Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Oddworld Soulstorm: Odznaki (wyzwania), The Ruins - lista, solucja Oddworld Soulstorm poradnik, solucja

Badges - solucja 2: The Ruins

Na tej stronie poradnika do gry Oddworld Soulstorm znajdują się opisy odznak (Badges) z etapu 2 - The Ruins. Są to różnorakie wyzwania dotyczące m.in. lokalizowania znajdziek, związywania przeciwników i ratowania Mudokonów. Nasz poradnik pomoże w zdobyciu wszystkich platynowych odznak w misji 2.

Dodatkowe uwagi - Jeśli nie zaliczymy wymagań danego wyzwania w 100%, to nadal możemy otrzymać odznakę niższego stopnia, np. złotą lub srebrną. Gra pozwala powtarzać ukończone etapy po to żeby powalczyć o przegapione odznaki.

Explorer

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Odnaleziono 6 sekretnych obszarów (Secret Areas) - Oddworld Soulstorm: Odznaki (wyzwania), The Ruins - lista, solucja - Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Odnaleziono 6 sekretnych obszarów (Secret Areas).

Opis odznaki: To jedno z wyzwań powiązanych z sekretami / znajdźkami. Gra informuje zawsze o odnalezieniu sekretnego obszaru. Uwzględniliśmy je w naszym opisie przejścia misji 2 - oznaczone są kolorem zielonym.

Hidden Help

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Odnaleziono 7 sekretów Royal Jelly - Oddworld Soulstorm: Odznaki (wyzwania), The Ruins - lista, solucja - Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Odnaleziono 7 sekretów Royal Jelly.

Opis odznaki: To jedno z wyzwań powiązanych z sekretami / znajdźkami. Royal Jelly to lewitujące obiekty, których zbieranie może wydłużać pasek zdrowia Abe'a. Uwzględniliśmy je w naszym opisie przejścia misji 2 - oznaczone są kolorem zielonym.

Wrecker

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Zniszczono 35 obiektów - Oddworld Soulstorm: Odznaki (wyzwania), The Ruins - lista, solucja - Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Zniszczono 35 obiektów.

Opis odznaki: Obiektami do niszczenia są skrzynie podobne do tych z powyższego obrazka. Po odnalezieniu każdej skrzyni możemy ją zniszczyć wciskając Kwadrat.

Warto zaznaczyć, że duża część skrzyń zostanie zniszczona automatycznie w wyniku postępów w etapie. Nie musimy się zbytnio przejmować, jeśli pomimo zaliczenia dużej części misji licznik nadal będziesz wskazywał stosunkowo niewielką liczbę zniszczonych obiektów.

Slig Apprehender

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Pojmano 50 Sligów - Oddworld Soulstorm: Odznaki (wyzwania), The Ruins - lista, solucja - Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Pojmano 50 Sligów.

Opis odznaki: Pod pojęciem pojmania Sliga kryje się związanie go po tym jak zostanie ogłuszony. Do wiązania Sligów wykorzystywana jest taśma Tape - obiekt ten można odnajdywać w formie lootu oraz dzięki przeszukiwaniu żywych (związanych, ogłuszonych) oraz martwych Śligów. Każda sztuka taśmy jest obiektem jednorazowego użytku.

Do pojmania Sliga może dojść na trzy główne sposoby - Oddworld Soulstorm: Odznaki (wyzwania), The Ruins - lista, solucja - Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Do pojmania Sliga może dojść na trzy główne sposoby:

  1. Związanie śpiącego Sliga - metoda ta zakłada zakradnięcie się do przeciwnika.
  2. Ogłuszenie Sliga dzięki użyciu opętania (Possession) - musimy pośpieszyć się z użyciem taśmy zanim przeciwnik się obudzi.
  3. Ogłuszenie Sliga dzięki użyciu miny (Stun Mine) - musimy pośpieszyć się z użyciem taśmy zanim przeciwnik się obudzi.

Wyzwaniem tym najlepiej zająć się podczas powtarzania misji z pominięciem tematu ratowania Mudokonów. Pozwoli nam to łatwiej dopaść większą liczbę Sligów. Pamiętajmy też o przeszukiwaniu wszystkich ciał i pojemników żeby nie zabrakło nam taśmy.

Saviour

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Uratowano 150 Mudokonów - Oddworld Soulstorm: Odznaki (wyzwania), The Ruins - lista, solucja - Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Uratowano 150 Mudokonów.

Opis odznaki: W opisywanym etapie pojawia się 200 Mudokonów i oznacza to, że nie możemy pozwolić żeby więcej niż 50 z nich zginęło z rąk Sligów.

Do ratowania Mudokonów dochodzi w końcowej części misji. Abe musi zaliczyć dwie sceny ochraniania uciekających pobratymców. Uwzględniliśmy je w naszym opisie przejścia misji 2.