Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Factions - poradnik do gry

Guild Wars: Factions - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Posiadłość Ministra Cho (miasto oraz misja) | Wyspa Shing Jea poradnik Guild Wars: Factions

Zadania do wykonania: Należy dotrzeć do Zarażonego Ministra, a następnie pokonać go - Posiadłość Ministra Cho (miasto oraz misja) | Wyspa Shing Jea - Guild Wars: Factions - poradnik do gry

Misja

Zadania do wykonania: Należy dotrzeć do Zarażonego Ministra, a następnie pokonać go. Zarówno Mistrz Togo, jak i Yijo Tahn muszą przeżyć.

Aby otrzymać nagrodę mistrzowską, należy wykonać misję w mniej niż 20 minut. Aby otrzymać nagrodę ekspercką mamy 5 minut więcej.

Misja ta jest przede wszystkim dalszą częścią samouczka - można się z niej dowiedzieć paru pożytecznych rzeczy na temat sterowania. Ponieważ Togo cały czas biegnie do przodu nie powinno być problemów z uzyskaniem mistrzowskiej nagrody, tym bardziej, że sam ma 20 poziom, więc jest w stanie o siebie zadbać.

Jeśli robiliście większość zadań do tej pory, to powinniście mieć mniej więcej 8-12 poziom, dzięki czemu misja ta, nawet wykonywana jedynie z najemnikami, nie powinna stwarzać problemu. Należy pamiętać, aby podejść do Strażnika Ministra (1), kiedy Mistrz Togo kliknie na minimapie. Najtrudniej jest dopiero pod koniec, gdy zbliżamy się do Zarażonego Ministra (2). Również sam Minister nie jest łatwym przeciwnikiem (12 poziom, Nekromanta). Uważajcie - tak, jak każdy zarażony wybucha po śmierci, dlatego należy uważać, aby nie zabił w ten sposób ostatniego członka drużyny, gdyż spowoduje to niezaliczenie misji.

Miasto

Najemnicy (poziom 6):

Lukas (strażnik)

Yuun (szybki strzelec)

Taya (uzdrowicielka)

Kisai (elementalistka powietrza)

Mai (zabójczyni)

Aeson (spirytualista)

Kupcy i handlarze:

Sen (kupiec)

Schowki:

Agentka Xunlai (schowek)

Pozostali:

Wartownik Kayao