Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Factions - poradnik do gry

Guild Wars: Factions - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Plac Vizunah - misja, kwartał kintajski, kwartał zagraniczny, Podmiasto | Miasto Kaineng poradnik Guild Wars: Factions

Podmiasto

Kolekcjonerzy - Plac Vizunah - misja, kwartał kintajski, kwartał zagraniczny, Podmiasto | Miasto Kaineng - Guild Wars: Factions - poradnik do gry

Kolekcjonerzy:

Ohtah (5 zakażonych figurek) - 6

Rzemieślnicy:

Ziyi (uzbrojenie) - 3

Kupcy:

Motiro (kupiec) - 3

Zadania:

Ke Feng (2):

  1. Brakujące ogniwo - należy udać się do Centrum Kaineng, porozmawiać z Shae Wongiem, a następnie wrócić do Ke Fenga i pokonać Noqui - zabójcę czyhającego na jego życie.
Zadania do wykonania: Znaleźć źródło zarazy - Plac Vizunah - misja, kwartał kintajski, kwartał zagraniczny, Podmiasto | Miasto Kaineng - Guild Wars: Factions - poradnik do gry

Misja

Zadania do wykonania: Znaleźć źródło zarazy. Mistrz Togo i Brat Menhlo muszą przeżyć.

Aby otrzymać nagrodę mistrzowską, należy wykonać misję w mniej niż 25 minut. Aby otrzymać nagrodę ekspercką mamy 5 minut więcej.

Jest to dość oryginalna misja, gdyż wymaga dwóch pełnych drużyn. Jedna składa się z postaci pochodzących z Canthy, druga z "zagranicy". Ci pierwsi ruszają z kwartału kintajskiego (wraz z Togo), drudzy z kwartału zagranicznego (wraz z Menhlo). Ostatecznie wszyscy spotykają się w punkcie 1.

Misja ta nie wymaga dużej finezji, a jedynie sprawnie działającej drużyny. W punktach 1,2,3 czekają na was dość długie walki z wciąż napływającymi siłami wroga. W każdym kolejnym miejscu są oni silniejsi. A oto kilka rad, jak sobie ułatwić życie - najlepiej jest mieć tzw. minion mastera w drużynie (nekromantę kontrolującego ożywieńców) - nawet bohater dobrze sprawdza się w tej roli. Ponadto bardzo przydają się czary działające na całą drużynę, jak duchy rytualisty czy ochrony elementalisty. Ponadto świetnie się sprawdzają czary zadające obszarowe obrażenia. Jeśli tylko będziecie starali się atakować całą drużyną jeden cel, nie powinno być problemów ze zrobieniem misji.

Ponadto należy uważać, żeby ani Togo, ani Menhlo nie zginęli. Zwłaszcza w trakcie przemieszczania się pomiędzy zaznaczonymi punktami. Po prostu co jakiś czas wrogowie spadają z nieba i mogą zabić któregoś z sojuszników, gdyż ci na ogół ciągną się z tyłu.

Jeszcze taka porada na koniec: jeśli nie czujecie się zbyt pewni, róbcie misję raczej po południu, gdyż w obu kwartałach jest wtedy więcej graczy. Jeśli zaistnieje taka sytuacja, że z drugiej strony nie będzie żywych ludzi, do misji wejdą najemnicy z danego miasta. Co prawda nie przekreśla to szans na zwycięstwo, nawet mistrzowską nagrodę można z nimi zdobyć, ale wymaga to doświadczenia od graczy.

Jeśli wasze postaci pochodzą z Kintaju, fabuła zaprowadzi was do kwartału kintajskiego, jeśli nie, znajdziecie się w kwartale zagranicznym. Jeśli chcielibyście postacią Kintajską dostać się do kwartału zagranicznego, musicie albo dołączyć się do drużyny, której przywódca robi zadanie "Witajcie w Kintaju", lub zrobić misję w Kwartale Nahpui, a potem po prostu wejść do miasta - brama będzie otwarta. Z kolei, aby postacią "zagraniczną" dostać się do kwartału kintajskiego, najlepiej jest dołączyć się do drużyny, która wykonuje ostatnią część zadania "Zamęt na bazarze". Większość takich drużyn rozpoczyna swą podróż z Rynku.

Kwartał kintajski

Najemnicy (poziom 20):

Szpon Srebrnoszkrzydły (wojownik)

Zho (łucznik)

Siostra Tai (uzdrowicielka)

Su (plugawa najemniczka)

Lo Sha (iluzjonista)

Kai Ying (elementalista ziemi)

Panaku (nożownik)

Professor Gai (spirytualista)

Kupcy i handlarze:

Huxeng (kupiec)

Schowki:

Agentka Xunlai (schowek)

Pozostali:

Wartownik Pei

Kwartał kintajski

Najemnicy (poziom 20):

Devona (wojowniczka)

Aidan (łucznik)

Ewa (kultystka)

Arcymistrz Vhang (najemnik błyskawic)

Jamei (uzdrowicielka)

Cynn (elementalistka)

Chiyo (spirytualista)

Emi (nożowniczka)

Kupcy i handlarze:

Nanako (kupiec)

Schowki:

Agentka Xunlai (schowek)

Pozostali:

Wartownik Chow