Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Factions - poradnik do gry

Guild Wars: Factions - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Guild Wars: Factions - poradnik do gry

Witam wszystkich w poradniku do pierwszego dodatku do jednej z najpopularniejszych gier MMO - Guild Wars: Factions - poradnik do gry

Witam wszystkich w poradniku do pierwszego dodatku do jednej z najpopularniejszych gier MMO. Skoncentruję się w nim wyłącznie na trybie PvE (człowiek vs. otoczenie) i postaram się opisać, lub choćby zaznaczyć, wszystkie zadania oraz misje, jakie możecie w Factions znaleźć, a także pokazać najważniejsze miejsca we wszystkich krainach oraz miastach, które możecie odwiedzić.

Ponieważ gra zawsze wskazuje miejsce, do którego należy się udać w celu wykonania zadania, nie będę ich zaznaczał na mapkach, chyba że można się do takowego miejsca dostać na kilka sposobów, lub jest to szczególnie trudne. Również opis zadań będzie raczej pobieżny, gdyż większość informacji można znaleźć w swoim dzienniku (domyślnie klawisz "L"). Nie dotyczy to oczywiście zadań skomplikowanych, do których trzeba się specjalnie przygotować. Z kolei misje będą opisane szczegółowo, wraz z mapkami, na których zaznaczę najważniejsze miejsca, przydatne do ich szczęśliwego ukończenia. Zapraszam do lektury.

Teraz parę słów wyjaśnienia. Po pierwsze, w przypadku zbrojmistrzów zaznaczyłem jedynie poziom zbroi, którą możecie u nich nabyć. I tak:

  • Poziom 1 - z takim zaczynacie grę.
  • Poziom 2 - wojownik: 35; łowca i zabójca: 25; pozostali: 15;
  • Poziom 3 - wojownik: 50; łowca i zabójca: 40; pozostali: 30;
  • Poziom 4 - wojownik: 65; łowca i zabójca: 55; pozostali: 45;
  • Poziom 5 - wojownik: 80; łowca i zabójca: 70; pozostali: 60;

Po drugie: zarówno po stronie Kurzikowej, jak i Luksońskiej znajdziecie po dwie misje, w których możecie walczyć z innymi graczami z przeciwnej frakcji. Nagrodą za nie jest doświadczenie, a także punkty uznania Baltazara oraz frakcji, po której stronie walczycie. Przed każdą z nich znajdziecie miasto, z którego można normalnie korzystać, jednak nie znajduje się w nim nic ciekawego, poza standardowym zestawem (kupiec, schowek, najemnicy). Dlatego też oraz ze względu na to, że owe misje należą do trybu PvP (gracz vs. gracz), nie opisywałem ich w niniejszym poradniku.

Po trzecie: wszystkie lokacje (miasta i krainy) pisałem kursywą, natomiast imiona postaci, które możecie spotkać w grze, pogrubiłem. Jeśli czasem wydaje się wam, że jakiś fragment treści jest pisany niekonsekwentnie pod względem ortografii, najprawdopodobniej jest to efekt tłumaczenia gry, gdyż starałem się pisać wszystkie nazwy własne tak, jak to widziałem w trakcie rozgrywki.

Po czwarte: Każda z frakcji ma zadanie, które polega na zdobyciu 10000 punktów ich uznania. Zauważyłem, że łatwiej je zdobyć po stronie Kurzików, gdyż oferują oni więcej zadań do tego momentu. Ponadto ta strona, zwłaszcza misja w Wiecznym Gaju, wydaje się prostsza.

Po piąte, trochę prywaty na koniec: pozdrawiam kolegów z gildii Ancient Guardian of Darkness [GoD], którzy pomogli mi w stworzeniu tego poradnika.

Korneliusz "Khornel" Tabaka

Informacje o Guild Wars: Factions - poradnik do gry

Autor : Korneliusz Khornel Tabaka

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 52, ilustracje: 44 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Guild Wars: Factions - poradnik do gry