Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Oddworld Soulstorm: Wersje gry Oddworld Soulstorm poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika informujemy w jakich wersjach oferowana jest gra Oddworld Soulstorm. Przygotowaliśmy zestawienie dostępnych wersjach cyfrowych i pudełkowych, a także wymieniliśmy zawartości edycji kolekcjonerskiej Oddworld Soulstorm.

Oddworld Soulstorm: Edycja cyfrowa

Gra w wersji cyfrowej oferowana jest na wszystkich platformach sprzętowych, tzn. na PC (sklep EGS), PS4 oraz PS5 (sklep PlayStation Store). Jest ona w sprzedaży od 6 kwietnia 2021 roku.

Warto zaznaczyć, że w przypadku wersji na PC edycja cyfrowa ze sklepu Epic Games Store jest jedynym sposobem nabycia gry. Autorzy nie przewidzieli wydania pudełkowego Oddworld Soulstorm w wersji na komputery osobiste.

Oddworld Soulstorm: Wersja pudełkowa

Gra w wersji pudełkowej - Day One Oddition - przygotowana została wyłącznie na konsole PS4 i PS5 - Oddworld Soulstorm: Wersje gry - Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Gra w wersji pudełkowej - Day One Oddition - przygotowana została wyłącznie na konsole PS4 i PS5. Nie jest możliwe nabycie jej na PC. Data premiery wersji pudełkowej to 6 lipca 2021 roku.

W skład wersji pudełkowej oprócz płyty z grą wchodzi także metalowe opakowanie.

Oddworld Soulstorm: Edycja kolekcjonerska

Edycja kolekcjonerska Oddworld Soulstorm - Collectors Oddition - oferowana jest na PS4 i PS5 - Oddworld Soulstorm: Wersje gry - Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Edycja kolekcjonerska Oddworld Soulstorm - Collector's Oddition - oferowana jest na PS4 i PS5. Tak samo jak w przypadku zwykłej wersji pudełkowej nie można jej nabyć na PC. Data premiery "kolekcjonerki" to 6 lipca 2021 roku.

W skład edycji kolekcjonerskiej wchodzą:

 1. Kopia gry na płycie w wersji na PS4 lub na PS5.
 2. 22-centymetrowa, wysokiej jakości figurka Abe'a.
 3. Brelok z logiem kompanii wydobywczej Soulstorm Mining Company.
 4. 3 widokówki
 5. Wysokiej jakości 160-stronicowy artbook.
 6. Tatuaż na rękę Abe'a.
 7. Zestaw naklejek.
 8. Metalowe opakowanie.
 9. Kolekcjonerskie kartonowe pudełko.

Oddworld Soulstorm: Pre-ordery - bonusy

Jeśli zdecydujemy się na zakup pudełkowej wersji gry Oddworld Soulstorm w przedsprzedaży, to możemy liczyć na dodatkowe prezenty zarezerwowane dla osób, które wybrały pre-order - Oddworld Soulstorm: Wersje gry - Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Jeśli zdecydujemy się na zakup pudełkowej wersji gry Oddworld Soulstorm w przedsprzedaży, to możemy liczyć na dodatkowe prezenty zarezerwowane dla osób, które wybrały pre-order. Należy jednak zaznaczyć, że są one oferowane tylko przez niektóre sklepy i przed zakupem musimy upewnić się czy wybrana przez nas oferta kwalifikuje się do otrzymania prezentów.

Bonusy dla osób, które złożyły pre-order to:

 1. Cyfrowy oryginalny soundtrack z gry
 2. 50-stronicowy cyfrowy artbook