Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Questy (cz.3) | Jupiter w Stalker Zew Prypeci poradnik S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

5. Kopaczi

Zleceniodawca: Uncle Yar

Lokalizacja startowa: punkt 10 na mapie

Lokalizacja docelowa: punkt 11 na mapie

Opis ukończenia questu:

Do tej misji warto zabrać za sobą karabin snajperski (patrz - pomarańczowe punkty na mapach obszarów). Wraz z wujaszkiem udajemy się do osady zajętej przez uzbrojone zombie (screen). Eliminujemy nieumarłych w tradycyjny sposób i przedzieramy się do wnętrza budynku. Nasz znajomy czeka na piętrze.

Po krótkiej scence zostajemy zaatakowani przez grupę najemników - Questy (cz.3) | Jupiter w Stalker Zew Prypeci - S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

Po krótkiej scence zostajemy zaatakowani przez grupę najemników. W tym momencie przydaje się karabin snajperski którym celujemy oczywiście w głowy. Na koniec zbieramy łupy i rozmawiamy z Yar'em.

6. Zemsta

Zleceniodawca: Splinter

Lokalizacja startowa: punkt 12 na mapie

Lokalizacja docelowa: punkt 1 na mapie

Opis ukończenia questu:

Zadanie sprowadza się do ukończenia misji numer 17 (W poszukiwaniu Sroki) z obszaru Zaton. Po poznaniu tożsamości Flinta, mamy 3 możliwości - złapać plus u Powinności (punkt 34), lub Wolności (punkt 35), meldując odpowiedniemu dowódcy o Flincie. Ostatnią możliwością jest nie zgłaszanie tego nikomu poza Gontą z Zaton. Za ukończenie zadania otrzymujemy osiągnięcie.

Zleceniodawca: Trapper - Questy (cz.3) | Jupiter w Stalker Zew Prypeci - S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

7. Polowanie na bagienne pijawki

Zleceniodawca: Trapper

Lokalizacja startowa: punkt 13 na mapie

Lokalizacja docelowa: punkt 14 na mapie

Opis ukończenia questu:

Trapper zapytany o zlecenie nam zajęcia, opowie o wysysających krew monstrach grasujących na bagnach (punkt 14). Na miejscu czeka na nas trzech groźnych przeciwników. W walce z nimi wskazane jest pozostawanie w ciągłym ruchu i posługiwanie się strzelbą. Warto "chodzić w tył" i strzelać na moment przed atakiem. Nie zapominamy o odebraniu nagrody za zlecenie.

Zleceniodawca: Trapper, po zadaniu 7 - Questy (cz.3) | Jupiter w Stalker Zew Prypeci - S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

8. Polowanie na niezidentyfikowane mutanty

Zleceniodawca: Trapper, po zadaniu 7

Lokalizacja startowa: punkt 13 na mapie

Lokalizacja docelowa: punkt 15 na mapie

Opis ukończenia questu:

Musimy dostać się do opuszczonego tunelu. Wejście odnajdziemy dokładnie w zaznaczonym punkcie. Zakradamy się cicho do wnętrza obiektu. Po lewej od wejścia znajdziemy jednego z dwóch przeciwników (screen). Kiedy podnosi ręce - nie ma sensu strzelać. Nie zadamy mu wtedy żadnych obrażeń. Powinniśmy prowadzić ostrzał zza ściany, wychylając się tylko nieznacznie. Pozwoli to uniknąć obrażeń od obiektów, którymi stwory w nas rzucają. Przy eksterminacji idealnie sprawdza się granatnik. Po ubiciu obu delikwentów, wracamy po nagrodę.

Zleceniodawca: Trapper, po zadaniu 8 - Questy (cz.3) | Jupiter w Stalker Zew Prypeci - S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

9. Nocne Polowanie

Zleceniodawca: Trapper, po zadaniu 8

Lokalizacja startowa: punkt 13 na mapie

Lokalizacja docelowa: punkt 16 na mapie

Opis ukończenia questu:

Jakiś czas po ukończeniu poprzedniego zadania, dostaniemy komunikat radiowy od Trappera. Powinniśmy wtedy go odwiedzić, a zleci nam tą misję. Musimy zaczekać do nocy (22 wystarczy). Noktowizor znacznie ułatwi zadanie (screen). Chimera jest pobudzona i biega mniej więcej w otoczeniu zaznaczonego na mapie punktu (16). Musimy wpakować w nią dużą ilość śrutu zanim padnie (szczególnie na wyższych poziomach trudności). Pamiętamy o tym, żeby cały czas pozostawać w ruchu i unikać skoków potwora, granatnik będzie pomocny. Po walce wracamy po nagrodę pieniężną i dobrą strzelbę. Powinniśmy odblokować również osiągnięcie.

1 - Questy (cz.3) | Jupiter w Stalker Zew Prypeci - S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry