Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Catwoman - poradnik do gry

Catwoman - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poradnik do gry - Wskazówki | Catwoman poradnik Catwoman

Jak każdy kociak, tak i nasza bohaterka, posiada dziewięć żyć. Za każdym razem, kiedy zginiemy, zostaniemy odrodzeni dzięki przyjacielowi Kobiety-Kot - Midnight'owi. Na szczęście życia możemy odnawiać do maksymalnego poziomu dziewięciu. Można to uczynić, pomagając Midnight'owi wydostać się z pułapek, takich jak na przykład szyb wentylacyjny. Wystarczy, przy wykorzystaniu bata, odchylić pokrywę i już kotek uratowany.

Na każdym poziomie zostały rozmieszczone dodatkowe nagrody do zebrania. Część z nich jest łatwo dostępna, wystarczy do nich podejść, jednak do większości z nich trzeba się wspiąć i posłużyć batem, by sprowadzić do siebie. Zbieranie tychże obiektów nie jest konieczne do ukończenia gry!

Podczas ładowania się każdego z etapów otrzymujemy listę trików do wykonania. W sumie są cztery rodzaje ewolucji do wykonania:

Wild Cat

Bonus ten otrzymujesz za wkopywanie przeciwników w stronę rozmaitych obiektów (np. sterty pudeł) albo rzucanie w nich różnymi przedmiotami.

Scaredy Cat

Jeśli będziesz odpowiednio długo bić przeciwników, ci wreszcie przestraszą się i zacznie ich otaczać żółta obwódka. Za zadawanie ciosów zastraszonym wrogom otrzymujesz bonus.

Alley Cat

Podczas wykonywania powietrznych ewolucji na drągach możesz otrzymać bonus, ale dostaniesz go tylko wtedy, kiedy będziesz owe skoki wykonywać z dużą szybkością.

Pussycat

Ten bonus jest chyba najtrudniejszym ze wszystkich do otrzymania. Aby dostać za niego punkty, musisz zwabiać przeciwników poprzez prezentowanie swoich wdzięków.

Bardzo przydatną zdolnością Kobiety-Kot jest tryb polowania. Aktywujemy go przyciskiem [CTRL] i otrzymujemy wtedy widok z oczu bohaterki. Wówczas podświetlają się nam wszystkie obiekty, które możemy wykorzystać, a także ślady Midnight'a, prowadzące do jego miejsca ukrycia.

Bat jest nieodzownym elementem ekwipunku bohaterki. Przy jego wykorzystaniu otwieramy klapy od szybów wentylacyjnych i uruchamiamy przeróżne urządzenia. Przydaje się on również podczas walki, kiedy to możemy się nim posłużyć do przyciągnięcia przeciwników w naszą stronę itp.

Wielu naszych przeciwników dysponuje bronią. Ujrzymy wtedy fioletową smugę, symbolizującą kierunek mierzenia bronią przez wroga. Kiedy zostaniemy namierzeni, przybierze ona barwę czerwoną. Wtedy staraj się ją zgubić, skacząc w różne strony.