Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Factions - poradnik do gry

Guild Wars: Factions - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dzielnica Sunjiang - miasto i misja | Miasto Kaineng | Guild Wars Factions poradnik Guild Wars: Factions

Zadanie w tej misji polega na zamknięciu czterech portali, w celu osłabienia Shiro, a następnie zabiciu tyluż bossów - Dzielnica Sunjiang - miasto i misja | Miasto Kaineng | Guild Wars Factions - Guild Wars: Factions - poradnik do gry

Misja

Zadanie w tej misji polega na zamknięciu czterech portali, w celu osłabienia Shiro, a następnie zabiciu tyluż bossów. Zarówno Mistrz Togo, jak i Brat Menhlo muszą przeżyć.

Aby otrzymać nagrodę mistrzowską, należy wykonać misję w mniej niż 20 minut. Aby otrzymać nagrodę ekspercką mamy 5 minut więcej.

Misja jest stosunkowo prosta i można ją zrobić na poziomie mistrzowskim nawet z najemnikami. Najważniejszym jest, aby wybijać kolejne grupki osobno, co, w przypadku gry z najemnikami, wymusza odpowiednie stawianie flag, aby nie pobiegli zbyt daleko. Zaproponowana przeze mnie droga wydaje się być najszybszą. Jedynkami oznaczyłem portale, dwójką miejsce ostatecznej walki.

Na starcie macie możliwość zabrania ze sobą (choć nie jest to konieczne) Włóczni Archemorusa oraz Urny Świętego Wiktora. Działają one identycznie, jak w poprzednich misjach. Jeśli gracie tylko z najemnikami/bohaterami musicie zdecydować, którą wziąć. Jeśli walczycie wręcz, to żadną, jeśli waszej drużynie brakuje osłon, to urnę.

Przy każdym z portali spotkamy grupkę skażonych, ducha portalu oraz 1-3 shirokenów. Pamiętajcie, że dobrze jest najpierw zabić rytualistów (wskrzeszają) oraz elementalistów (zadają największe obrażenia). Ponadto starajcie się nie stać w grupie i odsuwajcie od umierających przeciwników, aby ich wybuchy nie zabiły was (zwłaszcza, gdy gracie którąś z klas czarujących).

W pobliżu każdego z portali znajdują się miejsca, które mogą niekorzystnie wpłynąć na drużynę. Przy pierwszym znajdują się punkty, w których można się zapalić, przy drugim z ziemi wyskakują kolce, która powodują krwawienie oraz okulawienie, woda wokół trzeciego zatruwa, a przy czwartym można zostać oszołomionym. W miarę możliwości unikajcie tych punktów, gdyż mogą mocno uprzykrzyć wam grę.

Niedługo po zniszczeniu ostatniego portalu włączy się filmik i zostaniecie przeniesieni do punktu (2), gdzie czeka was walka z 4 bossami. Są oni losowani spośród ośmiu - każdy reprezentujący jedną profesję dostępną w Factions. Na szczęście jest możliwe wyciąganie ich po kolei, dzięki czemu powinno udać się wam walczyć z najwyżej dwoma na raz.

Miasto

Najemnicy (poziom 20):

Szpon Srebrnoszkrzydły (wojownik)

Zho (łucznik)

Siostra Tai (uzdrowicielka)

Su (plugawa najemniczka)

Lo Sha (iluzjonista)

Kai Ying (elementalista ziemi)

Panaku (nożownik)

Professor Gai (spirytualista)

Devona (wojowniczka)

Aidan (łucznik)

Ewa (kultystka)

Arcymistrz Vhang (najemnik błyskawic)

Jamei (uzdrowicielka)

Cynn (elementalistka)

Chiyo (spirytualista)

Emi (nożowniczka)

Kupcy i handlarze:

Chikyu Shujin (kupiec)

Schowki:

Agentka Xunlai (schowek)

Pozostali:

Callula

Strażniczka cesarska Kazuya

Diakon Fredek