Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Oddworld Soulstorm: Kradzież kieszonkowa/Pickpocket - jak działa? Oddworld Soulstorm poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika podpowiadamy jakie zastosowanie ma kradzież kieszonkowa w Oddworld Soulstorm. Informujemy również co można zyskać na przeszukiwaniu kieszeni napotykanych przeciwników.

Kradzież kieszonkowa (Pickpocket) jest możliwa w dwóch rodzajach sytuacji - Oddworld Soulstorm: Kradzież kieszonkowa/Pickpocket - jak działa? - Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Kradzież kieszonkowa (Pickpocket) jest możliwa w dwóch rodzajach sytuacji:

  1. Napotkaliśmy śpiącego przeciwnika - Musisz zacząć skradać się w jego stronę żeby nie doprowadzić do wybudzenia się go w reakcji na dźwięki otoczenia.
  2. Ogłuszyliśmy przeciwnika - Może to być efektem użycia np. zdolności opętania czy miny ogłuszającej. Musimy zdążyć zanim przeciwnik obudzi się.

Kradzieży kieszonkowej dokonuje się przytrzymując przycisk interakcji - Kwadrat na PS4/PS5.

Okradać możemy wyłącznie Sligów (inteligentnych przeciwników). Opcja ta nie dotyczy potworów.

Gra wyświetla informacje o pozyskiwanym loocie w prawym dolnym rogu ekranu, nad ikoną zdrowia Abea - Oddworld Soulstorm: Kradzież kieszonkowa/Pickpocket - jak działa? - Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Gra wyświetla informacje o pozyskiwanym loocie w prawym dolnym rogu ekranu, nad ikoną zdrowia Abe'a.

Najczęstszym znaleziskiem jest Taśma (Tape), którą możemy wykorzystywać do związywania pokonanych Sligów i eliminowania ich bez konieczności zabijania ich. Mogą to też być inne skarby, jak np. butelki z naparem z powyższego obrazka. Generalnie warto starać się jak najczęściej kraść żeby zdobywać jak najwięcej dodatkowych gadżetów i zapasów.