Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Oddworld Soulstorm: Odznaki (wyzwania), The Blimp - lista, solucja Oddworld Soulstorm poradnik, solucja

Badges - solucja 3: The Blimp

Na tej stronie poradnika do gry Oddworld Soulstorm znajdują się opisy odznak (Badges) z etapu 3 - The Blimp. Są to różnorakie wyzwania dotyczące m.in. lokalizowania znajdziek, pozyskiwania lootu czy związywania Sligów. Nasz poradnik pomoże w zdobyciu wszystkich platynowych odznak w misji 3.

Dodatkowe uwagi - Jeśli nie zaliczymy wymagań danego wyzwania w 100%, to nadal możemy otrzymać odznakę niższego stopnia, np. złotą lub srebrną. Gra pozwala powtarzać ukończone etapy po to żeby powalczyć o przegapione odznaki.

Explorer

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Odnaleziono 2 sekretne obszary (Secret Areas) - Oddworld Soulstorm: Odznaki (wyzwania), The Blimp - lista, solucja - Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Odnaleziono 2 sekretne obszary (Secret Areas).

Opis odznaki: To jedno z wyzwań powiązanych z sekretami / znajdźkami. Gra informuje zawsze o odnalezieniu sekretnego obszaru. Uwzględniliśmy je w naszym opisie przejścia misji 3 - oznaczone są kolorem zielonym.

Scavenger

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Zebrano loot z 12 koszy na śmieci i wysypisk - Oddworld Soulstorm: Odznaki (wyzwania), The Blimp - lista, solucja - Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Zebrano loot z 12 koszy na śmieci i wysypisk.

Opis odznaki: Nie jest to zbyt skomplikowane wyzwanie. Musimy jedynie pamiętać o tym żeby wchodzić w interakcję ze wszystkimi koszami na śmieci i innymi interaktywnymi pojemnikami odnajdywanymi w trakcie przechodzenia etapu. W etapie 3 jest ich więcej niż 12, aczkolwiek niektóre śmietniki mogą znajdować się w opcjonalnych lokacjach. Starajmy się badać w 100% wszystkie odwiedzane miejscówki.

Hidden Help

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Odnaleziono 9 sekretów Royal Jelly - Oddworld Soulstorm: Odznaki (wyzwania), The Blimp - lista, solucja - Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Odnaleziono 9 sekretów Royal Jelly.

Opis odznaki: To jedno z wyzwań powiązanych z sekretami / znajdźkami. Royal Jelly to lewitujące obiekty, których zbieranie może wydłużać pasek zdrowia Abe'a. Uwzględniliśmy je w naszym opisie przejścia misji 1 - oznaczone są kolorem zielonym.

Slig Apprehender

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Pojmano 25 Sligów - Oddworld Soulstorm: Odznaki (wyzwania), The Blimp - lista, solucja - Oddworld Soulstorm - poradnik do gry

Wymagania do zdobycia platynowej odznaki: Pojmano 25 Sligów.

Opis odznaki: To najtrudniejsze wyzwanie, gdyż na potrzeby zdobycia platynowej odznaki nie możemy zabić ani pominąć zbyt wielu przeciwników. Musimy szukać każdej okazji do pojmania Sliga, nawet jeśli wiąże się ona z ryzykiem znalezienia się pod ostrzałem moździerzowym czy na celowniku snajpera. Generalnie dobrym pomysłem jest restartowanie checkpointu jeśli upatrzone Sligi zginą zanim zostanie pojmane.

Dla przypomnienia do pojmania Sligów jest używana taśma (Tape), którą będziemy odnajdywać dzięki przeszukiwaniu ich ciał. Zanim skorzystanie z taśmy będzie możliwe musimy zawsze ogłuszyć Sliga - możemy skorzystać z opętania (Possession) lub (jeśli w okolicy są urządzenia Chant Suppressors) z min ogłuszających (Stun Mines).