Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars: Factions - poradnik do gry

Guild Wars: Factions - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kwartał Naphui - miasto i misja | Miasto Kaineng | Guild Wars Factions poradnik Guild Wars: Factions

Zadanie w tej misji polega na pokonaniu czterech niebiańskich istot (smoka (E), fenixa (Me), kirina (Mn) oraz smoczego żółwia (N)), aby stać się Bliższym Gwiazdom - Kwartał Naphui - miasto i misja | Miasto Kaineng | Guild Wars Factions - Guild Wars: Factions - poradnik do gry

Misja

Zadanie w tej misji polega na pokonaniu czterech niebiańskich istot (smoka (E), fenixa (Me), kirina (Mn) oraz smoczego żółwia (N)), aby stać się Bliższym Gwiazdom.

Aby otrzymać nagrodę mistrzowską, należy wykonać misję w mniej niż 25 minut. Aby otrzymać nagrodę ekspercką mamy 5 minut więcej.

Na początku znajdziecie się w małym pomieszczeniu, z którego można wyjść jednym z czterech teleportów. Każdy z nich przeniesie was w pobliże jednej z niebiańskich istot. Sama misja nie jest bardzo trudna, ale niełatwo jest w niej zdobyć nagrodę mistrzowską.

Całe zadanie sprowadza się do wędrówki od celu do celu i wykańczaniu wrogów po drodze. Trudność polega na tym, że po zabiciu każdej z niebiańskich istot, co jakiś czas w pewnych miejscach pojawiają się ich mniejsze kopie, co dość skutecznie ogranicza możliwość wycofania się. Najprostsza droga prowadzi tak, jak pokazano na mapie (1 - kirin, mnich zadający obrażenia, 2 - smoczy żółw, nekromanta, 3 - smok, elementalista błyskawic, 4 - fenix, mesmer). Dzięki tej kolejności, nie będziecie musieli męczyć się z mesmerami, którzy sprawiają najwięcej kłopotów, a kiriny z kolei są najmniej groźne.

Oprócz niebiańskich istot (ważne - nie pozostawiają zwłok), spotkacie jeszcze gwiezdnych wojowników, łowców oraz rytualistów przypominających z wyglądu Tengu. Na szczęście Ci już zostawiają zwłoki. Jeśli macie w drużynie minion mastera, pamiętajcie, aby w pierwszej kolejności zabijać żółwie, gdyż ich studnie je zabierają.

Do tej misji najlepiej zabrać sporo obrażeń obszarowych, znacznie przyśpiesza to oczyszczanie terenu. Jeśli nie zależy wam na nagrodzie, a chcecie być pewni ukończenia misji zróbcie tak: wybierzcie sobie dowolną trasę (najlepiej chyba odwrotną do pokazanej) i wybijajcie wszystkich przeciwników z wyjątkiem bossów. Dzięki czemu oczyścicie sobie cały teren, a na koniec pozostanie wam już tylko walka z mniejszymi klonami niebiańskich istot.

Wszystkim mesmerom polecam wziąć sygnet pochwycenia, gdyż jest to jedyne miejsce, gdzie można złapać Aurę Lyssy. I tu jest jeden problem - jeśli zdecydujecie się na drogę pokazaną na mapie, nie zdołacie złapać tego elita, gdyż misja kończy się w momencie śmierci czwartego bossa (dlatego też nie ma sensu walczyć z jego obstawą). Jeśli zależy wam na masterze, zróbcie misję tak, jak proponuję, a wcześniej (albo później) wejdźcie do niej na chwilkę i zabijcie tylko tego fenixa, w końcu odpowiedni teleport przeniesie was w jego pobliże.

Miasto

Najemnicy (poziom 20):

Szpon Srebrnoszkrzydły (wojownik)

Zho (łucznik)

Siostra Tai (uzdrowicielka)

Su (plugawa najemniczka)

Lo Sha (iluzjonista)

Kai Ying (elementalista ziemi)

Panaku (nożownik)

Professor Gai (spirytualista)

Devona (wojowniczka)

Aidan (łucznik)

Ewa (kultystka)

Arcymistrz Vhang (najemnik błyskawic)

Jamei (uzdrowicielka)

Cynn (elementalistka)

Chiyo (spirytualista)

Emi (nożowniczka)

Kupcy i handlarze:

Gi Hahn (kupiec)

Schowki:

Agentka Xunlai (schowek)

Pozostali:

Adept Nai