Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Oddworld Soulstorm: PS+ - czy gra jest za darmo? Oddworld Soulstorm poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika zamieściliśmy informacje o tym, jak odebrać Oddworld Soulstorm za darmo, będąc użytkownikiem PS+. Wyjaśniamy dla kogo przewidziana została darmowa wersja gry Oddworld Soulstorm w ramach subskrypcji PlayStation Plus oraz w jakim przedziale czasowym można ją przypisać do swojego konta PSN.

Kiedy można odebrać grę?

Gra Oddworld Soulstorm zaoferowana została subskrybentom usługi PlayStation Plus w ramach oferty na miesiąc kwiecień 2021 roku. Oznacza to, że możliwe jest jej odebranie w przedziale czasowym od 6 kwietnia 2021 roku do 3 maja 2021 roku.

Po przypisaniu gry do swojego konta możemy w nią grać także po 3 maja 2021 roku. Jedynym wymogiem do możliwości jej uruchamiania jest posiadanie w danym momencie aktywnego abonamentu PS+.

Kto może odebrać grę?

Gra Oddworld Soulstorm zaoferowana została w PS+ wyłącznie w wersji na PS5. Oznacza to, że mogą w nią za darmo zagrać jedynie posiadacze konsoli PlayStation 5.

Jeżeli posiadamy konsolę PS4, to chcąc zagrać w Oddworld Soulstorm w dniu premiery będziemy musieli zakupić grę. Kwietniowa oferta Oddworld Soulstorm w PS+ nie dotyczy wersji na konsolę PlayStation 4.

Dodatkowa uwaga - Nawet jeśli posiadamy jedynie konsolę PS4 możemy przypisać grę Oddworld Soulstorm PS5 do swojego konta PSN z poziomu sklepu PlayStation Store. Pozwoli nam to zagrać w nią za darmo po tym jak w przyszłości zaopatrzymy się w konsolę PS5.