oni sprzęt o charakterze bojowym, a do tego dysponują nieograniczonymi funduszami. Warto mieć na uwadze, że w sektorze Prypeć nie znajdziemy nikogo kto będzie chciał z nami handlować.

Nie zapominamy jednak o tym, że w grze S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci, to artefakty są głównym źródłem dochodu. Są dużo lżejsze, nie psują się, a na ich sprzedaży zarabiamy nawet kilkanaście razy więcej w stosunku do innych przedmiotów.

Uwaga - leżąca na ziemi broń ulega uszkodzeniu nawet gdy w nią strzelimy, lub wybuchnie w jej pobliżu granat.

IKONA

ZNACZENIE

Zostało jeszcze 56% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie