Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Factions - poradnik do gry

Guild Wars: Factions - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Świątynia Tahnnakai- miasto i misja | Miasto Kaineng | Guild Wars Factions poradnik Guild Wars: Factions

Zadanie w tej misji polega na uwolnieniu ośmiu dusz, czyli trzeba pokonać tyluż bossów - Świątynia Tahnnakai- miasto i misja | Miasto Kaineng | Guild Wars Factions - Guild Wars: Factions - poradnik do gry

Misja

Zadanie w tej misji polega na uwolnieniu ośmiu dusz, czyli trzeba pokonać tyluż bossów. Przy okazji: ani Menhlo, ani Togo nie mogą zginąć.

Aby otrzymać nagrodę mistrzowską, należy wykonać misję w mniej niż 20 minut. Aby otrzymać nagrodę ekspercką mamy 5 minut więcej.

Misja ta jest jedną z trudniejszych, zwłaszcza, gdy zależy wam na nagrodzie mistrzowskiej. Cała rozgrywka sprowadza się do walki w ośmiu pomieszczeniach. W każdym znajduje się jeden z bossów wraz z obstawą złożoną ze skażonych oraz strażników świątyni (elementaliści z uciążliwymi czarami obszarowymi). Na szczęście praktycznie w każdym miejscu da się wyciągać przeciwników po kilku, a nie wszystkich naraz, co tak naprawdę jest jedyną szansą na przeżycie. Pamiętajcie - walka z całą grupą najprawdopodobniej skończy się masakrą.

Jak w większości kintajskich misji, minion master zdecydowanie ułatwia grę. Również wojownik, który wspomoże osłanianie czarodziejów, jest mile widziany. Do tego wszelakiej maści czary obszarowe, czy przerywające znacznie mogą przyśpieszyć rozgrywkę.

Aby zakończyć misję należy w ostatnim pomieszczeniu zabić bossa i wszystkich przeciwników na środkowej platformie. Łowcy patrolujący okolicę i strażnicy świątynni mogą przeżyć.

Jeśli zależy wam na mistrzowskiej nagrodzie, cała drużyna musi być zgrana. Najlepiej atakować jeden cel i po kolei eliminować wrogów. Ponieważ macie jedynie 2,5 minuty na każde pomieszczenie i drogę do niego, trzeba się naprawdę sprężać, jednocześnie pamiętając o tym, że wpadnięcie w zbyt dużą grupę równa się śmierci. Uważajcie przede wszystkim na najemników, bohaterów i ożywieńców, aby poruszając się nie ściągnęły wam na głowę dodatkowych wrogów. Tak naprawdę prawie niemożliwym jest zrobić tą misję mistrzowsko za pierwszym razem - dobrze jest się najpierw spokojnie rozejrzeć, sprawdzić gdzie i kogo można wyciągnąć, a potem zagrać odpowiednią drużyną i mieć to z głowy.

Miasto

Najemnicy (poziom 20):

Szpon Srebrnoszkrzydły (wojownik)

Zho (łucznik)

Siostra Tai (uzdrowicielka)

Su (plugawa najemniczka)

Lo Sha (iluzjonista)

Kai Ying (elementalista ziemi)

Panaku (nożownik)

Professor Gai (spirytualista)

Devona (wojowniczka)

Aidan (łucznik)

Ewa (kultystka)

Arcymistrz Vhang (najemnik błyskawic)

Jamei (uzdrowicielka)

Cynn (elementalistka)

Chiyo (spirytualista)

Emi (nożowniczka)

Kupcy i handlarze:

Golgo (kupiec)

Schowki:

Agentka Xunlai (schowek)

Pozostali:

Brat Khai Jhong