Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Questy (cz.11) | Jupiter w Stalker Zew Prypeci poradnik S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

26. Droga do Prypeci

Zleceniodawca: automatycznie po zadaniu 23

Lokalizacja startowa: punkt 6 na mapie

Lokalizacja docelowa: punkt 46 na mapie

Opis ukończenia questu:

Rozmawiamy z przewodnikiem (punkt 46) na temat podróży do Prypeci (screen). Skieruje nas do odwiedzanej niedawno fabryki, celem odnalezienia dokumentów.

FAZA 2 - dokumenty - Questy (cz.11) | Jupiter w Stalker Zew Prypeci - S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

FAZA 2 - dokumenty

Lokalizacja docelowa: 47, 48, 49, 50, 51 na mapie

Dokładnie w miejscu oznaczonym numerem (47) odnajdujemy wejście do budynku. Musimy zlokalizować dokumenty zaznaczone na naszej mini-mapie. Poszukiwana teczka leży na stole w pokoju po lewej, na drugim piętrze. Kolejny papier spoczywa na metalowej półce (48). Przechodzimy do tego miejsca (screen), korzystając z łącznika między budynkami.

Wychodzimy na zewnątrz i wracamy do pierwszego budynku, wejściem w miejscu (49) - Questy (cz.11) | Jupiter w Stalker Zew Prypeci - S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - poradnik do gry

Wychodzimy na zewnątrz i wracamy do pierwszego budynku, wejściem w miejscu (49). Mini-mapa wskaże nam plik dokumentów leżący na drewnianej szafce, na parterze. Przedostatni cel naszego małego papierowego poszukiwania spoczywa w hali w której rozbił się helikopter (patrz - zadanie 24 i opis dojścia doń). Na metalowym stole (screen) spoczywa potrzebny nam list (50). Ostatni dokument to gruba teczka schematów na pierwszym piętrze małego budynku, do którego wejście od strony zachodniej wskazuje punkt (51).

Zostało jeszcze 52% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie